Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy/PVP/Fun
Dodatkowe Info: Server stabilny dużo ludzi najlepij zeby byl bez is a jak juz z is ale zeby mozna bylo wszystko w grze osciagnac bardzo latwy exp w pare godzin max lvl bardzo latwo o ulepki itp zeby byl server do zabawy prosze nie wymieniac : Laneris.pl,linaresmt2,nextmt2,Xenoxmt2,Argentus.pl,Funmt2,4funmt2,Motyriusz.pl,Promt2,Glador.pl.

Nagroda za pomoc:Lajk * w profilku + pozytywny komentarz

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium
Dodatkowe Info: Stabilny serwer, dość spora liczba graczy, miła atomosfera.
Nagroda za pomoc: Lajk  ;)

 

 

Więcej info na dole :)

 

VirtualMT2 - nie grałem

XenoxMT2 - grałem około póltora roku.

Dreikon - grałem pare dni.

 

A może jakiś inny?

 

 

Jaki server odwiedza administracja?

Żeby nie było że cyrki się dzieją na serverze, a administracja

ma to w D***e.

 

Co polecacie ?

Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard/medium lub easy/medium
Dodatkowe Info: Serwer na którym przyjemnie się gra i da się trochę zarobić PLN. (Jeśli ktoś pamięta serwer Reinor to najlepiej coś tego typu).
Nagroda za pomoc: lajki

                                                                  ddvv4VY.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/MediumDodatkowe Info: Stabilny serwer, dość spora liczba graczy, miła atomosfera.Nagroda za pomoc: Lajk ;)

 

 

Więcej info na dole :)

 

 

VirtualMT2 - nie grałem

XenoxMT2 - grałem około póltora roku.

Dreikon - grałem pare dni.

 

 

A może jakiś inny?

 

 

Jaki server odwiedza administracja?

Żeby nie było że cyrki się dzieją na serverze, a administracja

ma to w D***e.

 

Co polecacie ?

Bezapelacyjnie virtual.
sygnatura2lg.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: ludzi 300+ , bony że by wchodziły maxy . Ulepszacze że by dropiły tylko i wyłącznie z moobow. Bez koniecznosci bicia bossow czy metkow!
Dodatkowe Info: Kd max +4/5 .  Max Lv bez różnicy, ważne że by ulepki dropiły z moobow a nie z boosow i metinow.

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium/hard, duzo ludzi, dobry handel

Dodatkowe Info: niezbyt duzo setow broni

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: [serverze hard/medium, cos typu Tayen.pl, 120 lvl max, łatwym zrobieniu ekwipunku,ale trudniejszym lvlupie
Dodatkowe Info:kd max 5, drop zmianek,wzmocnien 5bon z skrzyn z mobow,normalne pety, duza osob graczy, dbajaca administracja 
Nagroda za pomoc:lajki + 5 w prof

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium/hard, duzo ludzi, dobry handel

Dodatkowe Info: niezbyt duzo setow broni

Nagroda za pomoc: like

ravia s2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, dużo osób, najlepiej bez 6/7. Mała ilość nowości, zależy mi na małym secie broni.
Dodatkowe Info: Serwer jak kiedyś, mała ilość broni, brak KD um, traumy, ludzi, czy coś takiego. Chciałbym, aby gra była przyjemna i nie trzeba robić eq co 1 poziom, bo jest jakieś nowe, epickie. Chciałbym również, aby bony na HP nie były zbyt duże, ze względu na to, że chcę zagrać healerem, a jest on bezużyteczny, jeśli bony na hp mają po 50k, bo jego leczenie nic nie robi...
Nagroda za pomoc: lajki, jeśli mi się uda to konto steam :)

46820918531396229759.jpg

Nie wykonuję zleceń !

Opublikowano

A więc tak szukam serwera prywatnego,który:


 


-nie ma petów i innych super nowych gówien


-max lvl 105 (moze byc mniejszy)


-mało broni, max syriusz ewentualnie jedna wyżej


-najlepsza zbroja hwang, ewentualnie jedna wyżej


 


 


 


Jeśli znacie jakieś serwery spełniające te warunki to podajcie nazwy. Dzięki


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: [serverze hard/medium, cos typu Tayen.pl, 120 lvl max, łatwym zrobieniu ekwipunku,ale trudniejszym lvlupie

Dodatkowe Info:kd max 5, drop zmianek,wzmocnien 5bon z skrzyn z mobow,normalne pety, duza osob graczy, dbajaca administracja

Nagroda za pomoc:lajki + 5 w prof

 

Ascarial

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

A więc tak szukam serwera prywatnego,który:

 

-nie ma petów i innych super nowych gówien

-max lvl 105 (moze byc mniejszy)

-mało broni, max syriusz ewentualnie jedna wyżej

-najlepsza zbroja hwang, ewentualnie jedna wyżej

 

 

 

Jeśli znacie jakieś serwery spełniające te warunki to podajcie nazwy. Dzięki

 

ConcordiaMT2 , Ravia s1 , Balmora :P

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Że by łatwo zrobić eq i wszystkie potrzebne ulepszacze dropiły z moobow. Bony wchodziły maxy .  Max lv nie jest ważny.

Dodatkowe Info: Bez kd na luda , magia itp.

Nagroda za pomoc:Like, +5 w profilu

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium/hard, duzo ludzi, dobry handel

Dodatkowe Info: niezbyt duzo setow broni

Nagroda za pomoc: like

Ravia s2, serwer dobry tylko niezbyt dobra atmosfera z powodu gimnazjalistów.

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:serwer easy z nutka 4fun/pvp, wbicie lvla maksymalnego ma nie zajmować dzisiątki godzin zmarnowanych na expieniu, m anie być 6/7 bonu, 1-5 zeby wchodzily maksymalne, ewentualnie zeby byla duza szansa na ich wbicie(nie cos w stylu 5%-10%-15%)[/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:serwery na ktorych gralem : glador s1 (odpada),Amarena,DivineWorld s1/s2,iMetin,Dreikon Najlepiej, aby był to serwer bardzo podobny do GladoRa, poniewaz zawsze na tym serwerze najlepiej mi sie gralo, 600+ graczy najlepiej, im wiecej tym lepiej[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:Like+5[/b][/color]  

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PvP na którym gra około 300-400 osób.

Dodatkowe Info: ---------

Nagroda za pomoc: Lajki

ProMT2, PangeaYT2.

Opublikowano

Easy lub easy/medium bez miliona epikow kd+9 I innych gowien ewentualnie 6/7 moze byc. Jakis old school ale latwo z expem troche trudniej o eq

Zeby gralo duzoooo ludzi. Im wiecej tym lepiej

Gralem na Pangea, dreikon, invoria, imetin, elite

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Easy lub easy/medium bez miliona epikow kd+9 I innych gowien ewentualnie 6/7 moze byc. Jakis old school ale latwo z expem troche trudniej o eq

Zeby gralo duzoooo ludzi. Im wiecej tym lepiej

Gralem na Pangea, dreikon, invoria, imetin, elite

Linaresmt2.pl

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PvP na którym gra około 300-400 osób.

Dodatkowe Info: ---------

Nagroda za pomoc: Lajki

ProMT2

Opublikowano

Easy lub easy/medium bez miliona epikow kd+9 I innych gowien ewentualnie 6/7 moze byc. Jakis old school ale latwo z expem troche trudniej o eq

Zeby gralo duzoooo ludzi. Im wiecej tym lepiej

Gralem na Pangea, dreikon, invoria, imetin, elite

ProMT2, lub ciężej ascarial.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/hard
Dodatkowe Info: Coś podobnego do cradosmt2 (Nie gram na cradosie ponieważ, administracja ma wyjebane na serwer, a priv fajny)
Nagroda za pomoc: lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...