Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze PvP na którym gra sporo osób
Dodatkowe Info: SERWER MUSI BYC BEZ ISU I WBUDOWANY BS
Nagroda za pomoc: Lajki

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PvP na którym gra sporo osób

Dodatkowe Info: SERWER MUSI BYC BEZ ISU I WBUDOWANY BS

Nagroda za pomoc: Lajki

ProMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer z dużą ilością graczy, o eq nie musi być wybitnie trudno, chociaż tak, żeby nie wszystko samo przychodziło :). Chce spokojnie dobić max lvl i robić pvp/wojny :) (Więc exp nie za trudny :D)
Dodatkowe Info -.
Nagroda za pomoc: Rzucę lajka ^^

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer z dużą ilością graczy, o eq nie musi być wybitnie trudno, chociaż tak, żeby nie wszystko samo przychodziło :). Chce spokojnie dobić max lvl i robić pvp/wojny :) (Więc exp nie za trudny :D)

Dodatkowe Info -.

Nagroda za pomoc: Rzucę lajka ^^

Dreikon, Invoria, PangeaYT2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy, wojen gildii oraz dwu lub jedno wartosciowych bonach np 10 i 15 miecze

Dodatkowe Info: Stabilność.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/medium. Aby grało na nim dużo ludzi. Serwer nie padł po miesiącu, żeby było co robić na nim. Żeby nie było za łatwo, tzn że w 2 dni można wbić 250lv i mieć full eq...
Dodatkowe Info: Serwer powinien być stabilny, bez jakiś lagsów itp  :)  Grałem na Dreikon, Virtual, Mortyriusz, Linares, Pangea, Xenox itd :D 
Nagroda za pomoc: Like + satysfakcja za pomoc 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy, wojen gildii oraz dwu lub jedno wartosciowych bonach np 10 i 15 miecze

Dodatkowe Info: Stabilność.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu :)

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: easy/medium. Aby grało na nim dużo ludzi. Serwer nie padł po miesiącu, żeby było co robić na nim. Żeby nie było za łatwo, tzn że w 2 dni można wbić 250lv i mieć full eq...Dodatkowe Info: Serwer powinien być stabilny, bez jakiś lagsów itp  :) Nagroda za pomoc: Like + satysfakcja za pomoc 

VirtualMT2.pl
sygnatura2lg.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: medium, sporo graczyDodatkowe Info: gralem na dreikon, invoriaNagroda za pomoc: Karny k**as xD

VirtualMT2

sygnatura2lg.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Aby serwer był 4fun/easy, grało sporo osób, bronie robiło się z broni 75 (czyli żeby bronie miały śr i um) oraz żeby is nie miał dużego wpływu (jednakże jeśli bedzie miał wpływ to mi to nie bedzie przeszkadzać)
Dodatkowe Info: Grałem na prawie każdym serwerze 4fun/easy/med. (HARDY MNIE NIE INTERESUJĄ)
Nagroda za pomoc: 2x Limit :>

I wszystko jasne...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium, sporo graczy, epiki z broni 65 zadne sr i um

Dodatkowe Info: gralem na dreikon, invoria

Nagroda za pomoc: Karny k**as xD

 

 

VirtualMT2

Zapomnialem dopisac, ze bez sr i um

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium, sporo graczy

Dodatkowe Info: gralem na dreikon, invoria

Nagroda za pomoc: Karny k**as xD

virtual, metin5, pandora

 

826931413926350247153.jpeg

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, łatwe misje (nie za dużo), robienie dunegonów solo każdą klasą, 

Dodatkowe Info: Najlepiej żeby yang szybko leciały :)

Nagroda za pomoc: 5lajków za odpowiedź :) Z góry dziękuję
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, łatwe misje (nie za dużo), robienie dunegonów solo każdą klasą, 
Dodatkowe Info: Najlepiej żeby yang szybko leciały :)
Nagroda za pomoc: 5lajków za odpowiedź :) Z góry dziękuję

 

Dreikon, Invoria, Virtual, iMetin, Metek2

tumblr_mxao8uPws31qadhufo1_540.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/pvp/4fun
Dodatkowe Info: wbudowany bs, 0 broni zbroji petów w isie, latwe ulepszanie
Nagroda za pomoc: 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server Medium\Hard, max 130 lv, dużo osób, 
Dodatkowe Info:mało epików, na zrobienie eq trzeba się pomęczyć, i sporo nowości
Nagroda za pomoc: 5 na profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy, duzo nowych zbroi itemow itp, exp przyjemny i w miare szybki, szukam serwera na ktorym mozna sie ubrac w najlepsze eq w okolo 1-2 miesiace i kosic pvp na wojnach gildi
Dodatkowe Info: Duza populacja
Nagroda za pomoc: Like + 5 ?

b46052bd51732471.jpg
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard , z dużą ilością graczy

Dodatkowe Info: Szukam serwa który był by najbardziej podobny do Balmory za jej dobrych czasów

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy, duzo nowych zbroi itemow itp, exp przyjemny i w miare szybki, szukam serwera na ktorym mozna sie ubrac w najlepsze eq w okolo 1-2 miesiace i kosic pvp na wojnach gildi

Dodatkowe Info: Duza populacja

Nagroda za pomoc: Like + 5 ?

Dreikon v2

Dużo newsów + najlepszy szkata postaci!

6222704500-1434194730.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard , z dużą ilością graczy
Dodatkowe Info: Szukam serwa który był by najbardziej podobny do Balmory za jej dobrych czasów
Nagroda za pomoc: Lajk

 

ravia

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Serwer easy/medium, graczy 1 k +

Dodatkowe Info: serwer max lvl 200-250, bronie do pvp najlepiej bez um/śr, nie chcę virtuala,pandory,imetin2,metek2 i innych starych serwerów. Jest jakiś dobry serwer easy na rynku prócz dreikona?

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Serwer easy/medium, graczy 1 k +
Dodatkowe Info: serwer max lvl 200-250, bronie do pvp najlepiej bez um/śr, nie chcę virtuala,pandory,imetin2,metek2 i innych starych serwerów. Jest jakiś dobry serwer easy na rynku prócz dreikona?
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Invoria, PangeaYT2, essania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...