Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miły i przyjemny easy ^^ żeby ludzie grali

Dodatkowe Info: żeby się fajnie lvl wbijało i żeby serwer nie padł po 2 miesiącach

Nagroda za pomoc: + ;3

ProMT2 spróbuj, on bardziej to tzw. Very easy, może dużo osób nie gra, ale rozgrywka jest bardzo ciekawa. Stoi on już troszkę, był płatny, teraz rejestracja jest darmowa. Polecam!

wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miły i przyjemny easy ^^ żeby ludzie grali

Dodatkowe Info: żeby się fajnie lvl wbijało i żeby serwer nie padł po 2 miesiącach

Nagroda za pomoc: + ;3

Xenox/Metek2/Linares

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze medium z mala domieszką HARD

Dodatkowe Info: Szukam servera typu Yitian2/xlast czyli ku / rady / kamole w shopie. Mogą być ulepszacze acz nie muszą. max lv 99-110 ~

z expem też w podobie do yitiana/xlasta... Więc zwięźle mówiąc szukam Servera w typie Yitiana :> 

 

Nagroda za pomoc: Lajk ew. co sobie zażyczysz. :>

2i6gvfs.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze medium z mala domieszką HARD
Dodatkowe Info: Szukam servera typu Yitian2/xlast czyli ku / rady / kamole w shopie. Mogą być ulepszacze acz nie muszą. max lv 99-110 ~
z expem też w podobie do yitiana/xlasta... Więc zwięźle mówiąc szukam Servera w typie Yitiana :> 
 
Nagroda za pomoc: Lajk ew. co sobie zażyczysz. :>

 

Old-Yitian2.

Opublikowano

mógłbym prosić o zaproponowanie innego serwera gdyż tamte serwery nie przypadły mi do gustu? (pangea ascarial xenox)

przypomne że chodzi mi o serwer około 1k online i szybkie pvp (np na 2/3 skille MAX SERIE.)

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer hard, albo med/hard, 1k+ graczy

Dodatkowe Info: dużo dungeonów itp. , można trochę sobie pomóc na allegro, fajnie jakby było 10ku do G

Nagroda za pomoc: co tam bedziesz chciał

 

@Edit

 

aha i jescze fajnie jak nie był bardzo stary

Opublikowano

mógłbym prosić o zaproponowanie innego serwera gdyż tamte serwery nie przypadły mi do gustu? (pangea ascarial xenox)

przypomne że chodzi mi o serwer około 1k online i szybkie pvp (np na 2/3 skille MAX SERIE.)

FunMT2

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer hard, albo med/hard, 1k+ graczy

Dodatkowe Info: dużo dungeonów itp. , można trochę sobie pomóc na allegro, fajnie jakby było 10ku do G

Nagroda za pomoc: co tam bedziesz chciał

Ravia S1/S2, Balmora.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium 700+ graczy Podobny Do Dreikona Invori i Xenoxa czyli bogaty system ulepszen :)
Dodatkowe Info: Milo by było gdyby było też duzo Dung, by skille byly od razu na p lub 10ku do g
Nagroda za pomoc: 2 Limity (Y) :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dość szybkim expie (Czyli serwer 4fun, pvp), zeby nie było trudno o eq i ulepki, zeby był Polski :)

Dodatkowe Info: Xenox odpada, tak samo ProMt2.

Nagroda za pomoc: 10 like :)

34rf9d1.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy, nowości

Dodatkowe Info: Szukam serwa na którym będzie sporo graczy i nowości

OsoInternational.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy, nowości

Dodatkowe Info: Szukam serwa na którym będzie sporo graczy i nowości

 

Hard = Ravia s2

Medium/Hard = Cradosmt2

Easy = Dreikon

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerach Easy, przy okazji szukam kogoś z sensownej gildi do wspólnej gry (szybko nadrobię straty w eq/lvl)
Dodatkowe Info: Serwer ma mieć kilka ulepszaczy/bez przesady że na wszystko trzeba co innego. Dobrze zbalansowany żeby healer/smok dawał sobie radę
Nagroda za pomoc: lajki :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerach Easy, przy okazji szukam kogoś z sensownej gildi do wspólnej gry (szybko nadrobię straty w eq/lvl)

Dodatkowe Info: Serwer ma mieć kilka ulepszaczy/bez przesady że na wszystko trzeba co innego. Dobrze zbalansowany żeby healer/smok dawał sobie radę

Nagroda za pomoc: lajki :)

FunMT2 :)

34rf9d1.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy, nowości

Dodatkowe Info: Szukam serwa na którym będzie sporo graczy i nowości

virtualmt2.pl
sygnatura2lg.png
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze medium z mala domieszką HARD
Dodatkowe Info: Szukam servera typu Yitian2/xlast czyli ku / rady / kamole w shopie. Mogą być ulepszacze acz nie muszą. max lv 99-110 ~
z expem też w podobie do yitiana/xlasta... Więc zwięźle mówiąc szukam Servera w typie Yitiana :> 
 
Nagroda za pomoc: Lajk ew. co sobie zażyczysz. :>

 

tiveria kiedys byla dobra, nwm czy jeszczestoi ale mysle ze by ci sie spodobala

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera na którym jest dużo graczy!

Dodatkowe Info: Serwer może być zagraniczny.

Nagroda za pomoc: Daje lajka 

hard - ravia

medium / hard - crados

medium z domieszką easy virtual (wygląda na easy ale wcale taki łatwy nie jest ;p )

easy funmt2 (jutro wchodzi s2 na którym przewiduje się sporooo graczy :)

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera na którym jest dużo graczy!Dodatkowe Info: Serwer może być zagraniczny.Nagroda za pomoc: Daje lajka ;3

virtualmt2.pl

sygnatura2lg.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera na którym jest dużo graczy!

Dodatkowe Info: Serwer może być zagraniczny.

Nagroda za pomoc: Daje lajka ;3

Mogę Ci zaproponować serwer Medium Nevastia.pl który startuje 25 października, czyli w tą sobotę o godzinie 20:00. Na razie przeprowadzane są testy beta. Jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku, na serwerze przewidywana jest spora ilość graczy. Administracja wie co robi, jest doświadczona, na forum miła atmosfera, ciekawi ludzie. Jeżeli zachęciłem Cię kliknij w banner serwera w mojej sygnaturze, który przeniesie Cię do zapowiedzi serwera. :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:serwer medium, na ktrym mgbym spedzic dlugi czas, duzo ilsoc graczy i mila atmosfera
Dodatkowe Info:im wiecej propozycji tym lepiej
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color]serwer medium, na ktrym mgbym spedzic dlugi czas, duzo ilsoc graczy i mila atmosfera

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]im wiecej propozycji tym lepiej

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Like

Mogę Ci polecić serer Cradosmt2 jest to hard/medium, ale z duuża przewagą medium do tego atmosera jak najbardziej na + oraz liczba graczy odpowiednia !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer medium, na ktrym mgbym spedzic dlugi czas, duzo ilsoc graczy i mila atmosfera

Dodatkowe Info:im wiecej propozycji tym lepiej

Nagroda za pomoc: Like

Virtual - serwer easy, dużo graczy i całkiem przyjemnie się gra. :)

Dreikon - graczy również jest dużo, serwer różni się od Virtuala, ale również polecam, także Easy.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerach Easy, fun, żeby móc szybko wbić duży lvl
Dodatkowe Info: Serwer musi mieć ulepszaszy, kd itd.
Nagroda za pomoc: lajk  :) 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...