Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium, sporo graczy, bez 6-7 klasowych, bez klasowego eq, bez KD int sila itd,

Dodatkowe Info: gralem na dreikon, invoria

Nagroda za pomoc: Karny k**as xD

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/medium ///// 500 graczy + ///// Odpada XenoxMT2,Invoria,PROMT2 ,ArgentusMT2

Dodatkowe Info: Jak możecie dajcie pare propozycji ;)

Nagroda za pomoc:5* w profilu + Lajk

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:EASY

Dodatkowe Info:Zarabia sie na ulepszaczach , a nie na dropieniu sztab itd...

Nie chodzi mi o xenoxmt2 ,pandora

Nagroda za pomoc:Ni ma :D

 

Bardzo ale to bardzo polecam wam serwer Verdea. Administracja dba o serwer, nie ma bugów, system bardzo rozbudowany i Ciekawy a będą rozbudowywać go z czasem jeszcze bardziej. zarabiać można na wszystkim, dungi metki, drop, niektore mapki gdzie dobrze yang leci więc opcji jest mnostwo. graczy 800-1k online w godzinach szczytu i nadal przybywa (ludzie którzy pisza ze oddadza eq na innym serwie za eq na Verdea nie jest niczym nowym, na codzień to widuje nawet o 7/8 rano ^^) Tak więc gorąco polecam, sam naspamowałem w tym temacie jeszcze jakiś czas temu aż w końcu znalazłem serwer dla mnie ^^

18438724560545478762_thumb.jpg
  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze 4fun/easy z takim dopasowanym expem serwer najlepiej typu xenox :>

Dodatkowe Info: Grałem na serwerach Xenox Linares GladoR 4Death Laneris Lazuria iMetin PangeaYT2(tak częsciowo) Alcatra Dreikon NextMt2 i Pandora najbardziej preferuje serwery z duża ilością broni do ulepszania i zbrojami max lvl 250 również duża ilość graczy a exp tak najlepiej 1000% :D. Sora za takie duże lub wysokie kryteria ale myślę , że coś się znajdzie :D
Nagroda za pomoc: Lajkusie :>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, ogar administracja + duza ilosc graczy +/- 3k

Dodatkowe Info: Najlepiej zeby to byl nowy server ale z "przyszloscia"

Nagroda za pomoc: Lajk

Laneris.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwerze 4fun/easy z takim dopasowanym expem serwer najlepiej typu xenox :>

Dodatkowe Info: Grałem na serwerach Xenox Linares GladoR 4Death Laneris Lazuria iMetin PangeaYT2(tak częsciowo) Alcatra Dreikon NextMt2 i Pandora najbardziej preferuje serwery z duża ilością broni do ulepszania i zbrojami max lvl 250 również duża ilość graczy a exp tak najlepiej 1000% :D. Sora za takie duże lub wysokie kryteria ale myślę , że coś się znajdzie :DNagroda za pomoc: Lajkusie :>

VirtualMT2.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze 4fun/easy coś typu xenox z dobrym expem i max 250 lvl.

Dodatkowe Info:W/W i grałem też na xenox GladoR 4Death NextMt2 Linares Laneris iMetin Dreikon(częściowo) Virtual PangeaYT2(też częściowo) Alcatra EliteMt2 .

Rozchodzi mi się o taki serwer z max lvl 250 duża ilość zbroi i broni do ulepszenia dużej ilości ludzi +300 coś jak xenox i tak ratio expa +/- 1000%.Sory za takie rozpisanie się no ale mam nadzieje , że coś się na pewno znajdzie c(:  .

Nagroda za pomoc: Lajk i ocena :>

Sory miałem buga ignorujcie ten post lub usuńcie.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard / Medium

Dodatkowe Info: 500+ ON - łatwy drop, średni exp

Nagroda za pomoc:lajki

 

Raczej Ravia s2 - bardzo optymalny i dobry serwer .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwym Expie , Łatwym Bonowania EQ MAX % , Ulepszeniu łatwym , dropieniu ulepszaczy łatwizną żeby była , biolog łatwy all w npc lub łatwy drop , że raz załadujesz w IS i jesteś bogiem , Typu coś diamondmt2 , z 6 i 7 w NPC
Dodatkowe Info: 6/7 Bon bez silny ani odporność na klase to jest najwiekszy syf .
Nagroda za pomoc: Tygodniowa ilość Like + max na dzien

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy

Dodatkowe Info: Zależy mi na serwerze na którym nie będę musiał siedzieć dzień i noc aby ogarnąć itemy itp :D 

Nagroda za pomoc: Lajk !

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym Expie , Łatwym Bonowania EQ MAX % , Ulepszeniu łatwym , dropieniu ulepszaczy łatwizną żeby była , biolog łatwy all w npc lub łatwy drop , że raz załadujesz w IS i jesteś bogiem , Typu coś diamondmt2 , z 6 i 7 w NPC

Dodatkowe Info: 6/7 Bon bez silny ani odporność na klase to jest najwiekszy syf .

Nagroda za pomoc: Tygodniowa ilość Like + max na dzien

Elite, Pandora, Virtual.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, ogar administracja + duza ilosc graczy +/- 3k

Dodatkowe Info: Najlepiej zeby to byl nowy server ale z "przyszloscia"

Nagroda za pomoc: Lajk

Dreikona v2, zawsze dużo luda, administracja często robi jakieś eventy. Serwer stoi już ponad rok i trzyma sporo ludzi, więc myślę że trochę postoi ;))

6222704500-1434194730.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium, ogar administracja + liczba graczy max 400-500

Dodatkowe Info: bez 6/7b

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Ascarial.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium, ogar administracja + liczba graczy max 400-500

Dodatkowe Info: bez 6/7b

Nagroda za pomoc: Lajk

 

ethana, balmora

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  HARD
Dodatkowe Info: IS nieingerujący w grę. Bez przesadnych ulepszeń typu miliony epickich,bez 6/7. Odpada Tiveria,Ravia s1/s2,Ascarial
Nagroda za pomoc: Plusy się sypią \m/

Z góry dziękuję za polecenie dobrego serwa

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy 300+ ogarnięta administracja żeby szybko sie ńie znudził. Żeby zaaklimatyzować sie na serwerze a nie zmieniać go co jakiś czas na inny a i ma być pewny że bd stał troszkę a nie źe padnie po 2-3 dniach ;)

Dodatkowe info: nie virtual i laneris

Nagroda za pomoc: Lajki :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy 300+ ogarnięta administracja żeby szybko sie ńie znudził. Żeby zaaklimatyzować sie na serwerze a nie zmieniać go co jakiś czas na inny a i ma być pewny że bd stał troszkę a nie źe padnie po 2-3 dniach ;)

Dodatkowe info: nie virtual i laneris

Nagroda za pomoc: Lajki :)

Linaresmt2.pl

xxx

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD/MEDIUM serwer młody/ dużo osób / max lvl 105 / szybki exp do 65 lvl

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa chcę żeby serwer był jak najmłodszy

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

3835608062.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/medium dużo osób fajny klimat dużo osób i żebym mógł sprzedać konto jak mi się gra znudzi.

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/medium dużo osób fajny klimat dużo osób i żebym mógł sprzedać konto jak mi się gra znudzi.

Nagroda za pomoc: like

Verdea

18438724560545478762_thumb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...