Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:serwer medium/easy i duża ilość graczy, 1k+
Dodatkowe Info:zaczynam z kolegą od nowa, chcemy trochę się pobawić
Nagroda za pomoc:like ode mnie i kolegi :)

 

@EDIT: Nie musi być PL

"Niech ryczy z bólu ranny łoś...."

 

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer medium/easy i duża ilość graczy, 1k+

Dodatkowe Info:zaczynam z kolegą od nowa, chcemy trochę się pobawić

Nagroda za pomoc:like ode mnie i kolegi :)

 

@EDIT: Nie musi być PL

S2.Laneris.pl Stabilny, na pewno się nie zawiedziesz ;)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/medium

Dodatkowe Info: + 500graczy

S2.Laneris.pl

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

­

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:serwer medium/easy i duża ilość graczy, 1k+
Dodatkowe Info:zaczynam z kolegą od nowa, chcemy trochę się pobawić
Nagroda za pomoc:like ode mnie i kolegi :)

 

@EDIT: Nie musi być PL

 

Virtual, polecam w 100% ciągłe eventy administracja interesuje się serwerem jak i botami :).

6222704500-1434194730.png

Opublikowano

­

 

 

 

Virtual, polecam w 100% ciągłe eventy administracja interesuje się serwerem jak i botami :).

Zabawą nazywasz chodzenie na 1 dungeon przez 2 miesiące, żeby zrobić item?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:serwer medium/easy i duża ilość graczy, 1k+Dodatkowe Info:zaczynam z kolegą od nowa, chcemy trochę się pobawićNagroda za pomoc:like ode mnie i kolegi :)

 

@EDIT: Nie musi być PL

laneris s2, terios

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: typ serwera pvp

Dodatkowe Info:grałem na 4funmt2

Nagroda za pomoc: like ;)P

 

Jeżeli 100% PvP to HammerMT2, lepszego nie ma. Jeden minus - nie jest polski. ;]

 

Cześć, czołem!

Poszukuje serwera Easy nastawionego na PvP. Ale takiego typowego Easy, żeby grało się na prawdę luźno. Chciałbym, żeby zrobienie EQ nie wymagało siedzenia 50 godzin (jak na Enaris). Mam około tygodnia, może trochę więcej żeby sobie pograć. Fajnie byłoby gdyby grało sporo ludzi. Każdą propozycje rozważę i obejrzę gameplay danego serwera. Prosiłbym również o podawanie dlaczego polecacie pograć na tym a nie innym serwerze.

Pozdrawiam i z góry dzięki wam za wszystkie opcje ;)

Brak wzoru, raporcik.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zarobek w miarę łatwy od niskiego lvl , zeby nie trzeba nabijac 150lv+ zeby mozna dobrze zarabiac np , kopanie rud,lowienie malz i dropienie Perel czy czegos podobnego , duzo ludzi na servie , EASY,Większosc polaków, Grałem na XenoxMt2 i chciałbym coś podbnego , gralem tez na ArgentusMt2
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV)
Nagroda za pomoc: Lajk :)

Enaris(?), Tanavis i boty w M1.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer medium/easy i duża ilość graczy, 1k+

Dodatkowe Info:zaczynam z kolegą od nowa, chcemy trochę się pobawić

Nagroda za pomoc:like ode mnie i kolegi :)

 

@EDIT: Nie musi być PL

s2.Laneris, Revoria, EnariS.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:serwer Hard. Coś podobnego do polaka, ale młodszy w sensie, że nie ma 100+ graczy z max levelem. Fajnie jakby nie było przesadnie dużo nowości. Może być 1-3 nowe sloty broni, ale bez przesady. Wolny exp, brak jakiś tam alchemii itp. Chcę coś przynajmniej zbliżonego do tego
Dodatkowe Info:Nudzi mi się chce serwer z rywalizacją :D
Nagroda za pomoc:like ode mnie.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer stricte easy (nie old school) nie w zupelnosci klasyczny ale zeby nie bylo tych beznadziejnym setow zbroi i broni ktore podobaja sie chyba tylko administracji serwerow (stalki hwangi ew. cos jak na xenoxie czy moltenmt2 ew. elite). No z jakies 300 online zeby dalo sie pobic i miec fun ze wpadniesz do m1 i robisz sieke. najlepiej malo jakis ulepszaczy a nawet jak bedzie duzo to latwo dosc dostepne na przerobienie eq. Exp dostosowany do easy - tydzien max lvl.

Dodatkowe Info: Nie podawajcie tych wszystkich gowien typu terios vanadis enaris invoria czy bog wie co.. zuplenie inny serwer.. Cos w stylu elite moze pandory. Jezeli pamietacie (tutaj do grajacych ponad 3/4 lata) to cos w stylu MoltenMT2 i VanesiaMt2 Venisemt2 Erurismt2

Nagroda za pomoc: Limit lajkow co kolwiek nawet moge dac du*y xddd tylko znajdzcie mi taki serwer bo to co sie dzieje z taka swietna gra (wspomnienia) to przechodzi ludzkie pojęcie.. 

Czekam na odpowiedzi!!

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer 4fun,pvp  eq u handlarzy wbicie max lv pare minut chodzi o to zebym w pare h zrobil dobre eq i bil sie z innymi

Dodatkowe Info: graczy min. 200

Nagroda za pomoc: Lajk  :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer 4fun,pvp  eq u handlarzy wbicie max lv pare minut chodzi o to zebym w pare h zrobil dobre eq i bil sie z innymi
Dodatkowe Info: graczy min. 200
Nagroda za pomoc: Lajk  :)

 

argentus // divineworld

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard serwer :D najlepiej 99/105lv

Dodatkowe Info: Chce aby bylo ponad 200 osób online

Nagroda za pomoc: Lajk + w profilu

 

Nie interesuje mnie ravia/balmora :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard serwer :D najlepiej 99/105lv

Dodatkowe Info: Chce aby bylo ponad 200 osób online

Nagroda za pomoc: Lajk + w profilu

Nie interesuje mnie ravia/balmora :)

wom2, cagroso, vesteris

tenor.gif

 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy nastawione na PvP, EQ mało uciążliwe do zrobienia, zarobek bez przesadnej męki, dość łatwy exp (serwer typowy na tydzień / dwa)

Dodatkowe Info: Chce aby bylo ponad 400-500 osób online

Nagroda za pomoc: Lajk + w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy
Dodatkowe Info: Zeby gralo ponad 1k ludzi i stal dlugo
Nagroda za pomoc:  Ahh no nw.Pomozcie

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:   Easy lub easy/medium.
Dodatkowe Info: Najlepiej gdyby serwer startował tuż przed świętami lub w czasie świat. ( lub serwer świeży, który ma max miesiąc ) MalygoS, Avantador odpada.
Nagroda za pomoc:  LIKE :D

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: Zeby gralo ponad 1k ludzi i stal dlugo

Nagroda za pomoc:  Ahh no nw.Pomozcie

s2.laneris.pl

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:   Easy lub easy/medium.

Dodatkowe Info: Najlepiej gdyby serwer startował tuż przed świętami lub w czasie świat. ( lub serwer świeży, który ma max miesiąc ) MalygoS, Avantador odpada.

Nagroda za pomoc:  LIKE :D

Revoria, Laneris? Vesteris?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: MEDIUM, może podchodzić pod HARD / ludzi 700+ online , stabilny
Dodatkowe Info: Nie może być to Enaris.
Nagroda za pomoc: Like
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer medium max 150-180 lvl ,liczba graczy 700+ , łatwe robienie skili na p
Dodatkowe Info: Ważne ,aby dało się zarabiać kase na niskim lvlu.
Nagroda za pomoc:Lajk

1373701876-U969346.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Najłatwiejszym serwerze jaki wyszedł w ostatnim czasie (mega easy).
Dodatkowe Info: Liczba ludzi bez znaczenia, tylko byle był mega easy.
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium, medium/easy max lv 150-200, dużo ludzi, ladne sety, ogarniety. Najlepiej ktory ma z 1-2 msc.
Dodatkowe Info: Serwer może być co niedlugo bedzie startowal.
Nagroda za pomoc:like

Opublikowano

Revoria, Laneris? Vesteris?

Revoria i Laneris odpada a Vasteris już chyba dawno wystartował.. 

 

 

Startuje do świąt jakiś serwer Easy ?? 

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: MEDIUM, może podchodzić pod HARD / ludzi 700+ online , stabilny

Dodatkowe Info: Nie może być to Enaris.

Nagroda za pomoc: Like

 

 

Alltros wczoraj wystartował. Dużo ludzi bez lagów i problemów.

837371446280124127260.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: Zeby gralo ponad 1k ludzi i stal dlugo

Nagroda za pomoc:  Ahh no nw.Pomozcie

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: MEDIUM, może podchodzić pod HARD / ludzi 700+ online , stabilny

Dodatkowe Info: Nie może być to Enaris.

Nagroda za pomoc: Like

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium max 150-180 lvl ,liczba graczy 700+ , łatwe robienie skili na p

Dodatkowe Info: Ważne ,aby dało się zarabiać kase na niskim lvlu.

Nagroda za pomoc:Lajk

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najłatwiejszym serwerze jaki wyszedł w ostatnim czasie (mega easy).

Dodatkowe Info: Liczba ludzi bez znaczenia, tylko byle był mega easy.

Nagroda za pomoc: Like

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium, medium/easy max lv 150-200, dużo ludzi, ladne sety, ogarniety. Najlepiej ktory ma z 1-2 msc.

Dodatkowe Info: Serwer może być co niedlugo bedzie startowal.

Nagroda za pomoc:like

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/medium

Dodatkowe Info: + 500graczy

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: typ serwera pvp

Dodatkowe Info:grałem na 4funmt2

Nagroda za pomoc: like ;)P

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zarobek w miarę łatwy od niskiego lvl , zeby nie trzeba nabijac 150lv+ zeby mozna dobrze zarabiac np , kopanie rud,lowienie malz i dropienie Perel czy czegos podobnego , duzo ludzi na servie , EASY,Większosc polaków, Grałem na XenoxMt2 i chciałbym coś podbnego , gralem tez na ArgentusMt2
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV)
Nagroda za pomoc: Lajk :)

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer medium/easy i duża ilość graczy, 1k+

Dodatkowe Info:zaczynam z kolegą od nowa, chcemy trochę się pobawić

Nagroda za pomoc:like ode mnie i kolegi :)

 

@EDIT: Nie musi być PL

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer Hard. Coś podobnego do polaka, ale młodszy w sensie, że nie ma 100+ graczy z max levelem. Fajnie jakby nie było przesadnie dużo nowości. Może być 1-3 nowe sloty broni, ale bez przesady. Wolny exp, brak jakiś tam alchemii itp. Chcę coś przynajmniej zbliżonego do tego

Dodatkowe Info:Nudzi mi się chce serwer z rywalizacją :D

Nagroda za pomoc:like ode mnie.

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer stricte easy (nie old school) nie w zupelnosci klasyczny ale zeby nie bylo tych beznadziejnym setow zbroi i broni ktore podobaja sie chyba tylko administracji serwerow (stalki hwangi ew. cos jak na xenoxie czy moltenmt2 ew. elite). No z jakies 300 online zeby dalo sie pobic i miec fun ze wpadniesz do m1 i robisz sieke. najlepiej malo jakis ulepszaczy a nawet jak bedzie duzo to latwo dosc dostepne na przerobienie eq. Exp dostosowany do easy - tydzien max lvl.
Dodatkowe Info: Nie podawajcie tych wszystkich gowien typu terios vanadis enaris invoria czy bog wie co.. zuplenie inny serwer.. Cos w stylu elite moze pandory. Jezeli pamietacie (tutaj do grajacych ponad 3/4 lata) to cos w stylu MoltenMT2 i VanesiaMt2 Venisemt2 Erurismt2
Nagroda za pomoc: Limit lajkow co kolwiek nawet moge dac du*y xddd tylko znajdzcie mi taki serwer bo to co sie dzieje z taka swietna gra (wspomnienia) to przechodzi ludzkie pojęcie.. 
Czekam na odpowiedzi!!

 

 

Wasze wszelkie wymagania posiada serwer Uranos.eu

logo.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: MEDIUM, może podchodzić pod HARD / ludzi 700+ online , stabilny Dodatkowe Info: Nie może być to Enaris.Nagroda za pomoc: Like

 

Vesteris  

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Najłatwiejszym serwerze jaki wyszedł w ostatnim czasie (mega easy).Dodatkowe Info: Liczba ludzi bez znaczenia, tylko byle był mega easy.Nagroda za pomoc: Like

  

Idanis, laneris s2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwer medium, medium/easy max lv 150-200, dużo ludzi, ladne sety, ogarniety. Najlepiej ktory ma z 1-2 msc.Dodatkowe Info: Serwer może być co niedlugo bedzie startowal.Nagroda za pomoc:like

Idanis, terios

  

Revoria i Laneris odpada a Vasteris już chyba dawno wystartował.. 

 

 

Startuje do świąt jakiś serwer Easy ?? 

Tak trudno wejść do działu "Zapowiedzi i dyskusje"?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: serwer medium max 150-180 lvl ,liczba graczy 700+ , łatwe robienie skili na pDodatkowe Info: Ważne ,aby dało się zarabiać kase na niskim lvlu.Nagroda za pomoc:Lajk

Atreja

tenor.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...