Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosfery, wielu graczy, medium ~ żeby nie było zbyt łatwo, 

Dodatkowe Info: Najlepiej gdy by serwer był świeży, i grało wiele osób. Ważne mi jest to aby szybko sie nie znudziło, no i oczywiście żeby serwer nie padł po miesiącu,

Nagroda za pomoc: Lajks

 

Lesthia.eu :)

Administrator serwera Lesthia2.eu
Zapowiedź Serwera

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duza liczba osob , oraz 99 , 120 lvl max ( MEDIUM , HARD ) 

Dodatkowe Info: Global raczej odpada ;))

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilowym ;)

:ninja:  :ninja: If you do what you love , nothing can't stop you !  :ninja:  :ninja: 

 

Jesli robisz to co kochasz , nic nie moze cie powstrzymac !

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium, duza ilosc graczy.
Dodatkowe Info: Szukam servera zeby po jakims czasie mozna bylo wyciagnac troche grosza w postaci psc(itp).
Nagroda za pomoc: Lajk? :D 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium, duza ilosc graczy.

Dodatkowe Info: Szukam servera zeby po jakims czasie mozna bylo wyciagnac troche grosza w postaci psc(itp).

Nagroda za pomoc: Lajk? :D

Venteris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, duza ilosc graczy.

Dodatkowe Info: serwer podobny do Teriosa, ten stopień trudności tylko więcej graczy(terios ma 600). SM do kupienia w grze.

Nagroda za pomoc: Lajk? :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium, duza ilosc graczy.
Dodatkowe Info: KD +5 ( wojownika itd ) , bardzo tanie zmianki 
Nagroda za pomoc: Lajk? 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: duza ilosc graczy, oraz ogarnieta administracja
Dodatkowe Info:  brak 6/7 bonow, standardowe kd +4,5, chodzi mi o taki serwer nie hard lecz easy/medium
Nagroda za pomoc: Lajk? 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, duza ilosc graczy.

Dodatkowe Info: serwer podobny do Teriosa, ten stopień trudności tylko więcej graczy(terios ma 600). SM do kupienia w grze.

Nagroda za pomoc: Lajk? :D

S2.Laneris.pl

Legenda Metin2!

sig_team.png

Rekrut
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: TYPOWY SERWER PVP, bardzo łatwe eq , łatwy exp , mało lub wcale ulepszaczy

Dodatkowe Info: BS 

Nagroda za pomoc: Lajk i podziekowanie :D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: TYPOWY SERWER PVP, bardzo łatwe eq , łatwy exp , mało lub wcale ulepszaczy
Dodatkowe Info: BS 
Nagroda za pomoc: Lajk i podziekowanie :D

 

Easy/PvP- Malygos

Easy- Revoria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/background]
Zależy mi najbardziej na:  SERWER OLD SCHOOL PVP LUB PVP
Dodatkowe Info: FAJNIE BY BYŁO GDYBY SERWER MIAŁ LIKANA
Nagroda za pomoc: OCZYWIŚCIE LAJKIIII :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/background]

Zależy mi najbardziej na:  SERWER OLD SCHOOL PVP LUB PVP

Dodatkowe Info: FAJNIE BY BYŁO GDYBY SERWER MIAŁ LIKANA

Nagroda za pomoc: OCZYWIŚCIE LAJKIIII :)

DivineWorld.eu

denzel.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer typu EASY i stabilny ;)
Dodatkowe Info: ilosc epikow ob ojetna ;)
Nagroda za pomoc:like ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer typu EASY i stabilny ;)

Dodatkowe Info: ilosc epikow ob ojetna ;)

Nagroda za pomoc:like ;)

Malygos :)

2EqjnQN.png

~Veltrox.pl~ on work!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duza liczba osob , oraz 99 , 120 lvl max ( MEDIUM , HARD ) 
Dodatkowe Info: Global raczej odpada ;))
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilowym ;)

 

  1. Wierny jednej marce

DSC_0028_3.JPG (1).jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium, minimum 700 graczy eq na start +9
Dodatkowe Info: aby byl IS ale nie na czas. Niski max lvl, aby mozna bylo solowac dungi. Moze byc 6-7 ale bez klasowych wartosci
Nagroda za pomoc: like?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze medium, cos podobnego do DiamondMT2, stabilny serwer który nie upadnie szybko, brak Pay2Win, duza ilosc osób (800+)
Dodatkowe Info: Serwer moze byc zagraniczny, duzo do roboty.
Nagroda za pomoc: Like :>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard
Dodatkowe Info: Mało zbroji , dużo graczy
Nagroda za pomoc: Całus i 5 *

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard

Dodatkowe Info: Mało zbroji , dużo graczy

Nagroda za pomoc: Całus i 5 *

wom2

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze medium, cos podobnego do DiamondMT2, stabilny serwer który nie upadnie szybko, brak Pay2Win, duza ilosc osób (800+)

Dodatkowe Info: Serwer moze byc zagraniczny, duzo do roboty.

Nagroda za pomoc: Like :>

a t r e y a . e u polecam. nie wiem czemu jest cenzura się tak napisze :)
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Pet na start lub darmowy do kupienia, serwer 4fun (serwer dla siostrzenicy której zależy tylko na pecie)
Dodatkowe Info: Tylko powyższe
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy lub Easy/Medium. Serwer który wystartował maksymalnie tydzień temu lub wystartuje do około 15 stycznia.
Dodatkowe Info: Tak jak wyżej, serwer który ma maksymalnie tydzień lub serwer który wystartuję tak do 15/20 stycznia. Easy lub easy/medium, serwer pewny od pewnej osoby.
Nagroda za pomoc: like

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard
Dodatkowe Info: Mało zbroji , serwer polski !
Nagroda za pomoc: Całus i 5 *

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...