Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  graczy online powyżej 1000+  ,     stary dobry metin :) 

 

Dodatkowe Info:   server podobny do - PandoraMT2

 

 

Nagroda za pomoc:  like

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zostałem przekierowany tutaj, bo temat poleciał do kosza. Nie mam zamiaru używać jakiś dennych wzorów.

Zaniedbałem ostatnio przeglądanie działu z metinem i już się pogubiłem.
Powie ktoś jakie wystartowały ostatnio serwery, na których da się grać i serwer cieszy się popularnością i jest całkiem sporo osób online.
Chodzi mi o miesiąc sierpień.
Możecie również powiedzieć czy startuje coś ciekawego we wrześniu.

Głównie interesują mnie serwery easy.


Za pomoc, like

dddtly.jpg

Opublikowano

Zostałem przekierowany tutaj, bo temat poleciał do kosza. Nie mam zamiaru używać jakiś dennych wzorów.

 

Zaniedbałem ostatnio przeglądanie działu z metinem i już się pogubiłem.

Powie ktoś jakie wystartowały ostatnio serwery, na których da się grać i serwer cieszy się popularnością i jest całkiem sporo osób online.

Chodzi mi o miesiąc sierpień.

Możecie również powiedzieć czy startuje coś ciekawego we wrześniu.

 

Głównie interesują mnie serwery easy.

 

Za pomoc, like

W sierpniu z easy to startowały Castios.eu I MPCforum. Na obu będzie z +500online.

Mogę ci jeszcze polecić Invorie s1 która wystartowała 31lipca, ludzi jest dużo, ciągle coś się dzieje więc możesz go sprawdzić.

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy Eq robienie i drop , łatwo o trute , max obojętny , Ogólnie EASY !
Dodatkowe Info: Serwer troche do pvp z dobrym balansem i kd które można dropnąc/ulepszyć
Nagroda za pomoc: Like 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: około 1000 osób online , hard , stary dobry metin bez milionów ulepszaczy (zbroi i broni może być objętnie ) , server na dłuższą metę

Dodatkowe Info: podobne do ravii,balmory

Nagroda za pomoc: +

Vesteris badz jesli wiekszy hardcore to WoM2:-)

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Liczba graczy online około 1500

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Każdy rodzaj priva mi odpowiada.

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] + 

Invoria :)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy Eq robienie i drop , łatwo o trute , max obojętny , Ogólnie EASY !

Dodatkowe Info: Serwer troche do pvp z dobrym balansem i kd które można dropnąc/ulepszyć

Nagroda za pomoc: Like 

DivineWorld

 

 

Zostałem przekierowany tutaj, bo temat poleciał do kosza. Nie mam zamiaru używać jakiś dennych wzorów.

 

Zaniedbałem ostatnio przeglądanie działu z metinem i już się pogubiłem.

Powie ktoś jakie wystartowały ostatnio serwery, na których da się grać i serwer cieszy się popularnością i jest całkiem sporo osób online.

Chodzi mi o miesiąc sierpień.

Możecie również powiedzieć czy startuje coś ciekawego we wrześniu.

 

Głównie interesują mnie serwery easy.

 

Za pomoc, like

Moze Invoria, to taki bardziej medium ale jednak w strone easy, cholernie rozbudowny, popularny... :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:Serwer Medium, duża ilosc graczy okolo 2000os. 
Dodatkowe Info:brak ogromnych ilosci wymyslonych dodadkow. Wojny gildi i graczy na TS3
Nagroda za pomoc: Ile moge dać to dam max plus PIWKO

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy Eq robienie i drop , łatwo o trute , max obojętny , Ogólnie EASY !

Dodatkowe Info: Serwer troche do pvp z dobrym balansem i kd które można dropnąc/ulepszyć

Nagroda za pomoc: Like 

MPCforum.pl

Metin2list_GIF.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:Serwer Medium, duża ilosc graczy okolo 2000os. 

Dodatkowe Info:brak ogromnych ilosci wymyslonych dodadkow. Wojny gildi i graczy na TS3

Nagroda za pomoc: Ile moge dać to dam max plus PIWKO

To jedynie Invoria, choc tam jest sporo dodatkow.. :)

Ironiczny


 


LEGACY

Rekrut
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze jak PL (99 lv max) tylko raty +300% max  600. Dropienie eq i je robienie easy/medium, expienie medium.  FMS czy RIB muszą być raczej łatwo dostępne. Bodzio, zmianki itp. także  smile.png
Dodatkowe Info: Na serwerze nie musi grać dużo ludzi, tylko nie ma być botów, tanie przedmioty w sklepikach itp. Ważne też aby KU były tanie. PELERYNKI MĘSTWA MUSZĄ BYĆ BAAARDZO ŁATWO DOSTĘPNE!!! Od 1 lv do 99 mam ich mieć zapas.
Nagroda za pomoc:...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze jak PL (99 lv max) tylko raty +300% max  600. Dropienie eq i je robienie easy/medium, expienie medium.  FMS czy RIB muszą być raczej łatwo dostępne. Bodzio, zmianki itp. także  smile.png

Dodatkowe Info: Na serwerze nie musi grać dużo ludzi, tylko nie ma być botów, tanie przedmioty w sklepikach itp. Ważne też aby KU były tanie. PELERYNKI MĘSTWA MUSZĄ BYĆ BAAARDZO ŁATWO DOSTĘPNE!!! Od 1 lv do 99 mam ich mieć zapas.

Nagroda za pomoc:...

Obawiam sie, ze takiego servera zwyczajnie NIE MA. Nie wypalaly one zbyt dobrze..

 

Nie mniej polece Ci Vesteris. Max troche wiekszy, exp stosunkowo ok, peleryn Ci nastarczy spokojnie, ku - zalezy od klasy, ale raczej zbyt drogie nie sa. FMS czy RIB nei sa u handlarki ale problemow z nimi nie ma, zmianki w dropie ale leca bardzo dobrze, ludzi sporo.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy Eq robienie i drop , łatwo o trute , max obojętny , Ogólnie EASY !

Dodatkowe Info: Serwer troche do pvp z dobrym balansem i kd które można dropnąc/ulepszyć

Nagroda za pomoc: Like 

Invoria s1

MPCforum ale na obecną chwile to tam syf troche panuje masa botów.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:Serwer Medium, duża ilosc graczy okolo 2000os. 

Dodatkowe Info:brak ogromnych ilosci wymyslonych dodadkow. Wojny gildi i graczy na TS3

Nagroda za pomoc: Ile moge dać to dam max plus PIWKO

Server bez dodatków i około 2k osób? Taki server w tych czasach nie wypali, z medimów jedyny sensowny wybór to Vesteris.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze jak PL (99 lv max) tylko raty +300% max  600. Dropienie eq i je robienie easy/medium, expienie medium.  FMS czy RIB muszą być raczej łatwo dostępne. Bodzio, zmianki itp. także  smile.png

Dodatkowe Info: Na serwerze nie musi grać dużo ludzi, tylko nie ma być botów, tanie przedmioty w sklepikach itp. Ważne też aby KU były tanie. PELERYNKI MĘSTWA MUSZĄ BYĆ BAAARDZO ŁATWO DOSTĘPNE!!! Od 1 lv do 99 mam ich mieć zapas.

Nagroda za pomoc:...

Może Lotharia.eu? Bony max wchodzą, pelerynka nieskończona, exp medium, max lv 120.

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:Serwer Medium, duża ilosc graczy okolo 2000os. 

Dodatkowe Info:brak ogromnych ilosci wymyslonych dodadkow. Wojny gildi i graczy na TS3

Nagroda za pomoc: Ile moge dać to dam max plus PIWKO

 

Terios jeszcze jest oprócz invorii

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Witam. Jedyne czego oczekuję :D To Stale +1k Online :D Dużo jest serwerów, ale wszędzie po 500/600 graczy, a może jednak istnieją takie serwery gdzie stabilnie gra +1k? Dziękuję i Pozdrawiam
Dodatkowe Info: Zależy mi tylko na ilości graczy ! :D
Nagroda za pomoc: Like :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Aby była postać ''Lycan", dużo ludzi oraz ''jakieś'' zainteresowanie administracji.
Dodatkowe Info: Aby bez IS dało radę przetrwać :) oraz serwer typu easy.
Nagroda za pomoc: Lajk/gwiazdki? :D

...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Witam. Jedyne czego oczekuję :D To Stale +1k Online :D Dużo jest serwerów, ale wszędzie po 500/600 graczy, a może jednak istnieją takie serwery gdzie stabilnie gra +1k? Dziękuję i Pozdrawiam

Dodatkowe Info: Zależy mi tylko na ilości graczy ! :D

Nagroda za pomoc: Like :D

To polecam WoM2, jesli to jedyny warunek, bo tam od dluuuuuugiego czasu jest to 1k+ :)

Jesli nie to Invoria z polskich sevrerow, od startu jest nawet 2k+ - nie mniej wiadomo jak to z polskimi serverami skonczy sie reklama to i ludzi ubedzie.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Witam. Jedyne czego oczekuję :D To Stale +1k Online :D Dużo jest serwerów, ale wszędzie po 500/600 graczy, a może jednak istnieją takie serwery gdzie stabilnie gra +1k? Dziękuję i Pozdrawiam

Dodatkowe Info: Zależy mi tylko na ilości graczy ! :D

Nagroda za pomoc: Like :D

Na teriosie ciągle jest masa luda według licznika 1.2k, na Invori s1 też masa luda zobacz sobie te servy.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Aby była postać ''Lycan", dużo ludzi oraz ''jakieś'' zainteresowanie administracji.

Dodatkowe Info: Aby bez IS dało radę przetrwać :) oraz serwer typu easy.

Nagroda za pomoc: Lajk/gwiazdki? :D

Jedyny polski priv z Lykanem jaki znam to Erbia.pl

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:Umiarkowanym expie (hard albo medium podchodzacy pod hard), zero fms/ribów u handlarzy[/b][/color]  

[color=#ff6666][b]Dodatkowe InfoMoże być zagraniczny w języku angielskim jak i polski, byleby można było się pobawić więcej niż 1 dzień, cieszyć fms'em itd.[/b][/color]  

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:lajk albo i 10 [/b][/color

wzór chyba, nie działa tak jak powinien ...

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:Umiarkowanym expie (hard albo medium podchodzacy pod hard), zero fms/ribów u handlarzy[/b][/color]  

[color=#ff6666][b]Dodatkowe InfoMoże być zagraniczny w języku angielskim jak i polski, byleby można było się pobawić więcej niż 1 dzień, cieszyć fms'em itd.[/b][/color]  

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:lajk albo i 10 [/b][/color

 

wzór chyba, nie działa tak jak powinien ...

 

vesteris

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:Umiarkowanym expie (hard albo medium podchodzacy pod hard), zero fms/ribów u handlarzy[/b][/color]

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: Może być zagraniczny w języku angielskim jak i polski, byleby można było się pobawić więcej niż 1 dzień, cieszyć fms'em itd.[/b][/color]

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:lajk albo i 10 [/b][/color]

 

wzór chyba, nie działa tak jak powinien ...

WoM2

Vesteris

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym robieniu eq, zarobku.

Dodatkowe Info: Chciałbym aby to był serwer Medium, Easy bądź też Hard i aby grało na nim dużo osób (Terios odpada ze względu na częste ddosy które mnie denerwują). Może jakiś serwerek w klimacie starej Concordii? Bez żadnych zbędnych śmieci :D

Nagroda za pomoc: Limit like (20, 5 w profilu) jeśli serwer mi się spodoba! :)

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:Umiarkowanym expie (hard albo medium podchodzacy pod hard), zero fms/ribów u handlarzy[/b][/color]  

[color=#ff6666][b]Dodatkowe InfoMoże być zagraniczny w języku angielskim jak i polski, byleby można było się pobawić więcej niż 1 dzień, cieszyć fms'em itd.[/b][/color]  

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:lajk albo i 10 [/b][/color

 

wzór chyba, nie działa tak jak powinien ...

WoM2

 

@ZEDn rowniez WoM2 lub Vesteris. Z mediumów z duza liczba osob to Invoria, z easy Laneris S2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Witam. Jedyne czego oczekuję :D To Stale +1k Online :D Dużo jest serwerów, ale wszędzie po 500/600 graczy, a może jednak istnieją takie serwery gdzie stabilnie gra +1k? Dziękuję i PozdrawiamDodatkowe Info: Zależy mi tylko na ilości graczy ! :DNagroda za pomoc: Like :D

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym robieniu eq, zarobku.

S2.Ravia.eu ok 700 graczy ew. Virtual ponad 1k

Dodatkowe Info: Chciałbym aby to był serwer Medium, Easy bądź też Hard i aby grało na nim dużo osób (Terios odpada ze względu na częste ddosy które mnie denerwują). Może jakiś serwerek w klimacie starej Concordii? Bez żadnych zbędnych śmieci :D

Nagroda za pomoc: Limit like (20, 5 w profilu) jeśli serwer mi się spodoba! :)

korona_kielce_signature_by_bastian07.png

BANDA ŚWIRÓW

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym robieniu eq, zarobku.

S2.Ravia.eu ok 700 graczy ew. Virtual ponad 1k

Dodatkowe Info: Chciałbym aby to był serwer Medium, Easy bądź też Hard i aby grało na nim dużo osób (Terios odpada ze względu na częste ddosy które mnie denerwują). Może jakiś serwerek w klimacie starej Concordii? Bez żadnych zbędnych śmieci :D

Nagroda za pomoc: Limit like (20, 5 w profilu) jeśli serwer mi się spodoba! :)

 

Invoria 

MPCforum

1EPZ6G.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...