Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy, żeby jak najszybciej wbić max lvl i przejść do PVP 

Dodatkowe Info: żeby było sporo graczy i ładne sety broni/zbroi (oprócz arianea)

Nagroda za pomoc: lajk 

Karies, Temida, Inari, Argentus.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwie nie pod itemshopa

Dodatkowe Info: HARD/MEDIUM (Podobny do polskiego, ciezki exp, itemy z IS ktore dropia itp)

Nagroda za pomoc: Milosc na zawsze <3

 Polecam serwer s2.balmora.pl Stabilny serwer, projekt na lata nie tak jak większość startujących serwerów na 2 miesiące. Oferuję nawet drobną pomoc na start, jbc królestwo jinnio mój nick Au ;) Są dungeony dla małych lvli, co tydzień są eventy w weekendy a czasem i w środku tygodnia, łatwo się wybić, ale początki bywają trudne.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze easy/lekko medium, minimum 300 graczy. Serwerze z klimatem z dawnych lat - nie pod Is, najlepiej, aby nie było petów, kostiumów. Wszystko z Is dostępne do zdobycia w grze. Serwer typu elitemt2/pandoramt2/cavalos (oprócz nich oczywiście). Niewiele setów biżuterii (broni i zbroi może być więcej), dungeonny możliwe do zrobienia samotnie.
Dodatkowe Info: Najlepiej, aby był to serwer dość nowy, nie muszą być serwery, które już stoją, zadowolę się zapowiedzią [ :)]
Nagroda za pomoc: satysfakcja

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:. zagranicznym serwerze easy
Dodatkowe Info: moga byc bronie 75 u npc ale nie musza, aby troche osob gralo by handel byl ogarniety miedzy ludzmi, dungeony mozna robic samemu, vote lub itemki IS w grze. Shiro odpada
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy, Sporo Ludu, Łatwe Levelowanie, Możliwość Zarobku, 

Dodatkowe Info: Oczekuje jeszcze żeby serwer miał wprowadzane nowości.
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy, Sporo Ludu, Łatwe Levelowanie, Możliwość Zarobku, 

Dodatkowe Info: Oczekuje jeszcze żeby serwer miał wprowadzane nowości.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Możesz sprawdzić dzisiaj wychodzący Ezaria2.

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób online (minimum 700),szybkim i łatwym zrobieniu całego Eq

Dodatkowe Info: Najlepiej aby był to serwer Easy/4Fun/PvP

Nagroda za pomoc: Lajki.

 

Nowicjusz
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobry exp,żebył był dobry drop na,ulepki postacie wyrównane 

Dodatkowe Info:  Najlepiej na priv easy (XenoxMt2 odpada za prosty serv i za dużo ulepek) i najważniejsze server nie pod IS'A

nagroda za pomoc: 5 gwiazdek  w profilu 

                                                            rivaille_zps328137d5.gif

 

"Ból jest najskuteczniejszą formą dyscypliny"-Levi Ackerman

 

Pasjonat
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób online (minimum 700),szybkim i łatwym zrobieniu całego Eq
Dodatkowe Info: Najlepiej aby był to serwer Easy/4Fun/PvP
Nagroda za pomoc: Lajki.

 

Arianea

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy, 4fun oraz pvp

Dodatkowe Info:bez is!!!

Nagroda za pomoc:Lajk :)

Arianea, Karies

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PL

Dodatkowe Info:bez is!!!

Nagroda za pomoc:Lajk   :)

 

Tbd/samos

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Uczeń
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PL

Dodatkowe Info:bez is!!!

Nagroda za pomoc:Lajk  :)

 

Serwer który polecam jest z is, lecz żeby być "pro" nie trzeba nic z niego kupować. Większośc zdobywasz w grze poprzez kupno smoczych monet lub po prostu tych itemów lub wydropienie. zapraszam na:

http://ardanis.mgames.ploraz http://forum.mgames.pl  :)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy, 4fun oraz pvp

Dodatkowe Info:bez is!!!

Nagroda za pomoc:Lajk :)

Serwer który polecam jest z is, lecz żeby być "pro" nie trzeba nic z niego kupować. Większośc zdobywasz w grze poprzez kupno smoczych monet lub po prostu tych itemów lub wydropienie. zapraszam na:

http://ardanis.mgames.ploraz http://forum.mgames.pl  :)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dobry exp,żebył był dobry drop na,ulepki postacie wyrównane 
Dodatkowe Info:  Najlepiej na priv easy (XenoxMt2 odpada za prosty serv i za dużo ulepek) i najważniejsze server nie pod IS'A
nagroda za pomoc: 5 gwiazdek  w profilu 

 

 

http://ardanis.mgames.ploraz http://forum.mgames.pl  :)

Wszystko możesz zobaczyć w prezentacji :)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób online (minimum 700),szybkim i łatwym zrobieniu całego Eq
Dodatkowe Info: Najlepiej aby był to serwer Easy/4Fun/PvP
Nagroda za pomoc: Lajki.

 

http://ardanis.mgames.ploraz http://forum.mgames.pl  :) 

Nagrodą może byc reklama serwera; ) 

Oferuję reklamę i dobry start serwera METIN2, TIBIA (ots),kanał na yt, witryne, sieć serwerów cs oraz inne. 
W zamian oczekuję: PLN, YANGI, WALUTA W GRZE.
Więcej info w temacie: 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Opublikowano
 

Szukam servera mt2, na którym jest dużo luda, zadbany przez administrację , w miarę nowy server , najlepiej easy, easy/med , z częstymi eventami, 
Żeby miał ts-a  :)

 

Tyle w temacie. Za pomoc dobrze się wynagradzam!!  

 

 

post-1387464-0-50636400-1431780072.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Pvp, bardzo łatwy exp i drop ulepszaczy. Taki totalny izi ^^ 
Dodatkowe Info: Ilość graczy bez znaczenia.
Nagroda za pomoc: Duzio lajków ;D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard, max 99-105 lvl, bez Hwangów itd. Coś jak Balmora/Ravia. 
Dodatkowe Info: Minimum te 800-1000 graczy
Nagroda za pomoc: Lajki.

 

Metin2.sg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Pvp, bardzo łatwy exp i drop ulepszaczy. Taki totalny izi ^^ 

Dodatkowe Info: Ilość graczy bez znaczenia.

Nagroda za pomoc: Duzio lajków ;D

Argentus ? Ulep wiele potrzeba :)

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Pasjonat
Opublikowano

 

 

Szukam servera mt2, na którym jest dużo luda, zadbany przez administrację , w miarę nowy server , najlepiej easy, easy/med , z częstymi eventami, 

Żeby miał ts-a  :)

 

Tyle w temacie. Za pomoc dobrze się wynagradzam!!  

 

 

Arianea

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard, max 99-105 lvl, bez Hwangów itd. Coś jak Balmora/Ravia. 
Dodatkowe Info: Minimum te 800-1000 graczy
Nagroda za pomoc: Lajki.

 

WoM2

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy albo easy/medium, niedawno wystartował, dobra administracja

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy albo easy/medium, niedawno wystartował, dobra administracja

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Arianea

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy albo easy/medium, niedawno wystartował, dobra administracja

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Zdecydowanie vengard.pl, wczoraj wystartowal. Easy/medium jest bardzo grywalny. Ludzi corwz wiecej, ok 400, a dzisiaj dopiero youtuberzy zaczynaja serie :)

Opublikowano

Zdecydowanie vengard.pl, wczoraj wystartowal. Easy/medium jest bardzo grywalny. Ludzi corwz wiecej, ok 400, a dzisiaj dopiero youtuberzy zaczynaja serie :)

Easy/medium z dropieniem broni na 30, zmiankami z mobów? To jest medium co najmniej, a kolega prosił o easy lub easy/mmedium. Więc zdecydowanie arianea.

tenor.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...