Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witajcie.
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Swiezym serwerze easy z interesujaca sie administracja oraz chociaz 600+ online
Dodatkowe Info: Najlepiej zeby serwer byl swiezy max miesiac, bony wchodzily max, na ktorym administracja interesuje sie serwerem i sa jakies eventy
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Świeży serwer easy, dużo ludzi(+1k), bez navi i spier*oliny w administracji, eventy.

Dodatkowe Info: Grałem na Laneris, Terios, Invoria, Temida, Argentus, Ardanis, Eloth, Elium. Nie zgram na Shiveria, Tanderia, Castios, MPCforum.pl.
Nagroda za pomoc: Layki.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Chociaz jakies minimalne zainteresowanie ze str. GM, miłej atmosfery, duzej ilosci graczy, serwer ktory po 2miesiacach nie padnie, SERWER podobny do TERIOS (easy, easy/medium)
Dodatkowe Info: Zebym nie musial pakowac kase is zeby cos osiagnac, 
Nagroda za pomoc: Co tam chceta

Opublikowano

Witajcie.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Swiezym serwerze easy z interesujaca sie administracja oraz chociaz 600+ online

Dodatkowe Info: Najlepiej zeby serwer byl swiezy max miesiac, bony wchodzily max, na ktorym administracja interesuje sie serwerem i sa jakies eventy

Nagroda za pomoc: Lajki

Laneris s2

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Chociaz jakies minimalne zainteresowanie ze str. GM, miłej atmosfery, duzej ilosci graczy, serwer ktory po 2miesiacach nie padnie, SERWER podobny do TERIOS (easy, easy/medium)

Dodatkowe Info: Zebym nie musial pakowac kase is zeby cos osiagnac, 

Nagroda za pomoc: Co tam chceta

Invoria s1

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo osób, ciekawy serwer i itemki, serwer z dalszą przyszłością. Żeby był do niego multihack i waithack :D
Dodatkowe Info: Aby nie trzeba było wydawać na IS
Nagroda za pomoc: limit + (20)


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo osób, ciekawy serwer i itemki, serwer z dalszą przyszłością. Żeby był do niego multihack i waithack :D

Dodatkowe Info: Aby nie trzeba było wydawać na IS

Nagroda za pomoc: limit + (20)

 

Shiveria.pl - świeży medium, dobrze przemyślany ma szansę postać dłuższy czas.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dość dużej ilośći graczy
Dodatkowe Info: Poszukuję servera najlepiej hard ew hard/medium. Najlepiej zbliżonego do PL'a.
Nagroda za pomoc: Lajk :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dość dużej ilośći graczy

Dodatkowe Info: Poszukuję servera najlepiej hard ew hard/medium. Najlepiej zbliżonego do PL'a.

Nagroda za pomoc: Lajk :)

Vesteris- hard/medium.

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Shiveria.pl - świeży medium, dobrze przemyślany ma szansę postać dłuższy czas.

szczególnie że nie działa :P

Poza tym, działa tam MH i waithack?


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

szczególnie że nie działa :P

Poza tym, działa tam MH i waithack?

Przerwę mieli mieć do 20:00 więc powinno działać ;) serwer fajny grałem kilka dni, ale jak na razie brak ludzi.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo osób, ciekawy serwer i itemki, serwer z dalszą przyszłością. Żeby był do niego multihack i waithack :D

Dodatkowe Info: Aby nie trzeba było wydawać na IS

Nagroda za pomoc: limit + (20)

Laneris s2 i Terios :D Jak Lanreis s1 od surrka trochę stoi więc s2 szybko nie padnie, tak przy Teriosie administracja znana jest z tego ze hajsu nie ma=koniec serva, ale nie widać żeby miał jakoś paść z dnia na dzień.

 

Do obu masz mh i wh i nie jest ciężko o is-a bez wydawania $$.

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dość dużej ilośći graczy

Dodatkowe Info: Poszukuję servera najlepiej hard ew hard/medium. Najlepiej zbliżonego do PL'a.

Nagroda za pomoc: Lajk :)

No to na pewno nie vesteris jak to kolega UP polecil :P Bo on jest o nieeeebo latwiejszy i ma mase pozmienianych rzeczy wzgledem PL'a..

Podobny do globala to jedynie WoM2, z tym ze jest to server zagraniczny, nie mniej MASA ludzi gra.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

No to na pewno nie vesteris jak to kolega UP polecil :P Bo on jest o nieeeebo latwiejszy i ma mase pozmienianych rzeczy wzgledem PL'a..

Podobny do globala to jedynie WoM2, z tym ze jest to server zagraniczny, nie mniej MASA ludzi gra.

 

 

A Polacy grają? :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy online i serwer który się rozwija tzn. dużo ludzi zaczynających grę i aktualizacje które nie niszczą serwa. Zainteresowanie administracji tzn. eventy itp.  Może to być easy/medium/hard, a także może to być zagraniczny serwer jeżeli polecacie :)
Dodatkowe Info: Serwer na którym nie trzeba pakować w IS żeby być dobrym. Proszę o kilka serwerów. Co powiecie o World of Metin2?
Nagroda za pomoc: Lajk i wdzięczność :)

Opublikowano

A Polacy grają? :P

Jasne, calkiem sporo ich mozna spotkac. A jesli umeisz jezyk angielski to i bez Polakow sobie poradzisz :P

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy online i serwer który się rozwija tzn. dużo ludzi zaczynających grę i aktualizacje które nie niszczą serwa. Zainteresowanie administracji tzn. eventy itp.  Może to być easy/medium/hard, a także może to być zagraniczny serwer jeżeli polecacie :)

Dodatkowe Info: Serwer na którym nie trzeba pakować w IS żeby być dobrym. Proszę o kilka serwerów. Co powiecie o World of Metin2?

Nagroda za pomoc: Lajk i wdzięczność :)

No WoM2 bylby dobry, bo i w IS pakowac nie trzeba i administracja sie nim zajmuje, naprawde projekt godny polecenia.

Chyba, ze wolisz cos latwiejszego to Vesteris lub Invoria ;)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

No to na pewno nie vesteris jak to kolega UP polecil :P Bo on jest o nieeeebo latwiejszy i ma mase pozmienianych rzeczy wzgledem PL'a..

Podobny do globala to jedynie WoM2, z tym ze jest to server zagraniczny, nie mniej MASA ludzi gra.

Napisałem o vesteris bo to obecnie jedyny konkretny hard jaki u nas stoi, nie wspominał że mogą być zagraniczne servy.

 

A Polacy grają? :P

Tak grają, jeżeli nie przeszkadza ci gra na zagranicznych servach to oczywiście wom2 to też dobra propozycja.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy online i serwer który się rozwija tzn. dużo ludzi zaczynających grę i aktualizacje które nie niszczą serwa. Zainteresowanie administracji tzn. eventy itp.  Może to być easy/medium/hard, a także może to być zagraniczny serwer jeżeli polecacie :)

Dodatkowe Info: Serwer na którym nie trzeba pakować w IS żeby być dobrym. Proszę o kilka serwerów. Co powiecie o World of Metin2?

Nagroda za pomoc: Lajk i wdzięczność :)

WoM2 to dobry server więc możesz tam zaczynać grę bez problemu tylko musisz znać ten angielski na tyle żeby się dogadać.

Z serverów u nas polecam ci Rework invori s1 dużo się tam dzieje i mają zapowiedziane kolejne aktualizacje więc jest co robić.

Vesteris to dobra propozycja hard/medium jeżeli szukasz serva na dłużej to też możesz śmiało grać.

12038566_974765759232972_778992918771970

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: stabilnosci serwera
Dodatkowe Info:  serwer MEDIUM podchodzacy pod EASY. ilosc graczy MAX 1k. mila atmosfera. serwer niestarszy niz miesiac
Nagroda za pomoc: ferrari

Opublikowano

Napisałem o vesteris bo to obecnie jedyny konkretny hard jaki u nas stoi, nie wspominał że mogą być zagraniczne servy.

 

 

No, tyle ze Vesteris to medium a nie hard bardziej, a "zblizony do PL'a" wyklucza go w 100%... :)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: stabilnosci serwera

Dodatkowe Info:  serwer MEDIUM podchodzacy pod EASY. ilosc graczy MAX 1k. mila atmosfera. serwer niestarszy niz miesiac

Nagroda za pomoc: ferrari

Invoria s1

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Chociaz jakies minimalne zainteresowanie ze str. GM, miłej atmosfery, duzej ilosci graczy, serwer ktory po 2miesiacach nie padnie, SERWER podobny do TERIOS (easy, easy/medium)

Dodatkowe Info: Zebym nie musial pakowac kase is zeby cos osiagnac, 

Nagroda za pomoc: Co tam chceta

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: stabilnosci serwera

Dodatkowe Info:  serwer MEDIUM podchodzacy pod EASY. ilosc graczy MAX 1k. mila atmosfera. serwer niestarszy niz miesiac

Nagroda za pomoc: ferrari

Terios

Rework Invori s1

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Chociaz jakies minimalne zainteresowanie ze str. GM, miłej atmosfery, duzej ilosci graczy, serwer ktory po 2miesiacach nie padnie, SERWER podobny do TERIOS (easy, easy/medium)

Dodatkowe Info: Zebym nie musial pakowac kase is zeby cos osiagnac, 

Nagroda za pomoc: Co tam chceta

 

Rework invori s1 masz easy, zainteresowanie administracji jest duże, graczy też masa :)

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Aby była postać ''Lycan", żeby działały jakieś dodatki ^,^ (tylko zwykły lv bot), dużo ludzi oraz ''jakieś'' zainteresowanie administracji.
Dodatkowe Info: Aby bez IS dało radę przetrwać :) oraz serwer typu easy.
Nagroda za pomoc: Lajk/gwiazdki? :D

...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: około 1000 osób online , hard , stary dobry metin bez milionów ulepszaczy (zbroi i broni może być objętnie ) , server na dłuższą metę
Dodatkowe Info: podobne do ravii,balmory
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Liczba graczy online około 1500
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Każdy rodzaj priva mi odpowiada.
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] + 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...