Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

s2.Ravia.eu bez setu runicznych stoi 1 rok w c*** ludzi stabilny

tak ravia s2.

ale ile ludzi? mniej wiecej.

znam administracje oni maja wyjebane ;x

QjprBF.png

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hm... najlepiej jakiś medium/hard. Cudownie by było aby ostatnim setem były runiczne. Żeby serwer stał już chwile a nie ledwo po stracie, wiadomo ponad 1k ludzi ( tak wiem serwer marzeń xD )

Dodatkowe Info: Grałam na vesterisie, ale jest dużo sklepów a mało ludzi. Czuje ze serwer niedługo padnie wiec nie opłaca sie inwestować. A taki mam zamiar.

Więc Vesteris odpada..

Nagroda za pomoc: Limit + ?

Vesteris nie padnie i wydaje mi sie, ze warto tam grac, sam wlasnie zaczynam, wiec mozesz dolaczyc hehe :)

WoM2 - ale to calkiem trudny hard, nie mniej ciekawy.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Vesteris nie padnie i wydaje mi sie, ze warto tam grac, sam wlasnie zaczynam, wiec mozesz dolaczyc hehe :)

WoM2 - ale to calkiem trudny hard, nie mniej ciekawy.

 na vesterisie gram z chłopakiem i podoba nam sie, ale myslimy ze wlasnie padnie. Zobacz ile jest ludzi. Ludzi nie sklepow ;D

QjprBF.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server Easy/Medium

Dodatkowe Info: Coś w stylu Diamond'a,żeby było w miarę online

Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server Easy/Medium

Dodatkowe Info: Coś w stylu Diamond'a,żeby było w miarę online

Nagroda za pomoc:Like

Easy/med z duza iloscia ludzi to Invoria.

Nie pamietam jaki byl Diamond, opisz wiecej szczegolow to moze cos dobeirzemy odpowiedniego:)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Szybkim łatwym expem
Dodatkowe Info:Podobny server do pandory lub ProMT2 , dużo eventów ,+300 graczy codziennie only , dobrzy adm
Nagroda za pomoc:Like !
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Szybkim łatwym expem Dodatkowe Info:Podobny server do pandory lub ProMT2 , dużo eventów ,+300 graczy codziennie only , dobrzy admNagroda za pomoc:Like !

 

Xenox

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Izi jakis latwy server wmiare swiezy 500graczy +

Dodatkowe Info: Nie chce starych smieci odpalanych enty raz

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: NAJWIĘCEJ PODOBIEŃSTW DO STAREGO PL

Dodatkowe Info: HARD/MEDIUM/EASY - wszystko jedno. Musi być podobny to starego PLa. Jak najmniej "unowocześnień".

Nagroda za pomoc: Limit + i 3 zdrowaśki.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Izi jakis latwy server wmiare swiezy 500graczy +
Dodatkowe Info: Nie chce starych smieci odpalanych enty raz
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

s2.laneris.pl

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: NAJWIĘCEJ PODOBIEŃSTW DO STAREGO PL

Dodatkowe Info: HARD/MEDIUM/EASY - wszystko jedno. Musi być podobny to starego PLa. Jak najmniej "unowocześnień".

Nagroda za pomoc: Limit + i 3 zdrowaśki.

 

WoM2, nic innego nie znajdziesz :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Chce wrócić na PL"a i szukam serwera "najłatwiejszego", zaczynam od 0.

Dodatkowe Info:  Tanie ceny, łatwy start :D

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer z największą iloscią graczy.
Dodatkowe Info: Serwer z największą iloscią graczy.
Nagroda za pomoc: I tak nie klikne.
 

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer z największą iloscią graczy.

Dodatkowe Info: Serwer z największą iloscią graczy.

Nagroda za pomoc: I tak nie klikne.

 

 

 

Invoria.

2a0c2mq.png

Opublikowano

Invoria.

Szału tam nie ma ostatnuo.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

2k+ online to mało? o.O

Nie ma tyle. Mam tam konto 160 lv.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Nie ma tyle. Mam tam konto 160 lv.

Jest tam tyle i to spokojnie, a nawet wiecej... Jesli wiec chodzi o jak najwieskza liczba onlie to albo Inoria albo WoM2 :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: Serwerze HARD, serwer z 1k+ online i żeby nie padł szybko jak inne nowe privy...

Dodatkowe Info: Serwer podobny do Globala lub Balmorki s1.

Nagroda za pomoc: Like i +5 do profilu.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Serwerze HARD, serwer z 1k+ online i żeby nie padł szybko jak inne nowe privy...
Dodatkowe Info: Serwer podobny do Globala lub Balmorki s1.
Nagroda za pomoc: Like i +5 do profilu.

 

Podobny do globala -> WoM2 (zagraniczny)

Do balmorki (stosunkowo :P ) -> vesteris

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Serwerze HARD, serwer z 1k+ online i żeby nie padł szybko jak inne nowe privy...
Dodatkowe Info: Serwer podobny do Globala lub Balmorki s1.
Nagroda za pomoc: Like i +5 do profilu.

 

World of Metin2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na serwerze:   podobnym  do CradosMT2 


Dodatkowe Info: HARD/MEDIUM/EASY -  Z nowymy questami i ciekawymi dunegonami


Nagroda za pomoc: Limit + i 5 do profilu


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na serwerze:   podobnym  do CradosMT2 

Dodatkowe Info: HARD/MEDIUM/EASY -  Z nowymy questami i ciekawymi dunegonami

Nagroda za pomoc: Limit + i 5 do profilu

Invoria

tenor.gif

 

Opublikowano

Invoria

Invoria podobna do cradosa? xD

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na serwerze:   podobnym  do CradosMT2 

Dodatkowe Info: HARD/MEDIUM/EASY -  Z nowymy questami i ciekawymi dunegonami

Nagroda za pomoc: Limit + i 5 do profilu

 

Vesteris

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze EASY badz VERY EASY [nie zadne 4fun ze masz wszystko na start] / 150 graczy + zeby mozna bylo sie z kim pobic
Dodatkowe Info: max lvl obojetnie jaki byle mozna go bylo wbic lajtowo w 2 dni (szybki exp>wazne) / ulepszacze i to wszystko normalnie z metinow na mapach czy tam z bossow is obojetnie eq obojetnie jakie

Nagroda za pomoc: co chceta, nwm lajki :) powiedzmy limit na najlepsza odpowiedz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...