Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Ragnar2.eu - Stań do walki ! Medium/Easy | Start 18 Lipca.


яollo ™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dropnac gdzie mozna? A Wymiana ma jakie duze wymagania?

Metki 90 lv + Bossy powyżej 95+ . Potrzeba kawałki kamienia na wymiane x5.

hhhh2.png

Opublikowano

A drop jaki jest ustawiony trudno bedzie dropnac?

Kawałki standardowo zdobywamy z malz. A malze dosyc czest dropia.

Samo KD +5 ma ustawione 50% na drop.

hhhh2.png

Opublikowano

Ta ostatnia mapka jest fajna wiec duzy + na Th***e jest na jakims tam lv.

Wiec lajtowo bd sie fajnie expic.

 

Czy jakis set po broniach 75 jest?

Opublikowano

Ta ostatnia mapka jest fajna wiec duzy + na Th***e jest na jakims tam lv.

Wiec lajtowo bd sie fajnie expic.

 

Czy jakis set po broniach 75 jest?

Nie , tylko 1 set.

hhhh2.png

Opublikowano

A macie w planach wprowadzic?

Tak, będą akutalizację to na pewno dodamy kolejny set.

hhhh2.png

Opublikowano

Maja w teamie liska ktory ma fp ponad 1k likow i 7k subow na kanale aka ogurasek to na pewno graczy nie zabraknie:p

Bo akurat ja sie od niego dowiedzialem o tym serwerze:)

 

Na pewno bd duzo ludzi.


 

Opublikowano
 

to jest jeszcze ten śmieszny serwer gdzie jakiś youtuberek jest głównym adminem?

ze względu na to nie poolecam, padnie jak exoria

 

A co ja mam do Exorii ? Jak ja tam nawet w ogóle nie grałem ? To jest to samo jakbyś " oceniał książkę po okładce "

Nic na mój temat nie wiesz. Każda osoba z team ma swój wkład własny, zresztą nie muszę Ci się tłumaczyć kto co robi ;)

Polecam i zapraszam już w sobotę na betę serwera ! ;)

Opublikowano

 

 

 

A co ja mam do Exorii ? Jak ja tam nawet w ogóle nie grałem ? To jest to samo jakbyś " oceniał książkę po okładce "

Nic na mój temat nie wiesz. Każda osoba z team ma swój wkład własny, zresztą nie muszę Ci się tłumaczyć kto co robi ;)

Polecam i zapraszam już w sobotę na betę serwera ! ;)

 

Ja już ready na bete teraz czekam na reje i klienta.


 

Opublikowano

Ja już ready na bete teraz czekam na reje i klienta.

Już zaczynamy wrzucać na hostingi.

hhhh2.png

Opublikowano

Mam pytania 

-Jak mam 100 lvl+ ale nie zrobiłem zębów orka to bede mógł dropnac na 100 lvl zęby czy dropa trzeba robić? 

-Czy jest anty exp ?

Opublikowano

Mam pytania 

-Jak mam 100 lvl+ ale nie zrobiłem zębów orka to bede mógł dropnac na 100 lvl zęby czy dropa trzeba robić? 

-Czy jest anty exp ?

1. Tak mamy zrobione questy ze dropi od razu do eq z danego moba. Czyli na kazdym poziomie dropniesz.

2.Tak jest.

hhhh2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...