Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Ragnar2.eu - Stań do walki ! Medium/Easy | Start 18 Lipca.


яollo ™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam kilka pytań:

 

-Dodacie więcej setów broni z 2?

-Ciezko zdobyc kd +5 ?

-Sa questy jakies?

1. Jeżeli więcej graczy tak zdecyduje to tak.

2. Nie. Wystarczy zdobyć x5 Kawałkow Kamienia.

3. Tylko biolog oraz zabójstwa.

Go_P6_IVI.png

 

Opublikowano

Dajcie jutro klienta i bete w pojutrze. Bo juz chcem testowac.

Musimy jeszcze dokończyć poprawki dot. Klienta .

Więc plany zostaną te same.

Go_P6_IVI.png

 

Opublikowano

Musimy jeszcze dokończyć poprawki dot. Klienta .

Więc plany zostaną te same.

To przynajmniej  w sobote bedzie co robic.

A czy forum lub ts3 juz jest? By jakos ekipe zebrac?




Opublikowano

To przynajmniej  w sobote bedzie co robic.

A czy forum lub ts3 juz jest? By jakos ekipe zebrac?

Przecież jest w zapowiedzi. 

Opublikowano

Wszyskie "pozytywne" opinie, to konta wlasciciela servera, (multikonta) także nie polecam ;) pewnie nadal bugi w c**j tak jak na restynidzie, i moge stwierdzic po takiej akcji z multikontami, ze to ta sama administracja z restynida.


 


09052441142331400169.jpg


Opublikowano

za niedlugo startują takie serwery że ten Wasz ''pyrdzio'' pierd*lnie nim przyjdzie przelew z banku :)

 

w IS pewnie do kupienia zbroje, bronie, a u administracji na TS biżu na zamówienie :)

 

Serwera nie moge polecic bo w administracji jest kilka zjebów m.in. ten koles z nickiem na 'V'

 

Hejt ON 4Ever

40922277020460886480.jpg

Opublikowano

Chciałem polecić ze względu na Rollo, ale skoro dostał bana i wszystkie konta jego to Multkonta to się myliłem.

Ale powodzenia wam życzę.

 

Czyli ten Rollo to Teluard?

Opublikowano

Chciałem polecić ze względu na Rollo, ale skoro dostał bana i wszystkie konta jego to Multkonta to się myliłem.

Ale powodzenia wam życzę.

 

Czyli ten Rollo to Teluard?

Tak dokladnie tak.

Opublikowano

Ups...;0
Gdzie są obrońcy? 

Temat chyba do zamknięcia;)

Ps. a jednak serwer szybciej padł niż wystartował.

PzKVkWh.png

Profesjonalna obróbka video
 

Opublikowano


71w8.jpg

 

Widzę, że staracie się o każdą reklamę, ale to co jest pokazane wyżej raczej Wam nic nie da. Nie wiem, czy to Wy się reklamowaliście, czy też Użytkownicy. 

Nie radzę Wam takich reklam robić, ponieważ Moderatorzy na Forum automatycznie te tematy pousuwają/ukryją, więc może ten temat zobaczy 2-3 Użytkowników. 

Jeżeli chcecie, aby serwer wypalił, to musicie wykupić bardzo obszerną reklamę na Youtube. 

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Ale hejty. Wszystko zrobicie żeby wasze gówna serwery sie trzymały :c

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Opublikowano

Serwer mnie zainteresował. Czekam na informacje od administracji .

Póki co polecam ze względu na jakość pozdrawiam.

Opublikowano

4 strony spamu, 3 strony Twoje. Order niedejeba wędruje do Ciebie.

 

Z serwera chyba nici:

http://www.mpcforum.pl/topic/1242603-perm-etheon-agorin-%E2%84%A2-sazorin-arustus-arikuzu-%E2%84%A2-%D1%8Follo-%E2%84%A2/

 

Nie polecam, nie wystartuje.

Troszkę Beka, w prezentacji Cradosa w jednym poście napisał : Nie polecam, a potem polecił i wychwalał serwer :D

Nie polecam serwera, multikonta w takiej ilości hejtujące mój serwer, a na początku myślałem że to faktycznie ludzie tak ocenili, a tutaj taka niespodzianka.

Totalny chłam, padnie szybciej niż Restynid.

Opublikowano

Nie potrzebnie zbanowali autora tematu ale spoko. 

Czekamy na madrosc moderatorow.

 

Moze cos odkreca ja ich nie skreslam. Postarali sie z zapowiedzia.

Oby tylko moje mysli mialy sens.

Polecam poki co..


 

Opublikowano

Nie potrzebnie zbanowali autora tematu ale spoko. 

Czekamy na madrosc moderatorow.

 

Moze cos odkreca ja ich nie skreslam. Postarali sie z zapowiedzia.

Oby tylko moje mysli mialy sens.

Polecam poki co..

Jak to niepotrzebnie, multikonto=ban a w jego przypadku chyba z 5 czy 6 miał #beka i każdym pisał w prezentacji nie polecając #beka x2

Wow grafikę mają z Restynida by Jemilio, może to ładnie wygląda, ale to wszystko.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...