Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Ragnar2.eu - Stań do walki ! Medium/Easy | Start 18 Lipca.


яollo ™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Brak bojowca na start, medium/easy a nie ma bojowca ?

Dostaje sie specjalnego wierzchowca na start :)

hhhh2.png

Opublikowano

Na godzinę ? ^^

A co jak się skończy ? ^^

Przez godzine nadropisz  z 100kk . A u handlarza masz medale za 1k :) Zwyczajnie sobie czytasz klikając. 

hhhh2.png

Opublikowano

To czemu nie wprowadzicie od razu bojowca ? ;_;

To dodamy na start bojowca a militra zdobędziemy na tej samej zasadzie  co bojowca.

hhhh2.png

Opublikowano

No to nie ma sensu jak i tak łatwo można zdobyć miltara, to po co się bawić jeszcze z tym ? xDD

Żeby urozmaicić grę :)

Chcemy żeby było troszkę ciekawiej.

hhhh2.png

Opublikowano

No to dobry tok myślenia, dajcie jakieś misję zamiast piepszenie się z koniem ;d

Misje tzn? Jakiś konrekt?

hhhh2.png

Opublikowano

Ogl mówię, robienie konia w 5 sec nie urozmaici gry ^^

W sumie . Ale może inne misje. Np jakieś polowania . By awansować na dalszy poziom bojowca.

hhhh2.png

Opublikowano

W sumie . Ale może inne misje. Np jakieś polowania . By awansować na dalszy poziom bojowca.

 

Zostawcie tego konia w spokoju :D Dajcie miltara/bojowca na start. To jest easy.

 

Dajcie jakieś fajne polowania, tylko nie typu zabij 30 psów. 

Niech zaczynają się od wyższego lv i były ciekawe z dobrymi nagrodami.

 

Jak macie dawać metinologie to też nie dawajcie tych metków cierpienia itp.

Dajcie powiedzmy od 45lv i git.

 

Jakieś misję na zbieranie czegoś i oddawanie bądź otwieranie ( coś ala piłki mundial )

 

Nie wiem, musicie pomyśleć ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Zostawcie tego konia w spokoju :D Dajcie miltara/bojowca na start. To jest easy.

 

Dajcie jakieś fajne polowania, tylko nie typu zabij 30 psów. 

Niech zaczynają się od wyższego lv i były ciekawe z dobrymi nagrodami.

 

Jak macie dawać metinologie to też nie dawajcie tych metków cierpienia itp.

Dajcie powiedzmy od 45lv i git.

 

Jakieś misję na zbieranie czegoś i oddawanie bądź otwieranie ( coś ala piłki mundial )

 

Nie wiem, musicie pomyśleć ;)

Aaa o to ci chodzi..

No to nie ma problemu dodamy polowania co 10 Lv , Metinologie , Oddawanie kwiatów , Zabójstwa itd..

Jutro wprowadzimy aktualizacje z tymi questami.

hhhh2.png

Opublikowano

Aaa o to ci chodzi..

No to nie ma problemu dodamy polowania co 10 Lv , Metinologie , Oddawanie kwiatów , Zabójstwa itd..

Jutro wprowadzimy aktualizacje z tymi questami.

 

Taaa, tylko za te kwiaty jakieś fajne nagrody bo i tak 80% graczy nie robi tej misji. 

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Taaa, tylko za te kwiaty jakieś fajne nagrody bo i tak 80% graczy nie robi tej misji. 

Zrobimy jakies bonusy/ulepszacze/wpomagacze.

Ulepszcze te np bd mozna zdobyc z bossow i tylko misji. Wiec bd gonic za misjami :)

Nagrody na pewno beda zadowalajace.

hhhh2.png

Opublikowano

Śmieszy mnie ten dialog ragnara z jugensem.

 

Aaa o to ci chodzi..

No to nie ma problemu dodamy polowania co 10 Lv , Metinologie , Oddawanie kwiatów , Zabójstwa itd..

Jutro wprowadzimy aktualizacje z tymi questami.

Ogólnodostępne gotowce wsadzane na prośbę 1 gracza? heheh
Po twoich wypowiedziach można wywnioskować, że serwer tworzy (ą) niekompetentne osoby.
Za dużo najebane.
Nazwa też podjebana pewnie od ragnaroka :D bo nie ma kto się wysilić i wymyślić czegoś unikatowego.

Opublikowano

Zacznijmy od tego,że ... W teamie jest Kazdar / Sazorin / Dendris17 / Arikuzu(2 strona prezentacji bodajrze ban).Miał on serwery tj. Avreath - padł także na gotowcu nexanity, Następna była netharia,gdzie nie umiał naprawić bugów i zamknął serwer - pod presją graczy chyba nic nie umie :P. Hillsfar był pod zarobek bo mu brakowało hajsu na gierkę.Tu będzie tak samo bo jest idiotą stawiającym serwery na 2 dni.Pseudofani tego serwera będą go bronić ale ja wiem swoje.Gdzie Kazdar tam Zanar he he .

Opublikowano

to jest jeszcze ten śmieszny serwer gdzie jakiś youtuberek jest głównym adminem?

ze względu na to nie poolecam, padnie jak exoria

Opublikowano

Na jednym z forum pewnego serwera otrzymałem wiadomość

 

41922972269406256996.png

Polecam serwer

Strona :
www.ragnar2.eu
Forum :
forum.ragnar2.eu

Zapraszam na ich serwer !

Trochę w zły sposób się reklamujecie, mnie osobiście bardziej to odstraszyło.

 

IS będzie do wglądu przy starcie bety?

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...