Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Ragnar2.eu - Stań do walki ! Medium/Easy | Start 18 Lipca.


яollo ™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ze byles w Administracji restynid to wiemy.

To ze zobaczysz pozytywne komentarze i ci boli dupa i musisz cos napisac to nas nie intresuje. Leci raport.

 

Serwer polecam :)

 

Super że serwer polecasz, po starcie koniecznie wpłać na IS parę złotówek ... Po 2 dniach napisz nam na forum czy Tobie dupa nie boli i ciekawi jesteśmy czy nadal będziesz tak samo bronił i polecał ten cudowny serwer :D 

 

Serwera nie polecam. 

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widzę ze ładna zapowiedź serwera oraz prezentacja również zagram ogarnięta administracja da sie pogadać co i jak pozdrawiam .

Dzieki serdeczne :)

hhhh2.png

Opublikowano

Wyjdź wraz z naidem robić kolejny syfiasty serwer na miesiąc bo przecież nie potraficie utrzymać serwa dłużej niż miesiąc, przykre nie?

 

powyciągajcie z innych gier elementy i uważajcie się, że wasz serwer to coś co zrobiliście sami (czyt. zaje***** z innych gier)

 

Btw. Naid, jeżeli pliki nexanity były udostępnione, ponieważ nie potrafiliście zrobić dobrych zabezpieczeń to każdy sobie może z nich korzystać nie możesz nikomu zabronić. SAD

 

TOP@ serwer jest jak nic administracji serwera restynid, takie ukrywanie się nic nie da ponieważ prędzej czy później wyjdzie na jaw i jeszcze administracja owego serwa pisała, że będzie robić inny serw (przypadek?) 

 

Aczkolwiek, życzę wam powodzenia i mam nadzieję, że ten serw wam wypali i postoi dłużej niż wcześniejszy

 

POZDRAWIAM

Po pierwszej linijce przestałem czytać. Sapiesz się c**j wie o co, mają w dwójkę większe skillsy niż ty zerze będziesz miał po 10 latach nauki tematu. Anyway, lepiej miesiąc niż 3 dni, handluj z tym.

 

topic.

Znowu zamkniecie serwer po 3 dniach, znowu będzie wielka spina do waszych przeciwników i pewnie znowu będziemy mieli rację.

 

Opublikowano

Po pierwszej linijce przestałem czytać. Sapiesz się c**j wie o co, mają w dwójkę większe skillsy niż ty zerze będziesz miał po 10 latach nauki tematu. Anyway, lepiej miesiąc niż 3 dni, handluj z tym.

 

topic.

Znowu zamkniecie serwer po 3 dniach, znowu będzie wielka spina do waszych przeciwników i pewnie znowu będziemy mieli rację.

A co jeśli twoja wizja się nie sprawdzi? Co jesli nie bedziesz mial racji?

Bede mogl liczyc na twoje przeprosiny ?

 

Dzieki za wypowiedz i pozdrawiam.

hhhh2.png

Opublikowano

Jeszcze moglibyście dodać z 2 expowiska co 10 lv i było by git :)

Z gildią zawitamy na pelnej mocy :)

Opublikowano

A co jeśli twoja wizja się nie sprawdzi? Co jesli nie bedziesz mial racji?

Bede mogl liczyc na twoje przeprosiny ?

 

Dzieki za wypowiedz i pozdrawiam.

Mam przepraszać kogoś kto okradł ludzi otwierając serwer na 3 dni? Lekko mówiąc coś Ci się w główce popierdoliło. ;)

 

Opublikowano

Mam przepraszać kogoś kto okradł ludzi otwierając serwer na 3 dni? Lekko mówiąc coś Ci się w główce popierdoliło. ;)

Grzeczniej proszę :) To raz.

 

Po 2 za nim cokolwiek będziesz chciał zacytować przeczytaj kilkukrotnie te same zdanie i postaraj się zrozumieć.

Pozdrawiam serdecznie. 

hhhh2.png

Opublikowano

Grzeczniej proszę :) To raz.

 

Po 2 za nim cokolwiek będziesz chciał zacytować przeczytaj kilkukrotnie te same zdanie i postaraj się zrozumieć.

Pozdrawiam serdecznie. 

Przecież napisał, że Cię nie przeprosi, nawet jeżeli jego wizja się nie spełni. ( xD wiadomo, że się spełni xD )

 

Skąd truta i pd?

25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 500 | 550 | 600 | 700 | 800 | 1000 | 1500 


>>> 15% Ostrzeżeń <<<


 


Nie wciskaj tego !

Opublikowano

Grzeczniej proszę :) To raz.

 

Po 2 za nim cokolwiek będziesz chciał zacytować przeczytaj kilkukrotnie te same zdanie i postaraj się zrozumieć.

Pozdrawiam serdecznie. 

Po tym co zrobiliście z restynidem jesteście dla mnie zerem niezasługującym nawet na przeprosiny, cytując klasyka "nie wiem czy chciałbym ubić z tobą muchę w kiblu".

 

Opublikowano

Po pierwszej linijce przestałem czytać. Sapiesz się c**j wie o co, mają w dwójkę większe skillsy niż ty zerze będziesz miał po 10 latach nauki tematu. Anyway, lepiej miesiąc niż 3 dni, handluj z tym.

 

topic.

Znowu zamkniecie serwer po 3 dniach, znowu będzie wielka spina do waszych przeciwników i pewnie znowu będziemy mieli rację.

Takie małe sprostowanie ;) Serwer nie został zamknięty, on po prostu nie miał po 48h graczy (beka)

PzKVkWh.png

Profesjonalna obróbka video
 

Opublikowano

Jeszcze moglibyście dodać z 2 expowiska co 10 lv i było by git :)

Z gildią zawitamy na pelnej mocy :)

Na becie będziemy razem wszystko dodawac i przy okazji testować.

 

 

 

Ciężko będzie zdobyć trutki ?

Średnio :) Trzeba będzie troszkę polatać na bossy.

 

hhhh2.png

Opublikowano

Na becie będziemy razem wszystko dodawac i przy okazji testować.

 

 

 

Średnio :) Trzeba będzie troszkę polatać na bossy.

Zróbcie zeby bylo trudno niech sie staraja :) Wkoncu bronie na 75 sa unikalne.

Np ryip i bossy te silniejsze.

266598photo-thumb-535930.jpg

Opublikowano

Na becie będziemy razem wszystko dodawac i przy okazji testować.

 

 

Na beta będziecie "razem dodawać i testować" a po starcie się okaże ze nawet 1 bug nie został naprawiony i kolega zdziwi się jak ten Rollo znowu wszystkich wyrolował :D

Opublikowano

Zróbcie zeby bylo trudno niech sie staraja :) Wkoncu bronie na 75 sa unikalne.

Np ryip i bossy te silniejsze.

To ustalimy drop z ripera oraz niebieskiej śmierci :) 

hhhh2.png

Opublikowano

Możecie dodać jeszcze zeby sie wymienialo szakty ripa na bronie 75.

Moim zdaniem to jest bez sensu. Bo co bedziesz chcial zamienic 15 szkat za trute. A z tych 15 szkat moze lotnac z kilka ci trut nawet. Ale jestem neutral mozna dodac. Aczkoliwiek bede wolal otworzyc szkatke :)

Opublikowano

Moim zdaniem to jest bez sensu. Bo co bedziesz chcial zamienic 15 szkat za trute. A z tych 15 szkat moze lotnac z kilka ci trut nawet. Ale jestem neutral mozna dodac. Aczkoliwiek bede wolal otworzyc szkatke :)

 

 

Możecie dodać jeszcze zeby sie wymienialo szakty ripa na bronie 75.

Dodamy po prostu taką funkcję.

Dodamy Wymiane u Strażnika Demonów 10 Skrz. Umarłego Rozpruwacza za dowolną broń na 75 Poziom.

Kto będzie chciał to otworzy kto będzie chciał to sobie dropnie :)

hhhh2.png

Opublikowano

I słusznie . Ew. możecie z biologa jakiegoś dać do wyboru bron na 75.

Jest po biologu na 75 Poziom :)

hhhh2.png

Opublikowano

ragnar czerwony, zuch chociaż drań. odwiedził niegdyś naszą białą grań. <3

 

xD za dużo skyrima

 

serwer ciekawy, byleby postał dłużej niż pozostałe na tych plikach :) wówczas chętnie pogram.

who cares?

Opublikowano

ragnar czerwony, zuch chociaż drań. odwiedził niegdyś naszą białą grań. <3

 

xD za dużo skyrima

 

serwer ciekawy, byleby postał dłużej niż pozostałe na tych plikach :) wówczas chętnie pogram.

Jest taki serial Wikingowie :P Postacie maja nick Rollo i Ragnar :D

 

Co do serwera wielkie WOW :) Prezentacja jakiej dawno nie widzialem. Mysle ze najlepsza.

Na pewno zagram z gildią.

Opublikowano

      HHH3.png


Już dnia 2014.07.12 rozpoczną się beta testy serwera!


Klient pod bete już jutro!


 


 


Zapraszamy do rozmów z nami na ts3:

 

ts.nazwaserwera.eu

 

Zapraszamy was także na officjalnego FP:

Lajkujcie aby być na bieżąco z konkursami!

 

Link na stronie głównej.

 

Zapraszamy także na forum aby się z nami pobawić !

Znajdziecie tam najświeższe informacje!

 

forum.nazwaserwera.eu

 

Pozdrawiamy Team Ragnar2.

hhhh2.png

Opublikowano

 

      HHH3.png

Już dnia 2014.07.12 rozpoczną się beta testy serwera!

Klient pod bete już jutro!

 

 

Zapraszamy do rozmów z nami na ts3:
 
ts.nazwaserwera.eu
 
Zapraszamy was także na officjalnego FP:
Lajkujcie aby być na bieżąco z konkursami!
 
Link na stronie głównej.
 
Zapraszamy także na forum aby się z nami pobawić !
Znajdziecie tam najświeższe informacje!
 
forum.nazwaserwera.eu
 
Pozdrawiamy Team Ragnar2.

 

Widze tu pełny zapał jest fajnie :)

Wbijamy na ts:)

 

Czekam na te bete!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...