Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Ragnar2.eu - Stań do walki ! Medium/Easy | Start 18 Lipca.


яollo ™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer się fajnie zapowiada szkoda że jeszcze cztery dni no ale trudno a ja mam pytanie  a mianowicie dwa . 

1- Serwer bardziej Easy czy Medium 

2 - ulepszacze dropią z bossów , dungeonów a może z mobów na mapach 

3 - lvl będzie w przyszłości zwiększany ? 

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer się fajnie zapowiada szkoda że jeszcze cztery dni no ale trudno a ja mam pytanie  a mianowicie dwa . 

1- Serwer bardziej Easy czy Medium 

2 - ulepszacze dropią z bossów , dungeonów a może z mobów na mapach 

3 - lvl będzie w przyszłości zwiększany ? 

1.Medium.

2. Bossów oraz dungeonów, słabsze z mobów.

3. Tak oczywiście.

hhhh2.png

Opublikowano

Ten serwer podchodzi pod PL w IS widziałem perły w kategorii rybobójstwo trzeba łowić ryby aby zdobyć perły ? lub 5 bon w is w sklepie go nie ma ? . Tak tylko pytam ponieważ serwer mnie zaciekawił 

Opublikowano

75123145992518296488.png


 


Serwerowy Team Speak 3 już online!!


 


Zapraszamy:


 


ts.NazwaSerwera.eu


hhhh2.png

Opublikowano

Ten serwer podchodzi pod PL w IS widziałem perły w kategorii rybobójstwo trzeba łowić ryby aby zdobyć perły ? lub 5 bon w is w sklepie go nie ma ? . Tak tylko pytam ponieważ serwer mnie zaciekawił 

 

IS nie jest jeszcze zrobiony ... Będzie edytowany.

 

Dziękuje za odpowiedz ale Medium bardziej expem czy Easy exp 

 

 

Ja tam na becie dowalilem 104 z pedkiem wiec jest git;]

 

 

Ciekawy serwer , jednak dla mnie za dużo rzeczy i na pewno będzie sporo bugów. Tego samego dnia startuje inny chyba tam wbiję z bratem :) Powodzenia w rozwijaniu.

 

Po to jest beta aby naprawić bugi ... Wszystko jest na bieżąco naprawiane.

 

Zapraszam do oglądania ! :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=8ui2FcvqF0Y

 

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Wiadomo o której w piatek ten start?

I kiedy dajecie zapowiedz do publiakcji?

I do kiedy trwa beta?

Opublikowano

Wiadomo o której w piatek ten start?

I kiedy dajecie zapowiedz do publiakcji?

I do kiedy trwa beta?

Godziny wieczornie jeszcze nie wiemy.

Dzień przed startem.

Środa.

hhhh2.png

Opublikowano

Godziny wieczornie jeszcze nie wiemy.

Dzień przed startem.

Środa.

Beta już się skończy a mi się tak fajnie gra.. 

Trudno na officjalu będzie lepiej z pompą.

Opublikowano

Beta już się skończy a mi się tak fajnie gra.. 

Trudno na officjalu będzie lepiej z pompą.

 

Żebyś Ty się nie zdziwił na tym officjalu :)

Opublikowano

Prezka  przyciąga serwer też napewno zagram, :D

                                                                                         


post-1171398-0-20996200-1405711681.png

 

Opublikowano

7tfRfPy.png

 

Oj k***y przeginacie. Będę miał bekę i kolejny dowód na to, że społeczność metina to idioci jeżeli wyjebiecie na to hajs i znowu się zawiną po paru godzinach.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...