Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Ragnar2.eu - Stań do walki ! Medium/Easy | Start 18 Lipca.


яollo ™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy start ?

 

Kiedy start ? bo nie doczytalem -,-

W Piątek - 18 Lipca. Godzina jeszcze się wacha.

hhhh2.png

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na becie gra sie normalnie kozacko takiego serwera dawno nie było :)

Serwer przypadl mi bardzo do gustu :)

 

A tutaj ssik z bety:)

 

55428970213920034060.jpg

Opublikowano

Witajcie!

 

Aktualnie na serwer dodaliśmy Unikatowe Fryzury!

Dlaczego Unikatowe?

Ponieważ.. te fryzury będą w dosyć drogiej cennie lecz opłacalne..

Te fryzury obdarzą naszą postać nie tylko pięknym wyglądem lecz także silnym bonusem.

Mianowicie bonus: Silny przeciwko potworom.

Fryzury te możemy zakupić u Heuk- Young, która stoi w m1.

Prezentacja Fryzur oraz całego systemu:

 

FRYZZZZ111.pngFRYZZZZZZZZ2.png

FRYZZZZZZZ4.pngFYRZZZZZZZZZ3.png

Pozdrawiamy Administracja, Ragnar2.eu

 

hhhh2.png

Opublikowano

Jak z bonusami wczodzą maksymalnie // i czy jjest mozliwy bs?? 

Nie wgrywamy do klienta. Ale jest dozwolony.

hhhh2.png

Opublikowano

A bonusy mam nadziej ze max nie wchodza ?? Bo w końcu to MEDIUM

A i co z ts 

Nad ts pracujemy musimy do dokończyć. Bonusy nie wchodzą na max. Zapraszam na bete a sie przekonasz.

hhhh2.png

Opublikowano

A I OSTATNIE BO NIE DOCZYTAŁEM KIEDY START ?? 

W ten piątek 18 Lipca - Godziny wieczorne dokładnie do ustalenia.

hhhh2.png

Opublikowano

to  teraz tlyko czekac ja tm na beta zadko wchodze bo wole wszystko w grze odkrywać Beta to odwiedzam tlyko na Hardach 

Psotnyy

Opublikowano

Nie no aż z bety sie nie chce wychodzić :) Serwer jest elegancki w sam raz dla mnie.

Już nie ma co szukac bugow bo ich nie ma.

Czekam teraz na start serwera.

Opublikowano

Chetnie wbije, ale zrobcie start wczesniej ( o ile jest to mozliwe, bo jezeli nie ogarneliscie wszystkiego, to sie nie spieszcie :D)

Pare pytan:

 

-skad bronie 75 lvl?

-na nowe mapki bedzie potrzebny buff?

-dungi da sie zrobic samemu np. daggerem?

-nie mysleliscie nad dodaniem jeszcze 1/2 setow zbroi, broni?

-bony max?

Opublikowano

Chetnie wbije, ale zrobcie start wczesniej ( o ile jest to mozliwe, bo jezeli nie ogarneliscie wszystkiego, to sie nie spieszcie :D)

Pare pytan:

 

-skad bronie 75 lvl?

-na nowe mapki bedzie potrzebny buff?

-dungi da sie zrobic samemu np. daggerem?

-nie mysleliscie nad dodaniem jeszcze 1/2 setow zbroi, broni?

-bony max?

Niestety nie możemy jeszcze kilka spraw jest do zrobienia.

 

-Bossy od Wieży Wygnańców i wyżej .+ RIP.

-Myśle, że nie . Ale to zależy od od eq.

-Samemu da się tylko rajdy. Czyli ubić bossa i wyjść. Co do dungeonów to raczej trzeba iść ekipą.

-Dziś właśnie będziemy dodawać 1 set . Być może jutro kolejny.

-Nie . 

hhhh2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...