Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Ragnar2.eu - Stań do walki ! Medium/Easy | Start 18 Lipca.


яollo ™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ci co mają problemy z klientem na forum znajdziecie łatke.

 

Beta wystartowała zapraszamy.

hhhh2.png

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

po co robic badziewne handlarze i pisac, ze sie ich zawartosc zmieni?! nie polecam, administracja pewnie sie nie zna na rzeczy, zawartosc handlarzy przypomina bardziej serwer hard niz easy/medium... jeszcze raz nie poelcam! 

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Opublikowano

tak samo jak na restynid?

Całkiem inaczej ;) Jak na fajnym serwerze easy ;) Gram juz dlugo i 0 bugow..

Opublikowano

Serdecznie polecam serwer, #Zara Approved.

Chętnie zagram, podobają mi się te "stałe" innowacje na serwerze.

Opublikowano

Prezka 10/10

Serwer 10/10

 

Ogólnie myślałem że to jakieś gówno bd a tu zobaczyłem i jestem zaskoczony serwer wygląda znakomicie pewnie zawitam :)

Powodzenia przy starcie ;d


Ps ;

Mógł by mi ktoś wrzucić clienta na inny hosting ?

Opublikowano

HHH3.png


 


Beta nadal trwa. Ogólnie jest was dużo za co bardzo dziękujemy a bugów prawie wcale. Było kilka drobnych, których juz nie ma ;)


 


A tu przygotowaliśmy dla was kolejną nową mape, która zastąpi nam Lochy Pająków.


 


MhQ.png


hhhh2.png

Opublikowano

O kurde. Bomba mapka. Jest juz dostepna na becie bo chce wejsc <3

Tak. Łatka na forum.

hhhh2.png

Opublikowano

Zagram napewno macie + odemnie za  nowet pety , nowe metiny dobry pomysl z mapa pajakow bo w v2 nie da sie expic na stracie jak jest od zajebania osob wgl prezentacja cala ladnie obrobiona wszystko pokazane na ss'ach to lubie a nie k***a czytac przez 20 min prezentacje gdzie nic nie widac zagram napewno i moze nakrece swoj pierwszy film na yt  bo zabieram sie juz 2 lata za to ;D

Opublikowano

Widzę, że założyciele to wielcy fani serialu "Vikings"

Ragnar, HA ma nick Rollo :)

 

Czekam z niecierpliwością 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...