Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Ragnar2.eu - Stań do walki ! Medium/Easy | Start 18 Lipca.


яollo ™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwera nie polecam

 

Dlaczego ?

 

Reklamowali się dzis na serwerze asc***.pl

 

Myślicie że przyciągniecie ludzi na serwer poprzez spamowanie na innym serwerze z graczami online dochodzącymi do 3.5k online dziennie a nawet więcej

 

Serwerowi nie daje więcej jak 2 miesiące Online

Hahahaah teraz do dojebałeś... 3.5 graczy on-line? Chyba po podkręceniu licznika 2x.

 

Zrób sobie przerwę od metina/ komputera bo pieprzysz głupoty.

 

Na jakich hostingach będzie client?

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano
 

Serwera nie polecam

 

Dlaczego ?

 

Reklamowali się dzis na serwerze asc***.pl

 

Myślicie że przyciągniecie ludzi na serwer poprzez spamowanie na innym serwerze z graczami online dochodzącymi do 3.5k online dziennie a nawet więcej

 

Serwerowi nie daje więcej jak 2 miesiące Online

 
Zapewniam, że nikt z administracji nie robił takich rzeczy ...
Zapewne jakiś gracz chciał wspomóc serwer w nieodpowiedni sposób.
 
Client w czwartek na kilku hostingach
Start serwera w piątek, godzina 18-20. Jeszcze będzie podane to dokładnie.
 
Serdecznie zapraszamy ! :)
Opublikowano

Zapewniam, że nikt z administracji nie robił takich rzeczy ...

Zapewne jakiś gracz chciał wspomóc serwer w nieodpowiedni sposób.

 

Client w czwartek na kilku hostingach

Start serwera w piątek, godzina 18-20. Jeszcze będzie podane to dokładnie.

 

Serdecznie zapraszamy ! :)

Tak, gracz tak kocha wasz serwer że ustawił spam bota na 10+ serwerach + robil ciągle nowe bo bany dostawał.

Serwera nie polecam, administracja nie umię się reklamować na spami na innych serwerach.

 

Ps. zawsze ta sama wymówka, ze to gracze spamią, tak w każdej prezentacji jest. (mowie o roznych serwerach)

sygna1.png

Opublikowano

Prezentacja jest wyczerpująca ! Dużo autorskich rzeczy nie widać, ale może będzie ten odpowiedni klimat i dużo graczy.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Truta mogla by dropic z bossow i metkow np.

Jest ustawiony drop z ripa oraz rajdów od WW.

hhhh2.png

Opublikowano

Jest ustawiony drop z ripa oraz rajdów od WW.

A jest duza szansa na drop ?

I czy dodacie wymiany szkat ripa za bron 75?

Opublikowano

A jest duza szansa na drop ?

I czy dodacie wymiany szkat ripa za bron 75?

Dosyć tak.

Jest już wymiana dodana u Strażnika Wieży Demonów.

hhhh2.png

Opublikowano

Mam jeszcze jedno pytanie czy na np 90 lv bd mogl zrobic zeby orka? Czy musze stopniowo robic dropka itd?

Opublikowano

Mam jeszcze jedno pytanie czy na np 90 lv bd mogl zrobic zeby orka? Czy musze stopniowo robic dropka itd?

Spokojnie biologa mozna robic na kazdym poziomie.

hhhh2.png

Opublikowano

Spokojnie biologa mozna robic na kazdym poziomie.

Noo i elegancko :) To pierw topka potem biolog :D

Opublikowano

W sumie troche bez sens powinni sie starac a nie ulatwienie ze na kazdym lv biolog . Ale to moje zdanie..

E tam jest dobrze . Przynajmnie nie bd trzeba robic tego dropka. 

Chociaz jestem neutralny.

Opublikowano

E tam lepiej zeby mozna bylo na kazdym lv robic biologa. 

Bedzie latwiej ;)

I serio chcesz zeby taki 100lv wbil na bo i zaczal dropic zeby orka -.-?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...