Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Ragnar2.eu - Stań do walki ! Medium/Easy | Start 18 Lipca.


яollo ™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale k***a pierdolicie.

Ten caly j****y Teluard czy jak mu tam, pytał o reaktywacje Restinida itp, i nagle pliki sprzedał i ktos inny robi serwer?

Hehe. Dobre, dobre.

 

2xup.  @eragon

 

Nie polecasz bo robisz swój serwer.  Wystarczy że zobaczyłem sygnaturę twoją i już wiedziałem że to zwykły hejt na serwer

Nie robie serwera, zrezygnowalem. Odrazu wiedzialem, ze polecasz serwer bo ci placa za forum ktore zrobiles ;]

 

Nie polecam.

 

Skad trutka?

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Restynid vol2 ;D 
Głupcem musi być ten co chce grać tutaj...
 
Mówicie, że pliki zostały "odkupione"? Raczej nie

Parę dowodów na to, że Ragnar2 to Restynid 



Forum Ragnar2 http://screenshooter.net/9884003/sxoaxkq

Forum Restynid : http://screenshooter.net/9884003/ufrvjyg

Strona internetowa też ta sama co restynid?



Nie polecam! Padnie szybciej niż wystartuję ;) Proponuję odpuścić sobie i szukać stabilnych serwerów;)

Pozdrawiam 

PzKVkWh.png

Profesjonalna obróbka video
 

Opublikowano

Dokładnie kolego ludzie się przekonają jak serwer wystartuje.

Nie brałbym na ich miejscu pod uwage tego  posta . Szczegolnie ktorego napisal taki cep :)

Serwer  sie fajnie zapowiada. Moze warto zaczekac i sie przekonac?


 

Opublikowano

 Brawo :)


 


Serwer jest reaktywacją serwera Restynid :) Nie ukrywamy tego .


Łatwo można było zauważyć, że był temat od załozyciela plikow restynid z reaktywacją..


Po czym zmienil temat na to ze sprzeda pliki pare min pozniej moderator zamknal temat:)


Ja zdazylem zobaczyc oferte.


Odkupilem pliki i dostalem w gratisie fp oraz grafike.


 


Dziękuję za opinie .


Go_P6_IVI.png

 

Opublikowano

@Eragorn. Wypierdalaj stąd hejcie. Wszystko hejtujesz myslisz ze ktos twoje post bierze pod uwage :)

 

Serwer jest wyjebany . Polecam i zagram ! :)

Opublikowano

Nie brałbym na ich miejscu pod uwage tego  posta . Szczegolnie ktorego napisal taki cep :)

Serwer  sie fajnie zapowiada. Moze warto zaczekac i sie przekonac?

 

No a powiedz ile ci zapłacil Telurad zebyś pisał tu, koleś zobaczysz ze Telurad kupuje maszynki do serwerów a że kończy mu sie ważność to wypusci jakies gowno zarobi z 2 tysiace jak na restynid i znowu pojdzie w pizdu... Kolego wiem co mowie ten restynid stal u mnie na ts wiem co on chciał robic... zreszta Pheter dodał był na restynid HA mało tego bez praw... Zreszta co bede dużo pisał zobaczycie panowie i panie padnie tak samo jak i Restynid 

Opublikowano

Dobrze mozna bylo sie spodziewac ze pojeby nie ktorzy bd hejtowac.

Ale to tylko pisze adminsitracja innych serwerow wiec pozdro :)

Gracze maja inne zdanie to najwazniejsze.

 

Jestem Neutral bo sam tworze swój .

Ale serwer po prezentacji widac , że jest staranny i estetyczny.

Polecam :)

 coollogo_com_233903545.png
 

Opublikowano

@Eragorn. Wypierdalaj stąd hejcie. Wszystko hejtujesz myslisz ze ktos twoje post bierze pod uwage :)

 

Serwer jest wyjebany . Polecam i zagram ! :)

Wypierdalaj to możesz do starej mówić, pionku.

Jest to zapowiedź, każdy może wydać pozytywną, negatywną opinię, również HEJT.

Ja hejtuje, Ty chcesz tu zagrać, to każdy wie, że będziesz płakać ;x

Skoro nikt nie bierze moich postów pod uwagę, to po c**j cytujesz i szczekasz pyskiem?

 

@Dowiem się skąd truta?

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

Opublikowano

Wypierdalaj to możesz do starej mówić, pionku.

Jest to zapowiedź, każdy może wydać pozytywną, negatywną opinię, również HEJT.

Ja hejtuje, Ty chcesz tu zagrać, to każdy wie, że będziesz płakać ;x

Skoro nikt nie bierze moich postów pod uwagę, to po c**j cytujesz i szczekasz pyskiem?

 

@Dowiem się skąd truta?

Dobra sklej wary człowieku i wyku*** stad bo mam cie dosyc.

-----------------------------------------------------------------------------

 

Wiadomo kiedy jakis klient pod tą bete :) ? Bo juz sie nie moge doczekac :)

Piekny easy na wakacje :)

Opublikowano

Dobra sklej wary człowieku i wyku*** stad bo mam cie dosyc.

-----------------------------------------------------------------------------

 

Wiadomo kiedy jakis klient pod tą bete :) ? Bo juz sie nie moge doczekac :)

Piekny easy na wakacje :)

Już jutro pod wieczór :)

Go_P6_IVI.png

 

Opublikowano

Dobra sklej wary człowieku i wyku*** stad bo mam cie dosyc.

-----------------------------------------------------------------------------

 

Wiadomo kiedy jakis klient pod tą bete :) ? Bo juz sie nie moge doczekac :)

Piekny easy na wakacje :)

Jak tam Hillsfar, już naprawiłeś licznik?

 

Nie wiem czy administracja ślepa, jeżeli tak to pierw okulary, potem serwer bo nie odpalisz maszyny :v.

 

@Skąd truta?

@+ ile max KD.

@W ile wbije 140?

@Skąd PD?

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

Opublikowano

Daj spokój z tym serwerem ahahahahahah jak c**j Telurad chyba im teraz kiełbasę rzuca zeby pisali.... bez kitu 

Ty masz problemy psychicznie czy po prostu masz ból dupy?

Moderator powienien z tobą porzadek zrobić

 

Ja jako gracz uważam, ze serwer zrobi furrore . Lepszej zapowiedzi nie widzialem.

Pozdrawiam :)


 

Opublikowano

Daj spokój z tym serwerem ahahahahahah jak c**j Telurad chyba im teraz kiełbasę rzuca zeby pisali.... bez kitu 

 

A ty spinasz dupe przed monitorem jak dziecko neo. 

2e30al1.jpg

Opublikowano

Ty masz problemy psychicznie czy po prostu masz ból dupy?

Moderator powienien z tobą porzadek zrobić

 

Ja jako gracz uważam, ze serwer zrobi furrore . Lepszej zapowiedzi nie widzialem.

Pozdrawiam :)

Dzięki serdeczne :)

Go_P6_IVI.png

 

Opublikowano

Ty masz problemy psychicznie czy po prostu masz ból dupy?

Moderator powienien z tobą porzadek zrobić

 

Ja jako gracz uważam, ze serwer zrobi furrore . Lepszej zapowiedzi nie widzialem.

Pozdrawiam :)

Czytając to co piszesz, oceniasz serwer po grafice prezentacji.

 

@Rollo k***a 10 raz

 

 

SKĄD KURWA TRUTA ?!!!!

PD

W ILE WBIJE 140

+ ILE MAX KD...

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

Opublikowano

A ty spinasz dupe przed monitorem jak dziecko neo. 

 

Kolego a może tak pogadamy na ts? hmm nie oceniaj Książki po Okladce... 

Opublikowano

Kolego a może tak pogadamy na ts? hmm nie oceniaj Książki po Okladce... 

 

Po co mam rozmawiać z Tobą na teamspeaku skoro widzę co piszesz? Czyli rozumiem, że dzisiejsze sprawy załatawia się tylko na teamspeaku? Taka moda? 

Kompromitujesz się coraz bardziej. Olewam Cię od teraz szerokim łukiem. 

2e30al1.jpg

Opublikowano

Czytając to co piszesz, oceniasz serwer po grafice prezentacji.

 

@Rollo k***a 10 raz

 

 

SKĄD K***A TRUTA ?!!!!

PD

W ILE WBIJE 140

+ ILE MAX KD...

140 Nie będzie łatwo wbić. Myślę , że 4dni + :)

Max. KD +5 :)

Truta z rajdów oraz standardowo rip.

PD . Z Metinów od 90 lv +

Go_P6_IVI.png

 

Opublikowano

Po co mam rozmawiać z Tobą na teamspeaku skoro widzę co piszesz? Czyli rozumiem, że dzisiejsze sprawy załatawia się tylko na teamspeaku? Taka moda? 

Kompromitujesz się coraz bardziej. Olewam Cię od teraz szerokim łukiem. 

 

Jak nie wiesz ile mam lat to sie k***a nie udzielaj spoleczniaku...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...