Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✩ FIFA World miniTrainer ✩


Pawellek

Jak podoba Ci się nowy wygląd miniTrainera?  

522 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak podoba Ci się nowy wygląd miniTrainera?

    • Jest super!!
      287
    • Mogłoby być lepiej...
      159
    • Strzaszna lipa.
      76

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie kolejne mam wszystko pięknie chodzi i Dzięki wielkie za to, w niedługim czasie chce kupić full ale to nie o tym mniejsza. Pytanie mam bo ciągle już z 5 lub więcej razy mam awans do 6 ligi lecz nie przenosi mnie do niej tylko ciągle siedze w 7 jak z tym poradzić sobie? już dawno bym był w 1...

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mam taki problem ze nie mogę dodać bramek ?

 

 

Ty się nas pytasz czy masz taki problem? 

50829.png I5-2500k | Asus P8Z68-V PRO |  8GB RAM | HD7790 Sapphire DUAL-X OC 

Opublikowano

Ma ktoś problem z wywaleniem gry gdy trafi się na tego samego gościa drugi raz z rzędu? Jeśli nie zdarzę zastopować gry suspenderem jak się kreci to logo ea to się wywala gra. Da się coś z tym zrobić?

Opublikowano

Ja mam problem taki ze szukam przeciwnika znajduje go dodaje bramke wciskam F4 pozniej utracono polaczenie z przeciwnikiem daje dalej i nie dodaje mi wgl punktow a meczy do rozegrania pozostalo tyle samo caly czas wiec nie rozumiem :/

Opublikowano

Nie słuchaj idioty. Działa prawidłowo  xD

 

PS - Jak wciskam F1 to zamiast wygrywać mecz 1 - 0 to go przegrywam a i tak dostaje 3 pkt. Potem jak wygrwywam mistrzostwo to cofa mnie do ligi 10. WTF?

Opublikowano

lepiej nie ściągajcie tam ktoś dał same wirusy  , chyba chce przejąć loginy i hasła

 

 

lepiej kupić od Pawelka z pewnego zrodła i bez wirusów

Opublikowano

no widzicie , a czy są fake , to już wasza sprawa , wchodzicie w to na wlasne ryzyko , chcialem dobrze :D

 

We wszystkich aplikacjach powiązanych z CheatEngine w skanie jest coś wykryte.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Tak tylko w tym od niego jest trojan monetizer pobierajcie śmiało.

 

Dlatego jest podany skan pliku.

Kto chce ten pobiera i cieszy się z zarobków meczowych, a kto nie to jego sprawa.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...