Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✩ FIFA World miniTrainer ✩


Pawellek

Jak podoba Ci się nowy wygląd miniTrainera?  

522 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak podoba Ci się nowy wygląd miniTrainera?

    • Jest super!!
      287
    • Mogłoby być lepiej...
      159
    • Strzaszna lipa.
      76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To nie jest temat od problemow z fifa...

 

Btw. Mam pytanie do tych z pelna wersja. F5 dziala tak jak powinno u wszystkich? :P

tak :P

Opublikowano

To nie jest temat od problemow z fifa...

 

Btw. Mam pytanie do tych z pelna wersja. F5 dziala tak jak powinno u wszystkich? :P

mi by wystarczolo to f5 i dodawanie bramek , reszta mi zbedna :D

Opublikowano

jak wchodze w sezony online to mi freezeuje i gra się wyłącza to jest ban ?
jak nie to ktoś wie jak temu zaradzić ?

i czy dalej jest limit 3 mistrzostw ?

Opublikowano

teraz mialem takiego "buga", że jak nacisnąłem F5 to mi zatrzymalo gre, po 1-2 sec znowu F5 to nic sie nie dzialo, moglem normalnie grac. chwile po tym crash xD

@Edit

teraz po wyświetleniu składów i przed nacisnieciem F5 czarny obraz...

Opublikowano

To nie jest temat od problemow z fifa...

 

Btw. Mam pytanie do tych z pelna wersja. F5 dziala tak jak powinno u wszystkich? :P

Naciskam F5, przeciwnik pauzuje, np. CE i jak od pauzuje to nic się nie dzieje i 3:0.. ja nie polecam :3

Opublikowano

jak wchodze w sezony online to mi freezeuje i gra się wyłącza to jest ban ?

jak nie to ktoś wie jak temu zaradzić ?

i czy dalej jest limit 3 mistrzostw ?

tez wlasnie dzisiaj mam tak samo, i chyba wlasnie to jest ban :/ 

wie ktos czy jutro juz bedzie normalnie mozena wchodzic w sezony online?

Opublikowano

Jak nie mozecie wbic na konto to jaki problem napisac do supportu EA? Juz nic wiecej wam nie zrobia ;d a Wy bedziecie mieli jasnosc czy to ban czy jakis bug.

 

 

Opublikowano

Jeśli to ban, to na pocztę e-mail, na której zostało założone konto powinna przyjść o tym informacja od EA.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Jak chcecie się dowiedzieć co stało się z Waszymi kontami w grze to wyślijcie e-mail na adres: [email protected]

Natomiast w treści wiadomości zastosujcie się do poniższego wzoru:
In the Subject of your email, please write "Banned/Suspended Account - Game/Product Name - Persona Name".
In the Body of your email, please include the following information:

Your Information:
First Name & Last Name:
Game/Product Name:
Persona Name:
Where your game or product was purchased:
Banned or Suspended:
Error/Notification Message received (if any):
Details of your dispute:

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...