Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Gamus

No niezła wygrana :) Dobre procenty były, bo tylko 55% sam mogłem na nich postawić...

 

Na mecz PlayIT nic nie stawiam.

Ja dałem wczorajsze resztki z meczu co zostały :P

 

~0.17 na +, zawsze coś na kolejne beciki ^^

528611417360181323107.png

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak dzisiaj ? 4439414174498751118323.jpg

Na kogo obstawić ?

Zły meczyk dałeś. Dziś gra ms z Lunatik. Lunatik to stare savarge(jezeli dobrze pamietam), które nic nie osiągnęło.

 

Ja dam jakieś śmieci na ms raczej.

Opublikowano

@Morness 

Ja zdecydowałem się na mida i jakoś czuje że to powinno być 2:0, mS to drużyna półkę wyżej, wyżej w tabeli. Ale jak to twoje all-in to ja bym i tak bym  się srał ;D. 

Opublikowano

Tak właśnie myśle 82% na 97club vs Nostalgie, niby 2miech temu wygrało 97club 2:0 ale to ruskie zespoły, u nich wszystko możliwe. Very low na Nostalgie ;d

Opublikowano

Stawiacie na GPlay vs A-gaming?

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



Opublikowano

A-gaming, postawiłem sam syf, może ugrają xD

 

wygrali już 2-0 tak więc easy skins @Gamus 466111407529114366506.png466111407529114366506.png466111407529114366506.png466111407529114366506.png466111407529114366506.png

 

 

 

Jeśli przegrają to się potnę

 

ale w sumie

 

EZ SKINS EZ LIFE!!

 

3557814175516441122358.png

 

 

A teraz dawajcie swoje przegrane i wygrane jeśli są z meczu 97club i Nostalgia :P

f1a327ea2f.png

Opublikowano

wygrali już 2-0 tak więc easy skins @Gamus 466111407529114366506.png466111407529114366506.png466111407529114366506.png466111407529114366506.png466111407529114366506.png

 

 

 

Jeśli przegrają to się potnę

 

ale w sumie

 

EZ SKINS EZ LIFE!!

 

3557814175516441122358.png

 

 

A teraz dawajcie swoje przegrane i wygrane jeśli są z meczu 97club i Nostalgia :P

Skoro chcesz to trzymaj!

qBEFjzf.png

razem około 35 dolców :D

 

ps.

jutro all in flip side

279981407253602336505.png
Opublikowano

@Szymico xD.

 

 

Mój win :

 

 

 

Skromnie ale zawsze coś. Odrabiam się po stracie ponad 25€ :).

 

Aktualne inventory w returnsach:

 

 

 

 

No ładnie xD. Jakbym postawił na Nostalgie, miałbym 160 dolców :<

 

Dzisiejszy becik:

eQfHM1c.png

279981407253602336505.png
Opublikowano

FSID3 vs PENTA? ktoś jeszcze betuje ?

Ja osobiście myślę że ez 3:0 dla Penty, ale jako że ten mecz to "showmatch" to wolę postawić na jakiś inny..

Opublikowano

Ja osobiście myślę że ez 3:0 dla Penty, ale jako że ten mecz to "showmatch" to wolę postawić na jakiś inny..

twist, berg i spółka raczej ugrają to i nie będzie na 99% 3:0, jak już lekka przewaga którejś ze stron i skończy się 3:2.

Duży % jest na Penta bo ugrali coś na DH.

Opublikowano

twist, berg i spółka raczej ugrają to i nie będzie na 99% 3:0, jak już lekka przewaga którejś ze stron i skończy się 3:2.

Duży % jest na Penta bo ugrali coś na DH.

Po czym sądzisz że Fsid3 raczej ugrają to?

Opublikowano

Po czym sądzisz że Fsid3 raczej ugrają to?

Wiem jak gra berg i twist. Penta coś ugrała na DH i teraz wielka mi drużyna :>

 

Trzeba przegrać skiny z DH :P

547f40c5eeaf6.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...