Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wczoraj 3/3 wygrane :)

VP vs Mouz wg. mnie 60-40%, wczorajsza gra Virtusów była niesamowita, ale nie można zapominać o tym co ostatnio robiło Mouz, choć po wczorajszym meczu z C9 nie liczyłbym na nich. Osobiście nie betuję, ewentualnie medium VP.

 

@czarq.

Ale jesteś epicki -.- Teraz na Mouz a wyżej?

 

 

 

Opublikowano

@czarq.

Ale jesteś epicki -.- Teraz na Mouz a wyżej?

 

Zmieniłem zdanie po kilku analizach, z resztą radziłem omijać.

Swoje mam to i sobie mogę pozwolić.

Opublikowano

1wszy mecz na csgolounge skiny o wartości 0,19 dolców przegrane :D został 1 skin warty 0,04 ;) No nic, trzeba zdobyć znów coś wartego skina ( cos minimum 0,07 dolcowych centów ) i znów obstawić meczyk.

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Orientujecie się czy gracz o nicku "drifking" będzie grał dla pachulis ?

Bo na HLTV na razie go nie ma w przewidywanym składzie :)

 

Edit: Chyba nie gra :) Lecę Medium bet na GB [20$] ( zmieniony bet z pachulis ze względu na tego jednego gracza ).

I też taki mały bet na 3dmax poszedł [5$)

 

Ryzyko obu meczów ogromne ;)

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Opublikowano

Nie napisałem tutaj :)

analizowałem i nAv był dla mnie ez win chociaż nie ryzykowałem i dałem na nich tylko 5,5$ :)

 

A tak wgl to czekam na ten DreamHack :)

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Opublikowano

Ja postawiłem na NiP i coś tam wygrałem [value 0.15 xD]
Teraz obstawiłem LC [value 0.09] :D

 

PS. Dopiero 2h temu odzyskałem wszystkie skiny więc zacznę poważniej betować ;)

 

 

 

Opublikowano

Znacie jakieś 90% pewniak?

 

Mam 10$ w itemach i chciałbym zgromadzić to w większą pulę :P

przy okazji nie stracąc tego

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Co myślicie o nadchodzączych meczach w Hitbox Championship? eLevate czy Denial? mS czy torqued?

 

I na kogo postawić na eslu: 2s2p czy hyphen?

Opublikowano

Ja dopiero zaczynam przygode z zakładami. Postawiłem na hyphen 0.30$. Zobaczymy jak to będzie :D Dalej raczej ide denial i moze mS

 

Ech jak na razie przygrywają :c

Opublikowano

Miałem postawić 5€ na hyphan ale musiałem pomóc rodzinie. Damn, pewnie będą mieli wina i 3€ byłoby do przodu :/

 

 

Kolejne mecze to w 0,01% : Denial/Torqued

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...