Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest już oficjalna informacja że zostanie powtórzona ostatnia mapa fnatic vs LDLC - i teraz moje pytanie, skiny mogą jeszcze wrócić do mnie(oczywiście jeśli LDLC wygra) czy nie ma szans raczej?

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja to mam dylemat VP czy NIP :P Na pewno idzie all-in, ale na kogo :D

Jeżeli VP pierwszą połówkę będzie w CT to VP.

 

Jest już oficjalna informacja że zostanie powtórzona ostatnia mapa fnatic vs LDLC - i teraz moje pytanie, skiny mogą jeszcze wrócić do mnie(oczywiście jeśli LDLC wygra) czy nie ma szans raczej?

Jest, na hltv i admin DH potwierdził, mecz będzie grany od wyniku 12:3, jeżeli postawiles na ldlc i ldlc wygra to dostaniesz skiny.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Jeżeli VP pierwszą połówkę będzie w CT to VP.

 

Jest, na hltv i admin DH potwierdził, mecz będzie grany od wyniku 12:3, jeżeli postawiles na ldlc i ldlc wygra to dostaniesz skiny.

Na pewno? Jak oni mają teraz te skiny oddać, skoro w zakładce 'my bets' nie ma już tego beta, a skiny już zostały rozdane dla tych, co obstawiali na fnatic.

Opublikowano

Nie myślicie że navi może zrobić niespodzankę dla ldlc? Elegancko zagrali przeciwko dignitas B)

a LDLC jeszcze lepiej z Fnatic :]

Opublikowano

To ja chyba mid na ldlc :c Po tym jak 12$ wdupilem na VP trzeba się odkuć ;c

 

Ale półfinał jeszcze trwa ;p

Opublikowano

Low Becik dałem na LDLC bo wiadomo wszystko może się wydarzyć. 
304291417285541323107.png

 

Teraz zastanawiam się na kogo dać w finale.

 

// Jak szaleć to szaleć :D
547a171237008.png

Opublikowano

brawo panowanie za wygrane widzę, że masz moje m4 miniwal wear xD. No cóż ja z 25€ wyszedłem po dreamhacku na 3€ :(.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

@Gamus

No niezła wygrana :) Dobre procenty były, bo tylko 55% sam mogłem na nich postawić...

 

Na mecz PlayIT nic nie stawiam.

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...