Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Morness Denial znacznie lepsza i bardziej znana drużyna. eLevate to drużyna, która grała pod inna nazwa bez sukcesów. Denial raczej ez skins, ale Bo1, więc różnie będzie.

Opublikowano

Ja się trochę boje o IBP, mają dwóch nowych zawodników i do tego bo1. Ciężka sprawa z tymi betami na dh :c Ja chyba na razie same mid bety, a stronę wybiorę przed meczem. Na fnatic nawet nie stawiam bo to sensu niema... na Denial all-in.

Opublikowano

Ja się na prawdę zastanawiam na obstawienie na Bravado xD

Jakbym wygrał to 10 karambitów sobie kupię. :v

Tak może się stać, ale wolę dać 2/3 gówna niż coś lepszego. Fnatic może zacząć od throwu lub nawet zbytnio nie walczyć, dodatkowo spekulacje czy mają, czy nie mają skryptów co KQLY :P

Później podrzucę ss'a reszty betów.

Opublikowano

Ja postawiłem 0.04$ na bravado :D Reszte postawie rano, a co myślicie o dzisiejszym hitboxie? Jak myślicie? mS czy Denial? I oczywiście low bet na wygranego z tej pary w finale :D

Opublikowano
mS vs Denial+   70%

 

Torqued+ vs          

 

Fnatic+ vs Bravado  60%

 

Dignitas+ vs Penta

 

CW vs IBP+  35%

 

HR+ vs Cloud9   65%

 

|Torqued =+ vs Denial

 

|eLevate vs =+Denial

 

|mS vs =+Torqued

 tam gdzie plusy ci wygrają :p a te % to szansa że będzie dobra obstawa tam gdzie plus

Opublikowano

Czemu k***a nie zmieniłem beta na MS

 

tak bym miał dzisiaj +150zł... A tak jestem zaledwie 4zł do przodu... Please :( Rest in Peace

 

 

8247614170958971122358.png

 

@ٷ Èternal™

 

ile przewaliłeś na Denial i CW oraz jaki masz profit z HR ? :)

 

ps. dzięki milioner, żebym beta zmienił ;)

 

Szkoda, że nie zmieniłem o 0.00 to bym miał 35$ więcej :(

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Denial+CW = ~3

HR = 9.5

 

Teraz poleciał becik na CW vs Penta do wygrania 1.5

 

Nie obstawiam dużych betów bo w sumie nie mam czym, rynek dopiero mi się odblokuje za 2 tyg :>

Opublikowano

<ciach>

 

HR wygrało z fnatic?!

 

<ciach>

 

XDDDDDDDDDD

 

 

pozdro kto stawiał na HR

 

ez skins

 

value 3.82

 

Nosz kuź.....

 

 

Penta prawdopodobnie win w 80%

 

HR wygrało z Fnatic 16-14, value 3.82

 

 

żebym postawił na nich po all iny miałbym 70$...

 

pls csgolounge i pozdrawiam szkołę :_:

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...