Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

obyście się nie  zdziwili z tą francją :D

 

Niemcy nie mają takich graczy żeby im zaszkodzić. Francja ma KennyS'a, KQLY, NBK'a, kioShiMe i shoxa, a Niemcy? Tylko tabseN'a, który gra w mousesports. No i Francja jeszcze Happy'iego z LDLC, który jest w świetnej formie.

 

Polecam spojrzeć na ostatnie statystyki:

910081415118525389521.jpeg

Opublikowano

All in na Ukrainę :). Oby pokazali Kacapom gdzie ich miejsce :D 

Drogi Moderatorze, za nim ponownie usuniesz moją sygnaturę daj mi znać za co, bo tak się nie robi :).

 

Bish_holo.gif

Opublikowano

97 coś tam było 100%, ez skins...

 

zawsze kolejny skin 0,5€ do obstawiania :)

 

ez skins? tzn? :D bo dopiero zaczynam zabawe z obstawianiem ^^

 

ps; jakbyś dał rade to napisz jaki meczyk to pewniak ;] z góry dzięki

Opublikowano

ez skins? tzn? :D bo dopiero zaczynam zabawe z obstawianiem ^^

 

ps; jakbyś dał rade to napisz jaki meczyk to pewniak ;] z góry dzięki

 

Francja - Niemcy to raczej pewniak

Francja 90 -10 Niemcy

 

Ja postawiłem 7$ około i mam kurs 1.5, więc dużo nie zarobisz z skinów tych bardzo tanich.

ez - easy

Opublikowano

postawiłem all in ( 2,5€ ) na Ukrainę vs Rosja

 

jest jeszcze Francja vs Niemcy - stawiam jakieś 0,4€ na Francje

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Co jak co ale muszę przyznać że Ukraina gra na poziomie newbie jak by pierwszy raz cs'a odpalili... 

Drogi Moderatorze, za nim ponownie usuniesz moją sygnaturę daj mi znać za co, bo tak się nie robi :).

 

Bish_holo.gif

Opublikowano

Zawsze się zastanawiałem jak to jest że HR i NAVI przeważnie nic konkretniejszego na turniejach nie zdobywają. Po meczu Ukraina Rosja odpowiedź nasuwa się sama. 

Drogi Moderatorze, za nim ponownie usuniesz moją sygnaturę daj mi znać za co, bo tak się nie robi :).

 

Bish_holo.gif

Opublikowano

Pewniak przegrał - Miałem obstawiać UK ale się powstrzymałem.

Troszeczkę mnie zdenerwowało to że panowie z DIG się poddali - Nie mieli innej opcji a szkoda, bo bym sobie obejrzał do końca jak leżą i kwiczą.

Teraz tylko patrzeć się jak Niemcy dostają po d***e.

Miłego oglądania wszystkim życzę.

N3aQbHb.jpg

Opublikowano

Francja ez skins ez life.

 

Jeśli będzie Szwecja - Norwegia na csgl to all-in na Szwecję, nie ma na tym świecie siły, która by ich była w stanie aktualnie zatrzymać. JW jeden z najlepszych graczy na świecie, jak nie najlepszy. Ogólnie cały skład bardzo mocny.

 

Francja 2 - 0 ;)

 

 

HAHAHA WYGRAŁEM NA STREAMIE GIVEAWAY'A :)

Opublikowano

Francja ez skins ez life.

 

Jeśli będzie Szwecja - Norwegia na csgl to all-in na Szwecję, nie ma na tym świecie siły, która by ich była w stanie aktualnie zatrzymać. JW jeden z najlepszych graczy na świecie, jak nie najlepszy. Ogólnie cały skład bardzo mocny.

 

Francja 2 - 0 ;)

 

 

HAHAHA WYGRAŁEM NA STREAMIE GIVEAWAY'A :)

Przecież jest taki mecz dzisiaj i wiadomo że wygra Szwecja, ale 3 godzinki wcześniej gra Francja i też wygra. Polska - Dania, wszystko może się wydarzyć.

A co do giveawaya - sam wygrałem kiedyś skrzynkę podczas iem'a :P

Opublikowano

Przecież jest taki mecz dzisiaj i wiadomo że wygra Szwecja, ale 3 godzinki wcześniej gra Francja i też wygra. Polska - Dania, wszystko może się wydarzyć.

A co do giveawaya - sam wygrałem kiedyś skrzynkę podczas iem'a :P

 

Na razie nie ma potwierdzonego składu Polaków, więc nie stawiam.

Opublikowano

Straciłem łącznie 5,5€ na CSGOLounge a wygrałem może jakieś 3€. To chyba jakiś żart :P? Każdy pisał ez skins ze strony Ukrainy a tu takie coś... Przegrywali 16:16/16:9 żal...

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Na razie nie ma potwierdzonego składu Polaków, więc nie stawiam.

Będą grać raczej takim samym :P

 

Straciłem łącznie 5,5€ na CSGOLounge a wygrałem może jakieś 3€. To chyba jakiś żart :P? Każdy pisał ez skins ze strony Ukrainy a tu takie coś... Przegrywali 16:16/16:9 żal...

Bywa, ja na początku straciłem ponad 25$, a teraz z 30/40 na plus jestem.

Opublikowano

Będą grać raczej takim samym :P

 

Bywa, ja na początku straciłem ponad 25$, a teraz z 30/40 na plus jestem.

 

Nie, teraz wchodzi Snax, byali i Neo, ale mimo wszystko nie ryzykuje, bo nie ma Jarka..

Opublikowano

Nie, teraz wchodzi Snax, byali i Neo, ale mimo wszystko nie ryzykuje, bo nie ma Jarka..

Przecież Pasha nie gra na ESEC, więc nie wiem jak mogłeś liczyć, że będzie grał w tym meczu ;D

 

ja dzisiaj taki becik, low na Polaków.

yDGmRi7.png

279981407253602336505.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...