Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Miksterek

nic takiego nie mówił...

jak go sie pytali o to czy wygraja mecz to odpowiadał jedynie, że nie wie bo meczu nie rozegrali jeszcze.

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja bym nie powiedział o tym, że Polska wygra.

Oglądałem wczoraj live od minise i nie grał zadawalająco.

 

Mecz będzie zależeć od Legiji i Micha :D

I jest on 50-50 :)

Dodam, ze Serbia ma lepsze zgranie zespołowe ;)

 

Mój bet: 16$ na Serbie :)

Ryzyko jest ogromne :D

 

Nie możesz powiedzieć jak zagra cała drużyna opierając się na jednym graczu .

A co do zgrania to nie masz dużej racji tak naprawdę MICHU od niedawna nie gra w ESC więc jakieś zgranie z pozostałymi graczami z ESC musi mieć więc można powiedzieć że zgranie 4 zawodników jest a co do soon'a to musimy liczyć że dostosuje się do reszty składu i pokaże umiejętności indywidualne .

Więc 75% do 25% dla POLSKI !

szyszu.jpg

Opublikowano

jakiś pewniak żeby się odkurować po stracie 2€, ? postawię tak z 1€~

 

Ja wszedłem all-in na Polskę i myślę, że się nie zawiodę. Prawie wszystkie ostatnie mecze Polaków na +, mam nadzieję, że chociaż 1 z VP się pojawi..

Opublikowano

Postawiłem 1€ na Denmark mam nadzieję, że mnie nie zawiodą.

 

Za jakiś tydzień dwa kupie 5€ na lounge i będzie mam nadzieję z tego 50€+ :)

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Postawiłem 1€ na Denmark mam nadzieję, że mnie nie zawiodą.

 

Za jakiś tydzień dwa kupie 5€ na lounge i będzie mam nadzieję z tego 50€+ :)

 

Dania ma mocny skład, aczkolwiek będzie brakować wielu zawodników.

 

LDLC vs Dignitas radzę omijać, z LDLC może być różnie. Mogą być żądni zwycięstwa po porażce u siebie w finale albo nadal będzie słabo z formą.

Opublikowano

Jak obstawicie serbów z polaczkami? Tak się zastanawiam czy high bet nie postawić na polaczków :p

                                                                     graphic.png

Opublikowano

Według mnie 55-45 dla Polski, ponieważ nie gra nikt z Vp, ja sie wstrzymuje.

 

 

 

Opublikowano

To że nie ma nikogo z VP nie zmienia postaci rzeczy że gra 3x z ESC Soon i MICHU .

I wiemy to że MICHU ostatnimi czasami grał w ESC i zgranie posiadają .

A ESC byli w naprawdę dobrej formie pokazali to w kwalifikacjach do DH .

Więc high bet na POLAKÓW !

szyszu.jpg

Opublikowano

Stawiam na polaków aczkolwiek nie dałbym tyle jak na virtus.pro bo u nich to pewna wygrana a tutaj tak niezbyt xD

"Upadli powstaną"

Opublikowano

1 mapa zdecydowanie dla Polaków, Michu w mega formie, a Serbia bez Legiji, który wejdzie dopiero na 2 mapę.

Legija bardzo dobra zmiana. Polacy dobrze zagrali, ale było widać czasami, że brakuje im jeszcze zgrania. Troszkę szkoda że przegrali tą drugą mapę i musieli grać dodatkową.

Najlepszy moment z meczu to pójście Legiji do WC i komentarze na chatcie ' Legija poszedł po hot-doga ' xD

Co do wygranej to tylko 1$ bo na razie nie obstawiam na full.

Opublikowano

2 mapie im wygrał YNk..

 

Teraz myślę, że all-in można wchodzić na Francje.

Ta, można. Bynajmniej ja tak zrobiłem.

 

Pochwalcie się swoimi zdobyczami z wygraną Polaków na Serbie

Wygrałem 3$ - ak 47 niebieski laminat i usp guardian

h6IduA1.png

Opublikowano

Też myślę by na Francje all in dać.

Drogi Moderatorze, za nim ponownie usuniesz moją sygnaturę daj mi znać za co, bo tak się nie robi :).

 

Bish_holo.gif

Opublikowano

Nie śmiać się bo zaczynam betować od 0 :)

721391415114617798169.jpg

 

Ja też od tego zaczynałem, tylko na wyższe kursy wybiłem się ze skrzynek, bo łącznie dały mi one jakieś 2 $ i mogłem coś stawiać :)

 

będzie łatwa wygrana, wchodzę all-in ;)

774621415114844389521.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...