Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no jak tam samopoczucie ? wygrałeś dużo hmm? fanboy VP

 

Odpisałbym ci czymś na poziomie ale jesteś tak c*****y że i tak tego nie zrozumiesz.

Nie obstawiałem żadnego meczu VP, a ciebie widzę ból dupy nie opuścił po przegranej fnatic.

Opublikowano

Fnatic vs NiP?

 

Kogo byście zbetowali, osobiście polecialem na Fnatic 11$ ale nw czy zmienić.

Według mnie Fnatic sobie nie odpuści i to wygra B)

Sam się zastanawiam czy nie lecieć tak:

YhmvSkV.png

Co myślicie?

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Według mnie Fnatic sobie nie odpuści i to wygra B)

Sam się zastanawiam czy nie lecieć tak:

YhmvSkV.png

Co myślicie?

Ja bym betował, ten mecz to dla mnie praktycznie 90f/10n %.

NiP nie popisuje się jakoś tera formą a Fnatic sobie radzi elegancko.

Opublikowano

Według mnie Fnatic sobie nie odpuści i to wygra B)

Sam się zastanawiam czy nie lecieć tak:

YhmvSkV.png

Co myślicie?

To co lecimy? ja podobnie

203511437151745216092.jpeg

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Gra NaVi w terro to po prostu rozpierdol. VP na tym turnieju wypadło przy nich jak t2.

/też coś rzucę na fnatic, yolo.

Opublikowano

Panowie ale kusicie tym Fnatic. Aż mnie korci żeby postawić moją kosę za 50 euro na ten mecz ;d

stawiaj, jak już przegrać to razem B)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Panowie ale kusicie tym Fnatic. Aż mnie korci żeby postawić moją kosę za 50 euro na ten mecz ;d

Stawiaj, nic nie stracisz tylko zyskasz :P

Opublikowano

stawiaj, jak już przegrać to razem B)

 

 

Stawiaj, nic nie stracisz tylko zyskasz :P

Tak mówicie ale ja nie miałem nigdy takich skinów nawet jak wy stawiacie ;d A ta kosa to mój jedyny skin warty więcej niż 1 euro ;)

Opublikowano

Dobra 33$ na Fnatic(już wczęśniej dane). Dałbym zdjęcie, ale nie chce kompa znowu włączać(Upload jakiegoś pliku = ścina totalna). Proszę tylko o zwrot awp, z black scopem. 

 

stawiaj, jak już przegrać to razem B)

Mądre słowa.

yiWCsl1.png
Opublikowano

Skończcie te dyskusje xD

Do rzeczy - GPlay (Mortal Kombat) czy Epsilon? I o co chodzi z tą przewagą? Ten mecz już był?

Nie było, po prostu mają przewagę jednej mapy, czyli muszą wygrać tylko jedną mapę, żeby wygrać mecz, a Epsilon musiałoby wygrać 2 mapy.

Opublikowano

Procenty rosną na korzyść Fnatic więc chyba nie zaryzykuje straty 56 dolarów żeby wygrać 17 ;d Aczkolwiek z drugiej strony jakbym wygrał to bym mógł sobie ogarnąć droższą kosę ;) Ciężki wybór.

Opublikowano

C*****e procenty, nie mówcie mi, że NiP zasługuje na 24% procent, oba teamy z t1, wyrównane teamy, jeżeli NiP będzie chciało, to może powalczyć. 

­

Opublikowano

Obie drużyny grają o 3 miejsce, więc walka będzie zacięta.. Jak napisał kolega wyżej, nip nie zasługuje na takie procenty, mecz może 60/40 lub 55/45 dla fnatic, wiec chyba ide ICB na NIP :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...