Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesz wczoraj reason chyba miało 2 standinów i dali rade z inshockiem. Dzisiaj chyba znowu low na mniejszy %

Dlatego nie napisałem na kogo betować, bo wiem że ostatnio drużyny potrafią grać lepiej ze standinami niż w normalnym składzie.
  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kultura plepsie ;) chciałem się tylko upewnić a tobie c**j do tego  ;) mogę płakać i c**j Ci do tego jak chcesz to sam wypierdalaj ;-; myślisz że masz jakieś wyższe stopnie to jesteś kimś żeby mi mówić wypierdalaj ? Tak to możesz sobie w domu mówić a nie tutaj mam prawo komentować jak każdy a więc japa pecie i do garów .

Opublikowano

kultura plepsie ;) chciałem się tylko upewnić a tobie c**j do tego   ;) mogę płakać i c**j Ci do tego jak chcesz to sam wypierdalaj ;-; myślisz że masz jakieś wyższe stopnie to jesteś kimś żeby mi mówić wypierdalaj ? Tak to możesz sobie w domu mówić a nie tutaj mam prawo komentować jak każdy a więc japa pecie i do garów .

Teraz nie wiem czy troll, czy jesteś idiotą, plebsie*, mówisz o kulturze, a sam używasz wulgaryzmów, o jakie stopnie chodzi? Szczerze mówiąc, to spodziewałem się większej inteligencji, nawet pimp czy dordo są mądrzejsi, wracaj do golda.

 

Bety napiszę dopiero w czwartek, bo wtedy lan, czyli łatwiejszy zarobek. 

­

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka. @Aluminiowy

 

Ostatnie ostrzeżenie z mej strony.

 

/Topic
 

5Vw2W0r.png

 

Piter czy Inshock ? :P
Coś czuje, że Inshock rozgromi Rosyjskich graczy.

Wiem, że ten meczyk to jak rosyjska ruletka no ale raz się żyje :D

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka. @Aluminiowy

 

Ostatnie ostrzeżenie z mej strony.

 

/Topic

 

5Vw2W0r.png

 

Piter czy Inshock ? :P

Coś czuje, że Inshock rozgromi Rosyjskich graczy.

Wiem, że ten meczyk to jak rosyjska ruletka no ale raz się żyje :D

To żeś wyczuł ... 

@destos   Nie ty jeden teraz żałujesz :)

Opublikowano

Postawiłem low na HR ale nie wierze, że ugrają trzecią mape w dodatku cache .. z Mouz

zaraz sie zaczyna :D obstawiał ktoś to jeszcze ?

Hejo

Opublikowano

Postawiłem low na HR ale nie wierze, że ugrają trzecią mape w dodatku cache .. z Mouz

zaraz sie zaczyna :D obstawiał ktoś to jeszcze ?

Ja dałem moje grube skiny czyli 30 centów

 

Teraz daje kolejne 30 centów na HR z VP. Liczę że Polacy jeszcze będą zmęczeni po weselu Taza ;)

Opublikowano

apEX i kennyS za shoxa i smithzza w EnVyUs.

K***a szykuje się mój drugi ulubiony team.

HYYYPEEEE

Opublikowano

Cos na dzis ciekawego obstawiac jest? Zaczynam dopiero i nie znam druzyn ;)

Poczekaj do jutra, będzie lanik, dziś gra tylko niepewna spierdolina. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...