Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NiP - Liquid lecicie high na NiP ? 

Wczoraj tj: Czwartek  Krzysiowi Get_rightowi nie szło ale myśle, że będą zmobilizowani i walną to Liquid prawda :D?

Reklama w sygnie.


Opublikowano

VP vs Kinguin, duże ryzyko, ale VP powinno ugrać zważając że jeśli przegrają to wylecą z turnieju, po za tym to jest BO3 więc łatwo tego nie spieprzą

med VP a najlepiej skip bo odsy



co do NIP vs Liquid
można lecieć high-med na NIP, jeden z pewniejszych meczy tego turnieju

x

Opublikowano

VP vs Kinguin, nie rozumiem czemu takie procenty, jak dla mnie 60/40 dla vp, narazie jak widzę obie drużyny w formie, więc co myślicie żeby dać AVG na Kinguin/VP w meczu na NaVi?

 

PS. Rain vs 4 członków VP i wygrał runde :D

Opublikowano

VP vs Kinguin, nie rozumiem czemu takie procenty, jak dla mnie 60/40 dla vp, narazie jak widzę obie drużyny w formie, więc co myślicie żeby dać AVG na Kinguin/VP w meczu na NaVi?

 

PS. Rain vs 4 członków VP i wygrał runde :D

ładnie poleciał, no B)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

VP vs Kinguin, nie rozumiem czemu takie procenty, jak dla mnie 60/40 dla vp, narazie jak widzę obie drużyny w formie, więc co myślicie żeby dać AVG na Kinguin/VP w meczu na NaVi?

 

PS. Rain vs 4 członków VP i wygrał runde :D

Raczej obie drużyny nie w formie.

Gdyby Maikelele nie ssał tak z tą AWP to ten mecz by się inaczej skończył.

Opublikowano

Będzie ale 2:1 dla Kinguin. :)

Szkoda, że dałem na Kinguin lowa tylko 0,45 :( mogłem dać więcej :D

Reklama w sygnie.


Opublikowano

Nie wiem czy throwuje czy co ale nauczyłem się już dawno temu nie ważne czy Vp gra z fnatic czy z Kinguin czy z drużyną Izaka stawia się na przeciwników.:)

Reklama w sygnie.


Opublikowano

NiP i VP powinni wziąć przykład z EnVy i dokonać jakichś zmian. 2 legendarne drużyny które dostają wpierdol od kogo chcą. Jak na majorze wyjdziemy z grupy to chyba cud będzie.

Opublikowano

Czyli teraz jeśli wygramy z Kinguin to znowu trafimy na NaVi...

No nieciekawie.

 no jak tam samopoczucie ? wygrałeś dużo hmm? fanboy VP  

461_0xlady.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...