Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

2/2, kumpel do przodu, ja też zarobiłem od niego, dwa underdogi - nr i c9.


19:17 i mamy To! Wpadło grubo hajsu <3 To teraz C9 vs Fnatic 

FNATIC, okok, Navi*

­

Opublikowano

2/2, kumpel do przodu, ja też zarobiłem od niego, dwa underdogi - nr i c9.

FNATIC, okok, Navi*

Teraz mistrzu f3 ma jakieś szanse z navi?

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

ładnie to wygląda

Qe7aUOf.png

 

coś to lounge się wolno aktualizuje, mecz się już dawno skończył a tu nadal TBD

myślę że procenty zejdą na 60/40 dla NaVi

chyba pójdę medium na ukraińców

 

btw. chyba czekają nas zmiany w nV, co oni odpierdalają ostatnio to jest porażka

https://twitter.com/hastr0/status/620262267527892992

 

btw2. zmiany w f3 też się szykują, s1mple chyba zamierza opuścić ten team, w sumie mu się nie dziwię

Opublikowano

DIG vs LGB dałem full'a. Może to będzie mój koniec betowania, bo nawet team'ów nie sprawdziłem xD Liczę na fart.

 

A na o i jakieś 2 skiny o łącznej wartości 0.16$ obstawiłem na Navi.

Opublikowano

Wpakowałem na Navi praktycznie 80% swojego zarobku który mi zapewnił ten lan, oby ten czarny koń (c9) nie zniszczył mojego zarobku :D

ostry.png

Opublikowano

Oj, dzieje się dziś. S1mple najprawdopodobniej opuszcza Flipsid3, a smithzza i shoxa w Envy mają zastąpić apex i sam kennyS! Co do betów, to rzuciłem coś z returnsów na NaVi.

Opublikowano

Oj, dzieje się dziś. S1mple najprawdopodobniej opuszcza Flipsid3, a smithzza i shoxa w Envy mają zastąpić apex i sam kennyS! Co do betów, to rzuciłem coś z returnsów na NaVi.

Skąd info że akurat tych dwóch zawodników się zmieni?

IMO wywalenie shoxa to strzelenie sobie w stopę przez nV. 

Opublikowano

Dają w ogóle dzisiaj nagrody? Bo w tym turnieju to mój pierwszy bet i jak NaVi wejdzie to nie chcę się przejechać na braku nagrody.

Opublikowano

Dają w ogóle dzisiaj nagrody? Bo w tym turnieju to mój pierwszy bet i jak NaVi wejdzie to nie chcę się przejechać na braku nagrody.

Dają.

Opublikowano

Dają w ogóle dzisiaj nagrody? Bo w tym turnieju to mój pierwszy bet i jak NaVi wejdzie to nie chcę się przejechać na braku nagrody.

Ja dostałem wszystkie a obstawiałem chyba z 6 czy 7 meczy.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Ja nie dostałem nagrody za dignitas vs lgb, a powinienem dostac z 20 centów...

Poniżej 1 euro nie musisz dostać nagrody, o tym jest w regulaminie cslounge, a poniżej 30 centów to już szczególnie.

 

 

//Ładny clutch seizeda połączony z ace ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...