Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

pewniak? poleciałbym fulla

 

Pewniak to może nie jest, ale w mojej opinii 70-30 dla C9

Opublikowano

encore vs spaceS/Infused co myslicie o tym meczu ?

Mid/low na Encore

a jak dodadzą Infused vs. OnBots to mid na Infused

Legenda
Opublikowano

qo3NsLx.png

 

 

Chłopaki na mojej prywatnej grupie odnośnie betów nie wierzyli a tu proszę ;)

 

Powoli wracamy do interesu po 2miechowej przerwie.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

qo3NsLx.png

 

 

Chłopaki na mojej prywatnej grupie odnośnie betów nie wierzyli a tu proszę ;)

 

Powoli wracamy do interesu po 2miechowej przerwie.

można dołączyć do grupy? Ja zaspałem, a też bym obstawił Encore ;P Chociaż Spaces wcześniej wygrało dla mnie beta... ale oczywiście bez nagród -,-

Opublikowano

Kurde wy obstawiacie i macie, a ja co.. xD

W pierwszy dzień posiadania cs'a już zdobędziesz skina z dropu, a ja od 8 centów (2 skiny po 0.04) wyrobiłem 0.5$ w 2 dni. Wystarczy ustrzelić okazje :P

Opublikowano

W pierwszy dzień posiadania cs'a już zdobędziesz skina z dropu, a ja od 8 centów (2 skiny po 0.04) wyrobiłem 0.5$ w 2 dni. Wystarczy ustrzelić okazje :P

 

Mi bardziej chodzi o to, ze ja obstawiam i nie dostaje wygranej :/ 20 razy z rzedu. Nie dostalem juz ok 10 euro

Opublikowano

15-11 dla F3 na ostatniej mapie :( Oby NiP to jeszcze ugrał, nie postawiłem na nich, ale jak wygra F3 to w spotkaniu z Na'Vi będą wysokie procenty na Na'Vi, a mam zamiar tam coś postawić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...