Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierdolone unskille z MH.

Nie dość, że na cache MH było w CT, ustawili się w 4 na A, tamci całą piątkom wjechali na A i jeszcze nie ogarneli.

 

MH na cache jak i na mirage nie sprawdzali miejscówek i bezmyślnie wychylali się pod celownik, pierdolone unskille.

 

Do tego ta ich praca, full zmęczenie.

Sam dałeś ss z info podanym przez zawodnika MH, dlaczego więc sam na nich postawiłeś, skoro wiedziałeś z jakim ryzykiem się to wiąże?
  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pierdolone unskille z MH.

Nie dość, że na cache MH było w CT, ustawili się w 4 na A, tamci całą piątkom wjechali na A i jeszcze nie ogarneli.

 

MH na cache jak i na mirage nie sprawdzali miejscówek i bezmyślnie wychylali się pod celownik, pierdolone unskille.

 

Do tego ta ich praca, full zmęczenie.

 

piątką*

 

 

Piter vs Gplay?

 

 

Raczej Gplay ale za dużo nie stawiaj

Opublikowano

gplay - dignitas? Myślę nad 2 ojro na digni, wiem to nie jest majątek. 

zh35uf.jpg

u mnie low na digni ;v 

nie zdziwię się jak nie wejdzie ;d 

Opublikowano

Low na 78% - nowa zasada? 

ta. Jak wygram to dobrze, jak przegram to płakać nie będe

 4 euro = 16zł, więc jak wygram to kupie sobie kebaba i będe happy

 

tak wgl to nie słyszałem o zasadzie duży procent = duży bet

Opublikowano

ta. Jak wygram to dobrze, jak przegram to płakać nie będe

 4 euro = 16zł, więc jak wygram to kupie sobie kebaba i będe happy

 

tak wgl to nie słyszałem o zasadzie duży procent = duży bet

A jak przegrają to przejebiesz 4 kebaby, lol.

I co ty będziesz jadł?

Opublikowano

Sam dałeś ss z info podanym przez zawodnika MH, dlaczego więc sam na nich postawiłeś, skoro wiedziałeś z jakim ryzykiem się to wiąże?

Z żadnym ryzykiem, rozumiem.. zmęczenie po pracy ale żeby nie sprawdzać prawie żadnych miejscówek ? -.-

 

 

 

@ edit

 

54161420965598852826.png

 

Na kogo? Przypominam, że jest to BO5.

Według mnie Nexus.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Z nocnych polecam NME, skillowo zdecydowanie lepsi, a % nie są złe.

Opublikowano

Z nocnych polecam NME, skillowo zdecydowanie lepsi, a % nie są złe.

Sinister wygrało niedawno z Mortality 2-0 w mapach, na mortal było ok. 68 % a na Sinister 22%.

Sinister też ma szansę, korci mnie postawienie full ale wiem, że mogę tego żałować, dlatego czekam jeszcze na kogoś, doświadczonego.

 

@1373230489-U611928.pngKokoszka. krulu muj pżybywaj plox xD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

tak wgl to te ebane lounge  kradnie...

miało być 4,40, a dostałem 3,40 -_-

Bo się % zmieniły których pewnie nie zauważyłeś.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Bo się % zmieniły których pewnie nie zauważyłeś.

takie same. Wygrali z 78% i dałem tu ss'a też z 78%

Opublikowano

co to za drużyna QeeYou?  xD  xD  xD

Jakieś noname pewnie.

KeyD czy c9 ? Korci mnie keyd bo 30 ojro moge zgarnac a na c9 tylko 7 xD

C9, zależy też od mapy, jeżeli dajmy na to overpass to keyD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Macie prostą zasadę na pierwszy dzień lana, grają BO1, czyli bet tylko na mniejszy lub opłacalny procent.

Poczekam, aż procenty się ustabilizują i napiszę tutaj swoje bety o 10/12. 

­

Opublikowano

Macie prostą zasadę na pierwszy dzień lana, grają BO1, czyli bet tylko na mniejszy lub opłacalny procent.

Poczekam, aż procenty się ustabilizują i napiszę tutaj swoje bety o 10/12. 

Nexus vs Nexup?

NME vs Sinister?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Nexus 

NME

Bo? Czemu nie sinister ani Nexup? Sinister wygrało z Mortality 2-0 gdzie było na nich 23 % a Mortality jest dobrą drużyną.

http://gyazo.com/d81e34af3b6b982fb5378ad7559a17e6    NEXUS 
http://gyazo.com/1a9fdc24101fc73e2f5ffbabd9779a9c  NEXUP

 o dziwo więcej razy przegrało niż wygrało w porównaniu do Nexup, co o tym myślicie? Grają za 47 więc prosiłbym o szybkie doradzenie(lecę full z racji takiej, żeby coś wygrać).

Grają Bo5.

 

 

@ edit

 

Dobra yolo, stawiam full in Nexup. BO5 wierzę.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...