Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

lahkwq.jpg

 

 

Z 8 centów wyrobiłem już 0.5$ xD Powoli do celu. Dzisiaj jeszcze dwa bety poszły. Może wygram łącznie 0.2$ :)

 

Polecam szukać i dowiadywać się informacji o teamach, a nie siedzieć na mpc i pytać o bety -,-.

Opublikowano

lahkwq.jpg

 

 

Z 8 centów wyrobiłem już 0.5$ xD Powoli do celu. Dzisiaj jeszcze dwa bety poszły. Może wygram łącznie 0.2$ :)

 

Polecam szukać i dowiadywać się informacji o teamach, a nie siedzieć na mpc i pytać o bety -,-.

A po co jest ten temat?
Opublikowano

Up

Dzisiaj obstawilem 5 meczy 4 weszly, teraz czekam na tytanow.Zastanawiam sie nad sk vs titan , na razie daje mid sk ale zobacze jal zagra titan

PonuryMech_eune_83_3_logo.png

Opublikowano

Tez tak macie, ze macie do wygrania 1 euro i nie dostajecie nic ? Ja tak kur*a mam 4 mecz z rzedu.... Jest to denerwujace.. ;v

66964553431105876891.png

Chyba wszyscy tak mają. 

­

Opublikowano

Chyba wszyscy tak mają. 

 

No ale bez przesady. Gdyby mi 0.20 nie dalo to ja rozumiem. Za malo, ale 1 euro.. :v Poza tym dopiero teraz kiedy jest to ESWC zaczelo mi nie dawac skinow ;p Mialbym juz ponad 10 euro. A mam 5. ;p

Opublikowano

No ale bez przesady. Gdyby mi 0.20 nie dalo to ja rozumiem. Za malo, ale 1 euro.. :v Poza tym dopiero teraz kiedy jest to ESWC zaczelo mi nie dawac skinow ;p Mialbym juz ponad 10 euro. A mam 5. ;p

Odpal grupę Lounge na Steamie i zobacz ile jest tematów i jakie kwoty. 

­

Opublikowano

To co, to sa stracone bety czy beda je potem jakos dawac, bo juz sam nwm :/

 Niestety stracone

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...