Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja już zmieniłem, masakra co oni grają.

Niby FACEIT, może się postarają, ale co oni za padake grają teraz to masakra.

Dobrze że coś mi podpowiedziało żeby nie dawać grubo ^^

1377531174-U173186.png
  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie zdziwcie się jak z TSM ugrają #vplogic

też tak myślę  xD

 

no, więc traina zjebali, teraz tylko dokończą cobblestone i 2:0 dla fnatic  B)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

no nie wiem radzę uważać z tsm - vp. Podobna sytuacja była tydzień albo dwa temu gdzie VP dosłownie rozjechało envy w faceicie, a potem w showmatchu dostali Polacy 3-0

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

 

Prywatne beciki za drobną opłatą, bo3 z fnatic nie weszło, ale bo1 z tsm tak, gdzie moglem obstawic wiekszosc inv :> polecam.

 

Dzięki za becika, ez for vp :> 

 

+5€

 

najlepszy better eu :>

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

Pewnie postawiłeś na TSM? 

Nie, w ogóle nie obstawiałem tego meczu.

Poza tym spójrz kilka postów wstecz - sam pisałem że nie zdziwię się jak VP ugra z TSM :)

Opublikowano

Wiem że mało osób tutaj się zajmuję nocnymi betami, ale ktoś ma pomysł co do meczu 

Mortality i MostlyHarmless?

 

Mortality to jakiś nowy zespół czy po prostu nowy sponsor? 

Ciekawe procenty i kusi :) 

ostry.png

Opublikowano

Wiem że mało osób tutaj się zajmuję nocnymi betami, ale ktoś ma pomysł co do meczu 

Mortality i MostlyHarmless?

 

Mortality to jakiś nowy zespół czy po prostu nowy sponsor? 

Ciekawe procenty i kusi :)

Ja chyba coś polece na MH.

Opublikowano

Co myślicie o komentarzu zawodnika nitro_cs z MostlyH ?

58199431948047910236.png

 

Kto według was? MostlyH czy Mortality?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Pierdolone unskille z MH.

Nie dość, że na cache MH było w CT, ustawili się w 4 na A, tamci całą piątkom wjechali na A i jeszcze nie ogarneli.

 

MH na cache jak i na mirage nie sprawdzali miejscówek i bezmyślnie wychylali się pod celownik, pierdolone unskille.

 

Do tego ta ich praca, full zmęczenie.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Nie opłaca się dać lowa na G2? Oni lubią zaskakiwać często, a TSM wczoraj formy za bardzo nie miało ^^

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Nie opłaca się dać lowa na G2? Oni lubią zaskakiwać często, a TSM wczoraj formy za bardzo nie miało ^^

Przy takich procentach jak najbardziej icb/low na g2
Opublikowano

Wolve vs ACGaming? Ktoś coś wie o nich?

50/50 oglądałem ich poprzednie mecze i ACG z pewnością ma szanse to wygrać ^^

1377531174-U173186.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...