Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisałem lepiej iść za głosem serca - VP :P

 

Jakiś low bet, można spróbować.

 

Tak samo postawiłem low beta na NaVi.

 

Za późno 10 euro wystawiłem :D Mówi się trudno ja wierze że VP da rade :D 

2a0c2mq.png

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zgadzam się z tobą ale można dać nawet więcej na Fnatic .

A co do VP vs Navi ...

Myślę że VP może sobie poradzić ale to jest duże ryzyko .

szyszu.jpg

Opublikowano

VP jest mocno nieprzewidywalne, a Na`Vi pokazało pazur dzisiaj.. raz VP radzi sobie z LDLC, a raz dostaje od słabszych drużyn.. Ten mecz lepiej pominąć.

Opublikowano

Słuchajcie, postawiłem sobie taki mini czelendż że stawiam "all in" . Mam do wyboru dwie drużyny:

 

Wszystko na Virtusów bądź wszystko na Fnatic. 

 

Jak myślicie, fnatic ugra?:)

Drogi Moderatorze, za nim ponownie usuniesz moją sygnaturę daj mi znać za co, bo tak się nie robi :).

 

Bish_holo.gif

Opublikowano

Jeżeli chcesz wybrać to moim zdaniem najlepszym wyborem będzie fnatic .

Też tak właśnie kombinuję z tym Fnatic. Virtusi i Navi to największy niepewniak tego tygodnia :v. Co prawda LDLC też wygrało 2:0 ale troszkę mocniej się męczyli niż Fnatic z VP bo nie czarujmy się że Fnatic pokazało VP gdzie jest ich miejsce (nie obrażając nikogo). 

Drogi Moderatorze, za nim ponownie usuniesz moją sygnaturę daj mi znać za co, bo tak się nie robi :).

 

Bish_holo.gif

Opublikowano

Dobrze mówisz myślę że jeżeli LDLC nie zrobi naprawdę czegoś co by mogło zaskoczyć Fnatic to szwedzi powinni to wygrać .

A co do VP vs Navi lepiej tego meczu nie tykać ! .

szyszu.jpg

Opublikowano

VP są bardzo niepewni. Dzisiaj grali świetne, a następny mecz np. z NiP'em, który teraz dostaje od prawie wszystkich mogliby przegrać..

Opublikowano

Następny mecz VP będzie z LDLC lub Fnatic(finał)

Co ty gadasz to byl mecz o 3 miejsce a final to Fnatic vs LDLC. Jesli nie znasz sytuacji to sie nie udzielaj.

Opublikowano

Co myślicie o meczach Dani z Kazahstanem i Polski z Serbią? Polska i Dania mają mocne drużyny, ale wielu będzie brakować przez ESWC..

Opublikowano

Co do jutrzejszych meczy można powiedzieć tak że Dania wychodzi bardzo dobrym składem 3x CPH , smF i aizy który ostatnimi czasami grał w Diginitas . A Kazachstan 4x osoby bez teamu i jeden Adren który gra w DAT'cie .

Więc moim zdaniem w 90% win powinien wpaść dla Daniu podkreślam że to BO3 .

A Polacy powinni ugrać bez problemu .

szyszu.jpg

Opublikowano

dzisiaj zjebałem totalnie, 13$ w plecy...

To jest hazard, albo wszystko przegrywasz, albo wygrywasz.

 

 

Co myślicie o meczach Dani z Kazahstanem i Polski z Serbią? Polska i Dania mają mocne drużyny, ale wielu będzie brakować przez ESWC..

Dania i Polska wygra.

Opublikowano

Ja bym nie powiedział o tym, że Polska wygra.

Oglądałem wczoraj live od minise i nie grał zadawalająco.

 

Mecz będzie zależeć od Legiji i Micha :D

I jest on 50-50 :)

Dodam, ze Serbia ma lepsze zgranie zespołowe ;)

 

Mój bet: 16$ na Serbie :)

Ryzyko jest ogromne :D

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...