Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Morness
Po co się denerwować :) 16-12 ez... Mapa CT i można robić na niej ogromne comebacki - VP miało 15-2 w CT i zremisowało z HR 15-15 :D Ostatecznie 22-20 dla VP

 

PS. UJDZIE :D

642431413721494798169.jpg

 

 

Kolejny becik

tLIAd66.jpg

 

 

 

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co do NaVi - nie opierajcie się na %, tylko warto troszkę poczytać na necie i poszukać na FB w jakiej aktualnej formie jest dana drużyna. To że Titan wygrało z throwującym Fnaticiem to nie znaczy że wygra kolejny mecz. Dla mnie NaVi było od początku na lepszej startowej pozycji bo nie mieli czego przegrać(mniejsza presja). Postawiłbym na nich kilka groszy, ale niestety było za późno.

 

VP : Dignitas - 55:45 dla VP, ale wszystko się może wydarzyć jak w meczu z HR. Taz w życiowej formie, Pasza i neo to samo.

Opublikowano

Strzele Hight beta na VP, raz tak zrobiłem i mnie nie zawiedli z Fnatic :D Oby teraz było podobnie.

Co powiecie jeszcze na temat meczy noMercy vs ePlay? Ja tu chyba zaryzykuje i postawie na ePlay.

                                                                     graphic.png

Opublikowano

Strzele Hight beta na VP, raz tak zrobiłem i mnie nie zawiedli z Fnatic :D Oby teraz było podobnie.

 

Co powiecie jeszcze na temat meczy noMercy vs ePlay? Ja tu chyba zaryzykuje i postawie na ePlay.

noMercy - 2 miejsce

ePlay - 6 miejsce.

 

noMercy trzyma formę i nie gra w kartkę jak ich przeciwnik(ePlay). Jeżeli chcesz coś zyskać to postaw low beta na ePlay, jeżeli grasz ostrożnie to na noMercy.

Opublikowano

z 17 dolarów jest już 25

 

dzisiaj Virtus>dignitas

mega low na CW

Alsen odpuszczam

noMercy<ePlay mapa to overpass więc wszystko się może zdażyć i idę za %

Opublikowano

Jest taki problem ze jak chce obstawic mecz . To nomralnie daje skiny czekam az bot zaproponuje mi wymiane i zmiast tego ,, pik "   wylacza sie i jest napis no active bets 

Opublikowano

CPH Wolves vs HellRaisers ?

Dignitas vs Virtusi?

 

Jak myslicie co obstawić?

Virtusi pewnie będą chcieli się odegrać na Dignitas za wczorajszą porażkę, ale szanse 50:50 są. Wczoraj pierwsza mapa 16-6, druga 7-16 i trzecia 6-16. Wiadomo przerwy w grze nie pomagają, ciągłe ddosy itp., ale jako Polak znów postawię na VP.

 

HR:CW - z mojej strony poleci low bet na CW.

Opublikowano

Ja prawdopodobnie też postawie na Virtusów dzisiaj znowu. Może się odegrają i jeszcze postawiłem low bet na epsilon na NiP'em chociaż wiem, że i tak w dupsko dostaną :p

                                                                     graphic.png

Opublikowano

NiP vs Epsilon??

 

Ja sobie postawiłem low bet na epsilon, jeżeli wejdzie to by było miło :)

                                                                     graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...