Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z nocnych betów ja stawiam na SYN.

Mają nowych zawodników w teamie 3/5 wygrane w ostatnich meczach. Aczkolwiek przeciwnicy mają 5/5 wygranych, ale grali z gorszymi przeciwnikami. Polecam coś postawić na ten team, ode mnie leci 3$

1356721310-U739101.png

Opublikowano

A ile mogłeś wygrać? Może za mała wartość. Moje 3 dolce poszły i nie wrócą :P

Mogłem wygrać około 50centów, z tego co czytałem to wielu osobą tylko oddali itemy :|

Jak tam dziś z betowaniem? Ja napewno low/med na CW low na SpaceS, med na Fnatic, póki co tyle.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Fnatic, TSM i navi dzisiaj, jest ryzyko jest zabawa.

Jak grało wczoraj  fIipside w meczu z NaVi i jaki był wynik? Zastanawiam się nad betem na pente, ale na hItv nie ma żadnych danych z wczorajszego meczu.

Opublikowano

Co na dzisiaj polecacie?Co myślicie o Flipside vs G2 i o meczach Envy gdzie będzie grał Scream?

@1373230489-U611928.pngKokoszka. jakieś analizy eksperta ? :D

FIipside powinno być ez z g2, envy  wielka niewiadoma, ja postawiłem na fnatic i tsm w meczach z nimi, aIe jak envy z fnatic będzie dobrze grało to zmieniam typ na nich w meczu z tsm.

Opublikowano

Co na dzisiaj polecacie?Co myślicie o Flipside vs G2 i o meczach Envy gdzie będzie grał Scream?

@1373230489-U611928.pngKokoszka. jakieś analizy eksperta ? :D

Myślę nad tym meczem Fnatic i Envy, bo chcę nadrobić wczorajszą stratę (12 euro z 60). Poczytam jeszcze opinie i napiszę. 

­

Opublikowano

Z tego co wyczytałem to Kioshima nie zagra, jeden z lepszych w eNvy.

Scream będzie grał za niego przez kilka dni, ponieważ jego ojciec zmarł, dlatego grał tak słabo na ESL. 

­

Opublikowano

Siemanko, od razu chcę powiedzieć, ze za wszelaką pomoc będą like + gwiazdki ;)

chcę dzisiaj mecze obstawić, lecz ostatnio nie mam zbytnio szczęścia

pomożecie? (zaznaczona drużyna kolorem to jest taka, którą chcę obstawić)

 

CZERWONY - chcę obstawić DUŻO / HIGH

ZIELONY - chcę obstawić ŚREDNIO / MEDIUM 

ŻÓŁTY - chcę obstawić MAŁO / LOW

 

JAK OBSTAWIĆ I KOGO ?? 

 

4c6cda0b50.jpg65e0309811.jpg

221445a0ed.jpg

­

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Jeżeli nie chcesz stracić skinów, to skipuj sobie te mecze 50/50, do tego bo1...

który najlepiej z tych meczów obstawić i jak?

­

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Fnatic vs Envy

Po usłyszeniu nazw tych teamów można wiedzieć, że będzie to ładny mecz.

Scream (najlepsze HR ratio w grze) zagra za Kio, który ma problemy osobiste.

Grajki z Fnatic także potrafią strzelać, szczególnie Krimz, Olof i Flusha (obecnie), więc będziemy mogli zobaczyć ciekawe pojedynki.

Mapą będzie nuke - jedna z najsłabszych map Envy.

Dwa poprzednie pojedynki na tych mapach między tymi drużynami - 2x win Fnatic - 16:14 i 16:7.

Oba teamy grają na podobnym poziomie (może Fnatic na trochę wyższym obecnie).

 

Oddsy według mnie: 60/40 dla Fnatic

Mój bet: med na Fnatic - http://prntscr.com/6u10o8

 

Envy vs TSM

Skip

 

Jak mi Fnatic nie wejdzie, to postawię high na Navi z NiP, jeżeli wejdzie, to 5 euro tylko.

­

Opublikowano

Fnatic vs EnVyUs, EnVy ma Screama(bardzo ciekawy standin) ale będzie on miał ciężko na nuke. TAKŻE KIOSHIMA NIE ZAGRA Z POWODU SPRAW RODZINNYCH(UMARŁ MU OJCIEC, MAM NADZIEJE ŻE KIO DA RADE WRÓCIĆ DO GRY WKRÓTCE NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY SIĘ NIE ZAŁAMAŁ). W Fnatic zobaczymy napewno świetnego ostatnio Krimza i Olofa.
Zawodnicy do ogladania podczas meczu:
-Krimz
-Olofmeister
-Scream
-Shox
Procenty:
60-40 Fnatic.
Rzuciłem $20 na Fnatic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...