Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ljx już 2 pierwsze obstawione mecze przegrane, jeszcze ta zmiana betu na flip, nie wróżę dużej wygranej dziś

a może coś jednak vp ugra? ;)

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NA VI ♥ szkoda, że full odblokowany będzie jutro tak bym był z 50 euro do przodu

 

Betuje na titan vs VP Titan

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ja pokierowałem się tym że są zmęczeni i rzuciłem $70 na TSM i $60 na Fnatic

Tak więc teraz widzisz, że to faktycznie był słaby argument :)

Opublikowano

NA VI ♥ szkoda, że full odblokowany będzie jutro tak bym był z 50 euro do przodu

 

Betuje na titan vs VP Titan

Ja też coś postawię, ale małą kwotę na Titan, bo 50/50 raczej. 

 

ICB na Navi wszedł. 

ICB na HR też wszedł... Nigdy się tych skinów nie pozbędę.

 

Bet na Titan: http://prntscr.com/6tr0ic

­

Opublikowano

Ja też coś postawię, ale małą kwotę na Titan, bo 50/50 raczej. 

 

ICB na Navi wszedł. 

HR wygrał z VP. Na moje to nie ma jeszcze formy VP

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ktoś pisał stronę lub dwie strony wcześniej o złotej zasadzie betów na virtusów :) nie słuchacie, macie.

W ogóle, to kto stawia na 80%?

HR to także dobry team, a VP gra ostatnio słabo, bardzo słabo. Powoli dochodzę do wniosku, że na Lounge osoby betują na teamy, które są bardziej znane. 

­

Opublikowano

W ogóle, to kto stawia na 80%?

HR to także dobry team, a VP gra ostatnio słabo, bardzo słabo. Powoli dochodzę do wniosku, że na Lounge osoby betują na teamy, które są bardziej znane. 

i dobrze, niech tracą.

NaVi po raz trzeci na inferno, po takiej rozgrzewce powinni ich ugrać spokojnie :p

Opublikowano

To jak sądzicie Titani czy VP?

IMO Titani, ale osobiście nie obstawiam meczu. Virtusi są zbyt nieprzewidywalni, a też nie wiadomo jak tam titani z formą.

Legenda
Opublikowano

No to panowie z tarczą lub na tarczy.

 

Titan vs VP. Do dzieła :D

 

240$ w pule wjebane.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

A ja drżę o 2$....

XDDDDDDDDDD

 

 

No to panowie z tarczą lub na tarczy.

 

Titan vs VP. Do dzieła :D

 

240$ w pule wjebane.

Na kogo postawiłeś? Mecz się zaczął, więc możesz powiedzieć. 

­

Opublikowano

No to panowie z tarczą lub na tarczy.

 

Titan vs VP. Do dzieła :D

 

240$ w pule wjebane.

Ryzykownie, vp bardzo często przegrywają pierwszy mecz z nonamami żeby później jeszcze tego samego dnia wygrać z najlepszymi. Pamiętam sytuacje, że przegrali z nieznanym teamem na który kurs byI 6%, a godzinę po tym meczu zniszczyli fnatic. Powodzenia.

Opublikowano

Ryzykownie, vp bardzo często przegrywają pierwszy mecz z nonamami żeby później jeszcze tego samego dnia wygrać z najlepszymi. Pamiętam sytuacje, że przegrali z nieznanym teamem na który kurs byI 6%, a godzinę po tym meczu zniszczyli fnatic. Powodzenia.

Jeżeli mówisz o Flipside, to ty k***a nie znany jesteś. Procenty na Lounge są najczęściej z dupy, więc się nimi nie sugeruj. To, że team ma 10%, to nie znaczy, że z góry jest zrzucony na porażkę.

HR to nie jest no-name, VP gra gówno i nie sądzę, aby od tak pokonali Titan, skoro przegrali przed chwilą dwie mapy. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...