Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

przeanalizowałem dużo więcej rzeczy. 

uderz się głowę człowieku ten mecz był wyrównany nie dało się przeanalizować kto na pewno wygra ryzykowny bet ale no cóż nie udało się :) a ty co postawiłeś swoje biedackie skiny 5 eurowe i świecisz się wygraną xD 

Opublikowano

Medium na NaVi

 

vbEbCsB.png?1?4784

Taki tam medium XDDDDDDDDDDDDD

 

Jeżeli ktoś jest zły, że przegrał kilkanaście czy kilkadziesiąt euro to nic. Założyciel strony Moje typy CS GO na fejsie stracił dziś 480 euro (chyba cały ekwipunek lub większość) na meczu Envy i TSM :)

 

Navi powinno to ugrać. 

­

Opublikowano

uderz się głowę człowieku ten mecz był wyrównany nie dało się przeanalizować kto na pewno wygra ryzykowny bet ale no cóż nie udało się :) a ty co postawiłeś swoje biedackie skiny 5 eurowe i świecisz się wygraną xD

 

jedną piątkę zgubiłeś :) 

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Mirage 60/40 NaVi

Cashe 50/50

Kibelstone 53-47 Titan

Ten Cobble to aż taki dla Titan nie jest, Navi grało solidnie z envy na tej mapie.

 

10:5, nie jest źle. 

­

Opublikowano

Ten Cobble to aż taki dla Titan nie jest, Navi grało solidnie z envy na tej mapie.

 

10:5, nie jest źle. 

jak na mapę, którą sami sobie wybrali powinni lepiej zagrać tą połówkę.

 

 

Maniac konfiguruje haxy

ten komentarz ;D można się uśmiać

 

smoke, który miał odciąć gołębie

Opublikowano

jak na mapę, którą sami sobie wybrali powinni lepiej zagrać tą połówkę.

Titan to team, który gra bardzo dobrze w CT na większości map.

Z TSM, Titan wybrało cache i ledwo tam wygrali. 

­

Opublikowano

no, to mamy jedną mapkę ;)

To jest team, który gra solidną grę, nie tak jak TSM dziś. Tutaj mogę sobie na lajcie oglądać, jak grają w CT, bo wiedzą jak się ustawić i co zrobić. 

­

Legenda
Opublikowano

Cache navi przegra  na 99% a cobbla wydaje mi sie ze na spokojnie wygra

 

99% hahahahahahahaha. Trzymajcie bo wypie*dole z papuci zaraz. Powodzenia, że osiągniesz coś z takim myśleniem. Go GO Natus!

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

99% hahahahahahahaha. Trzymajcie bo wypie*dole z papuci zaraz. Powodzenia, że osiągniesz coś z takim myśleniem. Go GO Natus!

To jest osoba, która myśli racjonalnie. Pisząc z nią, nie muszę się o nic bać. GO GO Ljx, obyś wygrał kolejny skiny.

 

Nie lubię mapy, gdzie wszędzie można iść z awp - taki cache, to idealny przykład, więc będą musieli zagrać silną grę.

­

Opublikowano

dwie rzeczy, które znacznie ułatwią grę navi

wygrana nożówka i żeby zeus grał od początku, bo na mirage 0:6 staty na początku jeśli dobrze pamiętam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...