Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wtf??

Przenieśli mecz 2h nie zamknęli....

 

No to już znowu nic nie wiadomo o naszych skinach...

 

@Edit

a jednak zamykają

 

@Edit v2

już nie wiem o co im biega...

4770714280454741315510.png
Opublikowano

no i k***a c**j na 3 przenieśli mecz? no k***a nie ;(( i nie da się zmienić :((((((

 

 

co to ma być zawsze dawali ze mecz jest zamknięty i oddawali itemki i potem niepublicznie to organizowali ;... 

Opublikowano

Jak na moje 97club wygra, ale to tylko moje zdanie, bo nie interesuję się ruskimi ligami :D

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Costa. co teraz bd z tym meczem? oddadzą nam skiny? masz jakieś info? ;d 

 

# przecież w regulaminie jest ze po ddosie musza zwrocic itemsy.. all protest! 

Opublikowano

Jak się nie da zmienić wchodzicie w My Bets i macie Change Teams, skinów niestety nie oddają(Mecz odbędzie się za 4 godzinki)

A tak a pro po nadal zostajecie przy KRN czy zmieniacie na noMercy ?

Opublikowano

Jak się nie da zmienić wchodzicie w My Bets i macie Change Teams, skinów niestety nie oddają(Mecz odbędzie się za 4 godzinki)

A tak a pro po nadal zostajecie przy KRN czy zmieniacie na noMercy ?

to spróbuj zmienić. 

Opublikowano

Jak się nie da zmienić wchodzicie w My Bets i macie Change Teams, skinów niestety nie oddają(Mecz odbędzie się za 4 godzinki)

A tak a pro po nadal zostajecie przy KRN czy zmieniacie na noMercy ?

Nie da się.

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Nie da się.

 

to spróbuj zmienić. 

No jednak się nie da - sZkaj confirmed :c A chciałem już zmieniać na noMercy, jednym słowem ch*jnia.

Opublikowano

Graja od poczatku czy od 15-13 ?

 

 

160851403558541377857.png

 

Niech się dzieje co ma się dziać.

Tymczasem żegnam się z wami i niech skiny będą z nami.

No do czasu... rano się obudzisz bez skinów xD

 

 

---

EDIT

 

Przełożyli więc raczej oddadzą itemsy ;c 

Opublikowano
5 days from now postponed due to ddos

 

Co to kur... jest ????

 

jak sądzicie ? mamy skiny czy nie ??

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

na stronce pisze teraz ze 6 dni.. ładnie. Muszą oddać skoro będzie dopiero za 6 dni.. 

 

 

W regulaminie jest ze jeśli mecz został przełożony na więcej niz 12h to itemki zostana oddane. 

Opublikowano

 

If a game (within a match) has been postponed for more than 12 hours - the bet will be closed and the items will then be returned to their owners.

Nie mają prawa przetrzymywać skinów.

4770714280454741315510.png
Opublikowano

A nie będzie czasem tak ze ta data podana jest tylko dla zmyłki? a tak na prawdę dzisiaj ten mecz się odbędzie? xD gdyby mieli oddać moim zdaniem juz dawno by to zrobili.

 

 

 

Radujcie się! oddali itemki ;- 

Opublikowano

15:15  Ciekawe jak KNR ugrało eko hmmm

 

Jak dla mnie, to pewnie obie drużyny zaczynały z 10000$ (tak jak jest przy dogrywce), bo niby jak każdemu graczowi z osobna mają ustawić kasę? Tym bardziej, że KNR miało pieniądze, żeby zagrać fulla (kałachy+galile) :D

 

 

Okej to jak z tym dzisiejszym meczem :P ?

 

Według mnie wygra 97club. dAT wygrało niby z mouz, ale to było BO1, a tam wszystko się może zdażyć. Ten mecz jest BO3, a 97club naprawdę dobrze gra :D

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...