Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

359471403452528377857.png

Oba pewniaki. Niestety nie udało mi się obstawić dignitas przez problemy botów, ale na nip lecą najdroższe skiny  :D

 

5nUW4PZ.png

Mały hajs, ale zawsze zysk :D

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Wie ktoś kiedy ogarną boty?

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Hmmm Dignitas vs NIP (o ile nip wygra z AL bo jedną z map jest Cache) Raczej stawiałbym na Dignitas. Stabilniejsza forma i w końcu ich turniej (if you know what i mean)

Opublikowano

Hmmm Dignitas vs NIP (o ile nip wygra z AL bo jedną z map jest Cache) Raczej stawiałbym na Dignitas. Stabilniejsza forma i w końcu ich turniej (if you know what i mean)

Dobrze mowisz Dignitas powinni wygrac.

 

Wie ktoś kiedy ogarną boty?

Po skonczeniu turnieji zalezy czy duze obciazenie bede mieli i ile osob bedzie odbierac.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

No właśnie, na kogo teraz obstawić? pamiętam ze raz przegrałem przez KNR czy NoMercy xD (tzn wszystkie obstawienia przegralem ;d )

Opublikowano

Zobaczymy czy bedzie lepsze jak przegrasz.Czemu akurat na nich stawiasz?

Oglądałem ich statystyki i ogólnie więcej rozgrywali niż drużyna przeciwna.

4770714280454741315510.png
Opublikowano

1. noMercy rozpada się po EPSIE, więc im nie zależy, są skłóceni.

2. noMercy to gówna

3. KNR prawie wygrywało z D&G na go4csgo ;)

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

 

 

Turniej: ESL Pro Series Poland Season 8

Hot Match: KNR vs noMercy

Opisuje:Green

____________________________________________

Dwie drużyny z czołówki polskiego CS:GO spotkają się w piątej kolejce EPS i rozegrają spotkanie w systemie BO1 na mapie de_dust2. KNR podszas wczorajszego przegranego meczu z Virtus.Pro na mapie de_train było w stanie ugrać 12 rund co jest bardzo dobrym wynikiem i destru grał fenomenalnie. Z drugiej strony noMercy jest bardzo mocnym zespołem w rozgrywkach online.

 

Przewidywania: 55-45 KNR (Przy takich % obstawiam noMercy)

 

 

Może jeszcze ktoś się wypowie? 

 

Postawiłem KNR kolejne 55 dolarów do przegrania xD

Opublikowano

@xemont

 

Tym razem wygrasz :) KNR jest dużo lepsze...

Nie badz tego taki pewny nie raz czolowe druzyny przegrywaly z slabszymi tu zawsze nie bedziesz najlepszym xD

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Na fanpejczu gdzie piszą kto wygra jakiś koleś, kolesiowi napisał : 

 

bo udało im się ugrać 12 rund ? No mercy ogólnie mają lepszych playerów " - jest w tym coś prawdy?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...