Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

KNR nie ma ani 1 zarejestrowanego meczu na dd2 a NoMercy pare miesięcy temu 16:12? z virtusami w najlepszej formie, przed EMS


Z drugiej strony na oficjalnym fejsbuku nomercy piszą, że odradzają obstawiać.

Opublikowano

KNR nie ma ani 1 zarejestrowanego meczu na dd2 a NoMercy pare miesięcy temu 16:12? z virtusami w najlepszej formie, przed EMS

Z drugiej strony na oficjalnym fejsbuku nomercy piszą, że odradzają obstawiać.

Już nie mogę zabrać skinów, które dałem. noMercy może to ugrać więc jest szansa na 23$ :P

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Już nie mogę zabrać skinów, które dałem. noMercy może to ugrać więc jest szansa na 23$ :P

Ja to samo i mimo to zostawiam na NoMercy.

Opublikowano

Już nie mogę zabrać skinów, które dałem. noMercy może to ugrać więc jest szansa na 23$ :P

 

Jak nie chcesz stracić tych 17$, to postaw na KNR :)

Mam trochę znajomości z polskiej sceny cs:go (kilku graczy D&G i myRevenge) i wiem, które mecze są ustawione i co się dzieje w danych teamach.

 

Powtarzam:

1. noMercy po EPS'ie się rozpada, nie mają porozumienia w teamie, kłócą się

2. KNR ma lepszych ddoserów

3. noMercy grało dobrze dd2 jakieś 4-5mies temu, teraz gówno grają :D

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Jak nie chcesz stracić tych 17$, to postaw na KNR :)

Mam trochę znajomości z polskiej sceny cs:go (kilku graczy D&G i myRevenge) i wiem, które mecze są ustawione i co się dzieje w danych teamach.

 

Powtarzam:

1. noMercy po EPS'ie się rozpada, nie mają porozumienia w teamie, kłócą się

2. KNR ma lepszych ddoserów

3. noMercy grało dobrze dd2 jakieś 4-5mies temu, teraz gówno grają :D

mam nadzieję ze nie robisz nas w chuja i rozpierdoliło mnie to o 'ddoserach' xD

Opublikowano

mam nadzieję ze nie robisz nas w chuja i rozpierdoliło mnie to o 'ddoserach' xD

 

potwierdzone info od dwóch znajomych z d&g, co nie znaczy, że nomercy nie ma prawa wygrać :D mecz nie jest ustawiony, tylko po prostu nomercy po epsie się rozpada, jest to ich ostatni turniej, więc mogą też teoretycznie chcieć wypaść jak najlepiej, ale skoro się kłócą, to wątpię, żeby coś im wyszło. Co do ddoserów to prawda xD

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

To na kogo w końcu najlepiej obstawić :D ? Chyba zaryzykuje na nomercy

skoro wszyscy tutaj już stawiamy KNR to też postaw xD

 

tym bardziej ze podobno mają zajebistych ddoserów XDDD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...