Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TO DUŻA szansa ze expert wygrają? chociaż te 28 dolarów ze 100 które przegrałem by się zwrociło.

 

gdybym postawił wtedy na SK byłoby ok 350 dolarów + ;. 

 

Postaw tak z 15-20 dolców. Łatwo odrobisz, a wygrać można dużo ;)

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra chłopaki HR czy Reason bo nie wiem jak obstawić ;// Na NaVi dałem od razu bo jestem pewien ich zwycięstwa ale HR versus Reason , sam nie wiem ...

 

Co obstawić HR czy Reason ?

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Postaw tak z 15-20 dolców. Łatwo odrobisz, a wygrać można dużo ;)

15 dolców to mi tylko już zostało w eq ;d

 

czyli mają szanse zeby wygrać? ;d

 

czy  inny mecz obstawić? 

@Costa

Opublikowano

Reason ma szanse wygrać z HR?

 

ma, ale wątpię, że wygrają

 

 

Dobra chłopaki HR czy Reason bo nie wiem jak obstawić ;// Na NaVi dałem od razu bo jestem pewien ich zwycięstwa ale HR versus Reason , sam nie wiem ...

 

Co obstawić HR czy Reason ?

 

HR imo. Mają bootcampa od sporego czasu, dużo trenowali.

 

 

15 dolców to mi tylko już zostało w eq ;d

 

czyli mają szanse zeby wygrać? ;d

 

jak chcesz to stawiaj, nie jestem pewny ich zwycięstwa, ale mają sporą szansę

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Dzieki ludzie , w ostatniej chwili na HR zmienilem <3 1 euro <3 . A co myslicie o nowych meczach ? HR da rade vs Titan bo mi sie zdaje ze tak .

 

Moim zdaniem Titan wygra :P

A w drugim mecz Reason, ale nie jestem pewny więc nie obstawiam :P

Opublikowano

Ja zaraz obstawiam 20 dolarów na EG bo wygrałem sporo na titanach i hr. A poza tym jak ktoś wcześniej napisał : LD nie jest zgrane.

Opublikowano

Wy też nic nie dostajecie kiedy wasz team wygrywa? Ja miałem wartość 0,12 i 0,07 i dostałem z powrotem tylko swoje itemy

 

Za mały value. Ja miałem 5.00 i dostałem wszystko.

 

Zaraz postawię na NA'VI i na NiP

Opublikowano

na stronie csgolounge nie :)

na rynku steam możesz, tylko tam masz cenę w Euro, ale zależy gdzie mieszkasz :P

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...