Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Negoria.pl Start 4 maja godzina 18:00! [Dedyk] [Hard]


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Warto się interesować tym privem ?

Bo widzę wielkiego zainteresowania jakiegoś nie ma ;)

Duże zaitneresowanie zobaczysz od godziny 17 :)

Legenda Metin2!

sig_team.png

  • Odpowiedzi 543
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodacie czcionke taka jaka jest na pl?

Możliwe że w 1 update dodamy:)

 

Ludzie na 18 do roboty idą na nocke... lipa :)

 

Start na 15 !

Niestety nie o 18;00 ; /

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

jeśli można wiedzieć to kto reklamuje server?

Żizej,DIMM,Diablo,zabq,weezy, i kilku innych :)

 

Wpisz w youtube "Negoria.pl" i będziesz miał ^^

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Zmienicie ceny w IS?  

Bo to jest bezsens Osobno sam PD kosztuje drożej niż pakiet pełen na 3 Dni chociażby WTF :> ?

albo za 3Dni x2 expa 20 zł :>?

Reklama w sygnie.


Opublikowano

Zmienicie ceny w IS?  

Bo to jest bezsens Osobno sam PD kosztuje drożej niż pakiet pełen na 3 Dni chociażby WTF :> ?

albo za 3Dni x2 expa 20 zł :>?

Wszystko z takich cen ustalimy jeszcze 1 godzine przed startem :)

 

Prosimy się nie kierowąć cenami takimi jakie są aktualnie.

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

juz sie niemogem doczekac, prawie 3k kont zarejestrowanych, jak zwykle na starcie 10 osób bedzie biło jednego dzikiego psa :D

Ale zauwaz ze 3k bo duzo ludzi mi buffa i shopa. Wiec z tych 3k robi sie tysiac prawdziwych graczy. Na start wejdzie z tego tysiaca jakies 800/1000. Wiec nawet jesli licznik bedzie wskazywal 1.5k to wiadomo ze licza sie w to jakies buffy.

Opublikowano

Mam nadzieje że medale konne będa dropić dobrze nie że 20min = 1 medal i w dodatku jakiś mały % na wejscie bo to byłoby żalosne , a wątpie ze jakis normalny człowiek ktory ma zycie realne wyda kase na is na server ktory postoi max 2 tyg jak każdy teraz nowy serv to tyle ^^

1390672867-U1080175.png

wom2 <---------- Tu gramy nick : blackhawk/BogTejGry

Opublikowano

Mam nadzieje że medale konne będa dropić dobrze nie że 20min = 1 medal i w dodatku jakiś mały % na wejscie bo to byłoby żalosne , a wątpie ze jakis normalny człowiek ktory ma zycie realne wyda kase na is na server ktory postoi max 2 tyg jak każdy teraz nowy serv to tyle ^^

Im większy level konia tym mniejszy %

 

 

 

czy na servie beą dropić rady i zwoje?

Nie, możliwa wymiana ZA RP ( RYBIE PUNKTY ) :)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...