Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Więc czekam na maila od Playagames czy jakoś tak bo się niecierpliwie. A i do jutra mają czas aby napisać maila bo jutro po godzinie 20:00 będzie zmiana szaty graficznej xD

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Nie ? Kup lepszego neta ;)

 

Maupa, chyba tylko ty tak masz xD

 

@ScoTube ogarnij topkę ..

To zrób coś żebym tak nie miał

Opublikowano

Nie ukrywajmy, że lagi jednak są. Ale to przez boterów. Da się to przeżyć. Brak lagów = wyłączenie opcji pomiń. :) Nie wiem czy jest to aż tak denerwujące ;p

Opublikowano

@ScoTube widzę ogarnąłeś boty, to teraz jeszcze go ogarnij ...

http://scr.hu/2wtq/urrut

JA NIE DDOSUJĘ DOWÓD  POZDRAWIAM :)

19844474651215854746.png

 

Hersen - Internetowy bandyta, ziomuś, proszę Cię, nie jestem jakiś #nolifem, że siedzę do rana, także napiepszaj tymi dosami ile wlezie ...

Hehehe, teraz już nie grożą ludzie, że ktoś komuś na***, teraz grożą dosami ^^

 

 

EDIT : MAM IDEALNY SPOSÓB NA BOTY, ZRÓB, ŻEBY EQ Z MISJI TRZEBA BYŁO SPRZEDAWAĆ, JAK MASZ FULL TO NIE MOŻESZ WIBĆ

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

@up nic nie da zara karolek doda ze sprzedaje 1 item zawsze :) Efekt bedzie tylko chwilowy

Opublikowano

serv spoko tylko jak sie lochy skonczy wszystkie to straszna nudaa  bo exp po lochach na ok 270/80 leci b. wolnooo

Opublikowano

Pozdrawiam niedowiarków bo coś dużo ludzi mi nie chce wierzyć ;x

 

ju-ijlsnxzocuyoxopptktn.jpg

 

Co do tematu :

 

Jakiego koloru chcecie szatę graficzną?

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

wszystko fajnie, tylko nie wiem jakim cudem ludzie w rankingu mają po 60 tyś zręczności, skoro ja na magu mogłem max wbić 25k, mój nick olopies

Opublikowano

Pozdrawiam niedowiarków bo coś dużo ludzi mi nie chce wierzyć ;x

 

ju-ijlsnxzocuyoxopptktn.jpg

 

Co do tematu :

 

Jakiego koloru chcecie szatę graficzną?

Spróbuj zrobić jakieś stonowane kolory, żeby nie waliło po oczach np. grając o późnych porach. Ciemna czerwień, brąz itd. :)

Znalazłem malutki bug, brwi nie pokazują się na postaci :D Sprawdzałem na wszystkich, występuje chyba tylko u płci żeńskiej i u goblinów xD

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Czy można tu mieć 2 konta?

Można. Sam mam 3 (każda klasa) po 240+ lvle xD

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

@up i pewnie wszystkie wbijane na botach :D

Nie używam botów, wbicie 250 lvla to tutaj kwestia jednego dnia (na bocie bym był top1 dawno xD)

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...