Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wytrzymajcie, niedlugo ruszy nowy serwer z dzialajacymi lochami gildii, bez bugow, na dedyku wiec nie bedzie lagow. 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wytrzymajcie, niedlugo ruszy nowy serwer z dzialajacymi lochami gildii, bez bugow, na dedyku wiec nie bedzie lagow. 

także czekam na ten serwer z niecierpliwością, dawno do dzialu sf nie zaglądałem bo myslałem że dalej nie ma prywatnych serwerów a tu jednak jest !@:)

Opublikowano

TO JEST BETA LUDZIE !

Tak jak poprzednik napisał czekajcie. 

 

tylko, że poprzednik pisał o innym serwerze ;)

Opublikowano

Zapomniałem o serwerze to racja ale nic nie poradzę na lagi ponieważ dosy lecą na serwer :)

Włącz pomijanie ;f

Opublikowano

to pomijanie nie potrzebne ja w 2 dni po 3 godziny wbiłem 110lvl

najgorsze to w twierdzy że bijesz sam a nie z pomocnikami

Opublikowano

Tak samo, bez opcji Pomiń ten serwer będzie gówniany :P

"Darkness calls me"


~Luminous



Chcesz pograć ze mną w Osu? Pisz na PW lub w grze : Korpys


lux___the_magic_queen__forum_signature__

Opublikowano

Hejka, nie wiem czy już ktoś to zgłaszał, ale nie da się zmienić herbu gildii. Jeśli ktoś mówiłsorry, jeśli nie to mój nick to Dillas :D

Opublikowano

Najlepszy serwer prywatny zrobił Gilu.Ten to chyba najgorszy na jakim grałem lagi (już 3 raz sie powtarzam) masa błędów...

6jnc40.gif

Opublikowano

Szkoda zapowiadał się jeden z lepszych prywatnych serwerów sfgame a jednak...

A teraz jest jeszcze więcej bugów (przynajmniej u mnie wszystko laguje bardziej)

pe161_2l9mo03.png

 

Opublikowano

Szkoda zapowiadał się jeden z lepszych prywatnych serwerów sfgame a jednak...

A teraz jest jeszcze więcej bugów (przynajmniej u mnie wszystko laguje bardziej)

nie zapowiadal sie ojj nie ;) zapowiadal to sie server xOwcy  a teraz to sie z apowiada server Sebuśa

crazzy nawet ;d

 

 

Ludzie, ten serwer już nie istnieje xD

Sco już nie bawi się z serwerem, także dalej wymieniajcie bugi.

ja ci pisalem to tylko kwestia czasu a ja nie odpuszczam :) (swojego slowa ;) )

 

 

 

Zapomniałem o serwerze to racja ale nic nie poradzę na lagi ponieważ dosy lecą na serwer :)

i jak tam twoje oslony na ddosa na tym darmowym hoscie kolego ;) ?

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...