Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

"Nic" nie wychodzi, a gra ponad +/- 3k ludzi, dziwne no nie ?

 

Na żadnym priv nie masz wojen gildii, wieży z pomocnikami i lochów gildyjnych, coś jeszcze chcesz wiedzieć ?

 

Gra aktualnie 3568 osób.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

No to czas interweniować.

 

 

A żebyście wiedzieli że nie potrafie tego zrobić bo jest za ciężkie więc czekam na pliki od Tulyita które kupiłem. Co więcej ukrywać. Dzieci ddosują bo wiedzą że ten serwer zjada wszystkie inne i ludzie którzy na nim grają nie pójdą na inny bo tutaj przynajmniej jest jakiś poziom i szybkie update.

 

nic nie kupiles od tulyity kolega dzwonil do niego i nie gadaj głupot

koleszko takie bajki to dziecia na mpc opowiadaj ale w innym dziale ;)

nic nie kupiles i kupywac  nic nie bedziesz tak ze skoncz piepszyc ...

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Gram na servach sfgame na ktorych dziala prawie all lochy wojny itp. Jakos umieli naprawic

Opublikowano

"Nic" nie wychodzi, a gra ponad +/- 3k ludzi, dziwne no nie ?

 

Na żadnym priv nie masz wojen gildii, wieży z pomocnikami i lochów gildyjnych, coś jeszcze chcesz wiedzieć ?

jakos pewne osoby w tym  her*en zrobili lochy :) tylko

 

Gra aktualnie 3568 osób.

po 2 to sa same boty kolego ;) a 500 graczy :)

 

 

 

Udostepnij mi ten serwer na pw :)

zebyś zraportowal ? nie nie kolego ;) zmienimy szate graficzna  i  wtedy moze podam kolego ;)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

nic nie kupiles od tulyity kolega dzwonil do niego i nie gadaj głupot

koleszko takie bajki to dziecia na mpc opowiadaj ale w innym dziale ;)

nic nie kupiles i kupywac  nic nie bedziesz tak ze skoncz piepszyc ...

Błagam was, skończcie z tym swoim kolegą czepiać się do tego serwera, bo jest to na poziomie gimbazy. Pękam ze śmiechu jak to czytam kurwa, spinacie dupę, bo zrobił serwer lub zraportował parę innych? No ja jebie xD

Ludzie, czas dorosnąć, takie dyskusje do niczego nie prowadzą, a tylko pogarszają sytuację. PS. Zaraz poleci banik za multi konto :)

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

jakos pewne osoby w tym  her*en zrobili lochy :) tylko

 

po 2 to sa same boty kolego ;) a 500 graczy :)

 

 

 

zebyś zraportowal ? nie nie kolego ;) zmienimy szate graficzna  i  wtedy moze podam kolego ;)

Ty udajesz tak ? Czy moja druga teoria jest prawdziwa ?

 

Zaraz banik poleci ;)

 

Topic : Będzie wieża v2 ?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Ty udajesz tak ? Czy moja druga teoria jest prawdziwa ?

 

Zaraz banik poleci ;)

 

Topic : Będzie wieża v2 ?

Spokojnie, poszło pw do pewnej osoby, zaraz będą mieli permy za multi + DDoSy xD

@

Ciągle bugują mi się grzybki, wylatują z misji raz na 30 wypraw (około 10% szansy lub nawet mniej)

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Dla mnie nie wiem czemu ludzie mają wgl tyle podstawy, to oczywiste że bot... dodać max 15k i tyle jejku

Bo to jest szok


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Dlaczego nie można otworzyć lochów?

Można. Bohater > Przeciągnij na siebie klucz :)

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Ty udajesz tak ? Czy moja druga teoria jest prawdziwa ?

 

Zaraz banik poleci ;)

 

Topic : Będzie wieża v2 ?

 

Spokojnie, poszło pw do pewnej osoby, zaraz będą mieli permy za multi + DDoSy xD

@

Ciągle bugują mi się grzybki, wylatują z misji raz na 30 wypraw (około 10% szansy lub nawet mniej)

jakie multi wtf ? oco wam chodzi ?

zrobilem 1 raz konto na mpc i mi gadacie o jakis multi jaki ban oco ci chodzi jung WTF ?

 

i jakie ddosy ? oco wam chodzi ? ^^

 

ja nic nie ddosuje :)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

jakie multi wtf ? oco wam chodzi ?

zrobilem 1 raz konto na mpc i mi gadacie o jakis multi jaki ban oco ci chodzi jung WTF ?

 

i jakie ddosy ? oco wam chodzi ? ^^

 

ja nic nie ddosuje :)

Wybacz, ale zajrzyj na poprzednie strony. Łatwo sprawdzić IP więc błagam cię, nie rób z siebie idioty.

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Wybacz, ale zajrzyj na poprzednie strony. Łatwo sprawdzić IP więc błagam cię, nie rób z siebie idioty.

to sprawdzaj    nie patrze bo nie chce mi się czytać tego spamu

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Mam pytanie, czy bedzie jakas apka na telefon, zeby mozna bylo grac nie tylko na komputerze. Nie chodzi mi to o boty, tylko o zwykla aplikacje dzialajaca podobnie do oryginalnej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...