Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wygląda nieźle, ale jak nie zmienicie grafiki w grze serwer będzie zamknięty.

90858227232114326580.png

Opublikowano

Wygląda nieźle, ale jak nie zmienicie grafiki w grze serwer będzie zamknięty.

 

To z czasem więc spokojnie. Serwer jest w fazie beta i będzie jeszcze milion updatów. Dajcie nam 2 dni i będzie okej wszystko.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Sami je naprawiliście? tzn... sami dopisaliście skrypty?

 

Zamierzacie zrobić sprawną wieże... pomocnicy itd?

Opublikowano

Sami je naprawiliście? tzn... sami dopisaliście skrypty?

 

Zamierzacie zrobić sprawną wieże... pomocnicy itd?

Sco jest dobry w tych klockach :)

 

Gabinet odbugowany powinien byc

273511408998783345728.png
Opublikowano

Sami je naprawiliście? tzn... sami dopisaliście skrypty?

 

Zamierzacie zrobić sprawną wieże... pomocnicy itd?

 

Zrobimy wszystko żeby serwer działał poprawnie. Na dniach powinienem naprawić to.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Klucze do lochów z misji są?

są co do grzybków codziennie będą eventy na forum typu kto pierwszy napisze post pod tematem :) Jeżeli chce ktoś zasponsorować nasza prace to za naprade taniego smsa damy grzybki:)

273511408998783345728.png
Opublikowano

Gilu dostaje grzyby bo ma złotą ramke ...
 

90858227232114326580.png

Opublikowano

Noo właśnie powodzenia!

 

Nareszcie trafił się ktoś kto to wszystko ogarnia i udostępnia dla graczy!


Dodajcie może aby z misji była jakaś szansa na grzyba

Opublikowano

Wypada grzybów z misji? Nie wypadł mi ani 1 ...
Dodajcie mi grzyby bo mi sie skonczyly xD

---------------------------------------------------------
Mam dowody że pisał iż ma grzyby od administracji :)

90858227232114326580.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...