Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zrobicie w końcu porządek z tą topką ?

130k podstawy, ale dalej od 2 dni nic z tym nie robicie.

Miała być ochrona ddos, nowa szata graficzna.

no właśnie :) "miało"

admin rzuca słowa na wiatr :)

i głupie tłumaczenia

 wczoraj cały dzień mnie nie było itp

jak się nie ma czasu na server to  albo go się nie robi albo nie stawia się  go w 2 :)

i tak samo ochrona ddos powiem to jeszcze raz :)  na darmowym hoście nie dokupisz  :)

po 2 admin pisał ze jakieś małe ddosy z cmd skoro takie małe to czemu takie lagi są ?

a po 2  jest takie coś jak anty-cmd  no ale co gimbus może o tym wiedzieć pozdrawiam

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Kiedy zresetujecie ta wieze?

@znowu ludzie maja po 30k na bocie i co tera ludzie wbijali 270+ bez bota a gosciu na jeden dzien bocik i 340 i 30k przygod, a admin nic nie ogarnia narazie

Przykład:

Nick: xisd12

        bozar

Opublikowano

no właśnie :) "miało"

admin rzuca słowa na wiatr :)

i głupie tłumaczenia

 wczoraj cały dzień mnie nie było itp

jak się nie ma czasu na server to  albo go się nie robi albo nie stawia się  go w 2 :)

i tak samo ochrona ddos powiem to jeszcze raz :)  na darmowym hoście nie dokupisz  :)

po 2 admin pisał ze jakieś małe ddosy z cmd skoro takie małe to czemu takie lagi są ?

a po 2  jest takie coś jak anty-cmd  no ale co gimbus może o tym wiedzieć pozdrawiam

Przyznam że pierwszy raz na forum widzę takiego zazdrosnego gimbusa :-)

 

Zrobił serwer to zrobił, chuj cię to interesuje że mało się nim zajmuje.

Dwa razy napisałeś punkt "drugi" Rozśmieszyłeś mnie tym "anty-cmd" xD

Lagi są dlatego że dużo osób korzysta z bota i serwer nie wyrabia z odpowiedziami - Wychodzi z tego taki mały ddos.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Sebuś : dobrze prawisz :)

 

A co do szaty i innych dajcie mi czas bo efekty nie są takie jakie chcielibyśmy... Chyba nie chcecie grać na gorszej szacie graficznej?

 

 

 

Co do mojej aktywności i olewania sprawy - Każdy post czytam ale zrozumcie że nie mogę każdemu odpowiedzieć i nie jestem aktywny 24/7 na komputerze bo mam też życie osobiste.

 

 

ps. to nie darmowy hosting :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Dlaczego nie można pomijać misji?

podpinam się pod pytanie bez tego ciężko jest wyexpić

x


Opublikowano

Przyznam że pierwszy raz na forum widzę takiego zazdrosnego gimbusa :-)

 

Zrobił serwer to zrobił, chuj cię to interesuje że mało się nim zajmuje.

Dwa razy napisałeś punkt "drugi" Rozśmieszyłeś mnie tym "anty-cmd" xD

Lagi są dlatego że dużo osób korzysta z bota i serwer nie wyrabia z odpowiedziami - Wychodzi z tego taki mały ddos.

 ojj to mało się znasz kolego skoro nawet nie wiesz co to jest anty-cmd ;)

każdy może się pomylić no ale takie gimby jak wy   wy tego nie rozumieją :)

 

@topic

 

uuu wyłączyłeś pomijanie  z tego  powodu  sporo ludzi się zdenerwuje   heh

zawsze coś

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Dlaczego nie działa możliwość pominięcia misji w piwiarni za 1 grzybka? :(

Przy okazji chyba znalazłem buga : część statystyk w pvp (np. hp) nie zgadza się z tym co ma dany gracz gdy patrzymy w podglądzie. W przypadku hp w pvp jest go więcej. <_<

Jeśli chodzi o pvp rzadko widać uderzenia wroga, jedynie hp samo spada, po zakończonej walce. Najczęściej widzę jedynie 1 własne uderzenie. :angry:

Pozdrawiam. ;)

sabaton_walpaper_by_polandgho0st-d3hle8l.png

intel_core_i7_extreme_edition_zeusbox_com_h162011-1280x800.jpg

Feel the power of my CPU

Opublikowano

Przenieś klucz z ekwipunku na obraz swojej postaci i powinny się otworzyć ;)

sabaton_walpaper_by_polandgho0st-d3hle8l.png

intel_core_i7_extreme_edition_zeusbox_com_h162011-1280x800.jpg

Feel the power of my CPU

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...